Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. február 23.

Az Extreme Black formula egyenletesen és csomósodásmentesen felvihető és a különlegesen fekete pigmentek pedig éjfekete pillákat eredményeznek.

25% hidratáló összetevővel, tápláló B5 Provitaminnal, kollagénnel és Nutri-keratinnal.

A nagyméretű, dús sörtéjű puha kefe maximálisan dúsítja és szétválasztja a pillákat.

L.A.Izabella

2013. április 26.

Hétfőn vettem, úgyhogy már lassan egy hete tesztelem, így bártan mondok róla véleményt. Sajnos sokáig hordtam tincses műszempillát, ami elégé tönkretette az igaziakat. Lassan egy éve műszempilla nélkül élek, de még mindig nem jöttek rendbe a pilláim. Ez a spirál viszont csodát művelt. Nagyon szeretem!! A keféjével egyszerűen álom sminkelni. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

h.ancsi89

2013. április 24.

nagy kedvenc,csodás pilláim lesznek tőle,eddig top 3ban benne van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

nagy kedvenc,csodás pilláim lesznek tőle,eddig top 3ban benne van!

fairynorah

2013. április 14.

most vettem a dm-es kuponnal (ápr.17-ig minden dekorkozmetikai termékre 25%-os kedvezményt ad),szóval barátibb áron teszteltem. Tetszik ^^ szépen,tisztán hosszabbítja a szempillákat,nincs póklábazás meg összetapasztás. Nekem alapból dús pilláim vannak,így csak a hosszúság tűnt fel. Műszempilla-hatásúnak nem mondanám...inkább csini hétköznapi :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

asha

2013. április 13.

Furcsa volt ez a vastag kefe, de egész szépen hosszítja a pillákat. Van ennél jobb is, úgyhogy 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

bambi023

2013. április 11.

Eszméletlenül jó! Eddig a maybelline colossalt és az avon supershockot használtam együtt a kettő nem ért el olyan dús és hosszú pillákat mint ez egyedül. Ráadásul most az ára is szuper a rossmannban, 1500 ft és egy kicsi astor lakkor is választhatunk mellé. DE teljes áron is újravenném. Kiváncsi leszek mi lesz vele 1-2 hónap múlva, mert nekem az arany színű boom spirál is bevált az elején, aztán valahogy elkezdett folyós lenni a festék. Csúszszuper! és az összetevői sem rosszak!!
update: én ezt nem értem...ugyanaz történt mint az astor boomjával...pár hét után annyira...nem is tudom..sok festéket vesz fel, vagy valami történik a festék állagával és kezelhetetlen lesz...összeragasztja, nem oszlik el a pilláimon rendesen....nem tudom lehet a szobámhőmérsékletével vagy az aurámmal van a gond...olnap hirtelen felindulásból meg fogom venni újra a the colossalt glamour kuponnalll.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

KataaBabaa

2013. március 27.

Tökéletes, legjobb szempillaspirálom! Alapból is szépek a pilláim, de ezzel mindenki azt hiszi hogy műszempilláim vannak. Tartós, nem kenődik, de lemosóval tökéletesen lejön! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

sydneyke001

2013. március 15.

Nekem sem vált be.
Több mint egy hónapja vettem.
Nagyon tetszett a keféje, jókat is írtatok róla.
2500 Ft ért vettem nagyjából.

Az első két használatnál mintha csak fekete vízzel átszineztem volna a pilláimat.
Inkább elővettem a régi spirálomat ami már beszáradni készült és azt használtam azóta.
A minap elővettem megint ezt hátha javult a helyzet,de semmi.
Biztosan nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Nekem sem vált be.
Több mint egy hónapja vettem.
Nagyon tetszett a keféje, jókat is írtatok róla.
2500 Ft ért vettem nagyjából.

A minap elővettem megint ezt hátha javult a helyzet,de semmi.
Biztosan nem fogom újra vásárolni.

nikol

2013. március 9.

Sajnos én leszek azon kevesek egyike,akinek abszolút nem vált be ez a termék.Elcsábultam mert a Rossmann-ban akciós volt,1490 forintért. Tetszett, hogy azt írja szétválasztja a pillákat. HÁT, nekem nem , hogy szétválasztja, de rendesen 3-4 "tincsbe" tapasztja őket. Többször megpróbáltam kifesteni, mindig más oldalról használva a kefét, de az eredmény mindig ugyanaz lett.Itt írta valaki, hogy 1-2 hét után jobb lesz, hát kíváncsi vagyok...bár nem szívesen bajlódok vele reggelente, mert borzasztó.Nem is értem, hogy írhatják rá, hogy szétválasztó?? Na de , így jár aki nem a már jól bevált spirált veszi meg....:( Legszívesebben visszavinném a boltba, de az elég ciki lenne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

absinth

2013. március 5.

Elég jók az összetevői. Hétvégén vettem meg ELMŰ-s kuponnal, így 1250 Ft volt, ami szerintem abszolút megéri :) Könnyű használni a keféjét, kb. megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, jó az állaga, egész nap fennmarad. 1 rétegben nekem inkább csak hosszabbít (azt mondjuk elég rendesen), 2-ben dúsít is. De igazán akkor drámai a hatás, ha ebből felteszek egy réteget, majd egyszer áthúzom az essence I love extreme spiráljával. Remélem sokáig kitart és nem szárad be, mert teljes árat (2500,-) azért nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Asarys

2013. február 27.

IMÁDOM!!! Csodásan dúsítja és hosszítja az én rövid és dús pilláimat! És megfelelően tartós is! Igaz az ára elég borsos, de kuponnal jutottam hozzá és ha lesz megint akkor tuti újraveszem! Heidi nem hazudik a reklámban! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.