Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. február 23.

Az Extreme Black formula egyenletesen és csomósodásmentesen felvihető és a különlegesen fekete pigmentek pedig éjfekete pillákat eredményeznek.

25% hidratáló összetevővel, tápláló B5 Provitaminnal, kollagénnel és Nutri-keratinnal.

A nagyméretű, dús sörtéjű puha kefe maximálisan dúsítja és szétválasztja a pillákat.

CocoSunrise

2012. október 3.

Elégedett vagyok vele, nem a legjobb amit valaha használtam de határozottan jó. Hosszabbít inkább mint dúsít szerintem. Könnyen lemosható sminklemosóval, de a helyén marad egész nap. Nekem épp tetszett a keféje - könnyen használható, csakhát a hatás nekem nem elég drámai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Rita25

2012. október 3.

Másodjára vásároltam újra nekem ez a tökéletes spirál.Rövid és nem túl dús szempilláim vannak, és ennél a spirálnál tapasztaltam látványos hosszabbítást és dúsítást.Nem lett műszempilla hatású, de a kis "semmi"szempilláimmal csodát tett.Hiába jelentek meg újabb Astor spirálok ez a legjobb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

csillubaby

2012. szeptember 28.

Először nem voltam elájulva tőle. Nem volt rossz, de semmi extra. Kicsit pihentettem, aztán mostanában újra elkezdtem használni, és most fantasztikusnak találom. Hosszít, dúsít, göndörít. Nagyon tetszik az eredmény. Tartós, bírja egész nap. A lemosás sem okoz gondot, bármilyen lemosó szépen leviszi. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

silentmobiusvox

2012. szeptember 13.

Ajándékba kaptam, de örülök, hogy így ki tudtam próbálni, egyébként nem szeretnék pénzt fektetni a vásárlásába. Nekem sűrű és hosszú szempilláim vannak, de higgyétek el, ez is problémás tud lenni :D Ez a spirál sűrű páncélt csinál a szempilláimból, összetapasztja őket, fokozott óvatossággal tudok csak festegetni vele, ráadásul a fedése is hagy némi kivetnivalót maga után. Ami pozitívat viszont el tudok róla mondani: megemeli a szempillasort. Ámde, mivel a barátnőim elégedettek vele, és az én szempillám valóban nehéz eset, megérdemel három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Lulic

2012. augusztus 30.

Tényleg nagyon jó spirál, csak nem szeretem amikor olyan tulajdonsággal ruházza fel a marketing osztály amit nem hoz, egyáltalán nem lett műszempilla hatás tőle:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

cutecurly

2012. augusztus 1.

Tavaly augusztusban csak azért vettem ilyet, mert volt hozzá akciós dm kuponom :D Szuper egy spirál. Nagyon boldog vagyok, hogy a kupon kapcsán rátaláltam :) Gyönyörűen fed, nem csomósodik, nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

BBBB

2012. július 16.

Hosszas keresgélés után akadtam rá és nagyon megvagyok vele elégedve. Inkább az első 2-3 hónapban volt tényleg drámai a hatása, utána már kevésbé, de még mindig jobb,mint egy átlagos szempillaspirál. Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

szappanka

2012. július 8.

éppen kifogyóban volt az előző szempillaspirálom, és hosszas keresgélés után eme remekműre esett a választásom. szerintem tökéletes! finom illata van (bár majdnem mindegy, hogy egy spirálnak milyen illata van), se nem kevés, se nem sok a festék, amit felvisz, könnyű vele "fésülgetni", nem pereg le, nem csomósodik. nekem még egy maratoni medencézést is kibírt, pedig nem vízálló, és ami szintén fontos, könnyű lemosni. nem vártam valódi műszempilla-hatást, de meglepődtem, mennyire közel jár ahhoz :) szóval összességében 2000 forint körüli áron kaptam egy szuper szempillaspirált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

csefylillus

2012. július 3.

Szerintem egy jó szempillaspirál, most épp ezt használom. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Szerintem egy jó szempillaspirál, most épp ezt használom. Nekem bevált.

sara

2012. június 6.

Nekem nem vált be, én is csak hétköznapokra használom, semmi extra nincs benne. Egyáltalán nem lesznek hosszabbak tőle a pillák, sőt dúsabbak sem. Régóta megvan, mert nem bírom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.