Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. február 23.

Az Extreme Black formula egyenletesen és csomósodásmentesen felvihető és a különlegesen fekete pigmentek pedig éjfekete pillákat eredményeznek.

25% hidratáló összetevővel, tápláló B5 Provitaminnal, kollagénnel és Nutri-keratinnal.

A nagyméretű, dús sörtéjű puha kefe maximálisan dúsítja és szétválasztja a pillákat.

noriika7

2013. február 18.

Szerintem a legjobb szempillaspirál! :) A szuperdús és hajlított keféjével gyönyörű és hosszú pillákat hoz nekem össze, pedig sajnos az alap nem túl jó. A nap végére sem pereg le és sokáig elég. Biztos, hogy újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

kalinkoz

2013. február 11.

Hármas négyes között vacilláltam, de megérdemli a jobbat. Tartós és nem kenődik el estére sem. Nekem kicsi túl nagy a keféje és sikerült néha összekennem magam. Túl sok festéket vesz fel még így 2-3 hónap után is, ezért mindig le kell húzogatnom a szélén. Hétköznapi használatra jó, de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

eda

2013. február 7.

Elég sok pozitív véleményt olvastam róla, többek között itt is, így gondoltam őt választom, mert volt egy 50%-os dm-es extra kuponom astor spirállra. Nagyon jól döntöttem, mert beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. A kefe elég nagy, de mivel hajlított könnyen lehet vele dolgozni. Már elsőre is látványos nálam az eredmény, de én szeretem többször átkenni a szempilláimat, így aztán nagyon hosszú, szépen ívelt csomómentes pillákat kapok, amiket a festék nem nehezít el. A festék nem pereg, szóval a tartósságával sincs gond, ugyanakkor lemosni sem nehéz. Elég intenzív fekete színe van, bár kicsit elmarad az astro volume diva mélyfekete színétől. Az utóbbi időben kipróbált spirálok közül ez az egyik favoritom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

artbunny

2013. január 30.

Évekig használtam ezt a szempillaspirált, és sosem csalódtam benne. Ívelt és dús szempillákat kaptam ennek köszönhetően. Elválasztotta a pilláimat, nem csomósodtak. Csupán a kíváncsiságom a többi szempillaspirál felé vezetett oda, hogy most nem ezt vettem, a mai napig az egyik legjobb spirálnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

kitkat.0810

2012. december 18.

közepes spirál, nekem kicsit túl folyékony a festéke, és túl sokat is vesz fel a kefe, reméltem hogy 1-2 hét alatt megszárad kicsit, de már több mint egy hónapja megvan és semmi változás. A kefe maga is picit túl nagy, nem olyan egyszerű vele dolgozni. Egyébként nem borzalmas, de vannak jobbak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

sissy93

2012. november 13.

2012. május 3.
A legjobb az összes eddig használt spiráljaim közül! Bár, a legdrágább is....
Természetesen is hosszú és dús szempillákkal rendelkezem, de ettől igazi porcelánbaba szemeim lesznek. :)
Fél évig bírta mindennapos használat mellett.
Nagyon szívesen újravenném, de sajnos sokallom az árát.... :/

Update:
2012.november 13.
Két okból tudtam rábeszélni magam, hogy újravegyem:
1. Jobbat el sem tudnék képzelni a szalagavatós sminkemhez
2. Épp akciós volt
Csak azt tudom elmondani róla, amit már eddig is. Kell egy kis idő neki, amég kicsit összesűrűsödik, vagy mit csinál, és egy-két hét múlva már tökéletes babaszemeket varázsol. Jah, és nem keményíti meg a szempillákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

2012. május 3.
A legjobb az összes eddig használt spiráljaim közül! Bár, a legdrágább is....
Fél évig bírta mindennapos használat mellett.
Nagyon szívesen újravenném, de sajnos sokallom az árát.... :/

Update:
2012.november 13.
Két okból tudtam rábeszélni magam, hogy újravegyem:
1. Jobbat el sem tudnék képzelni a szalagavatós sminkemhez
2. Épp akciós volt

andi91

2012. november 8.

Régen használtam, akkor ez volt a kedvencem, egymás után 2-3-at is elfogyasztottam belőle. Aztán valamiért váltottam, változatosságra vágytam, nem tudom... De a mostani spiráljaimban sorra csalódok, úgyhogy lehet, hogy visszatérek erre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

borb.biaa

2012. november 4.

Nem rossz, de nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 4.

Nem rossz, de nem a legjobb.

vikkancs

2012. november 2.

Hmm. Szépek az összetevői ;)
A termék se rossz, de számomra nem a kedvenc...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 2.

Hmm. Szépek az összetevői ;)
A termék se rossz, de számomra nem a kedvenc...

Eni27

2012. október 20.

Nem rossz, de nem is igazán jó. Hosszabbít ugyan de nem dúsít.
Azt hiszem visszatérek az Air max-hoz mert attól jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 20.

Nem rossz, de nem is igazán jó. Hosszabbít ugyan de nem dúsít.
Azt hiszem visszatérek az Air max-hoz mert attól jobbat még nem találtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.