Astor

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 5.

• könnyű, krémes textúra
  • 3D-s hatás
  • szárazon és nedvesen is felvihető

Astor Eye Artist Color Waves Eye Shadow Mono Szemfesték/Szemhéjpúder - 620 Sweet Pink
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Netta97

2017. november 12.

Szülinapomra kaptam a Precious Bronze árnyalatban. Nagyon szeretem gyönyörű csillogós színe van, és tartós is, én nem használok szemhéjbázist, de az nélkül is nagyon szépen fent marad, nem porzik, kicsit halványodik ugyan, de nem szembetűnően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

PoppyBlack

2017. augusztus 2.

A Classy Blue és Wild Green árnyalat van meg, vizes ecsettel felhordva nagyon szép eredményt produkálnak. Tartósak, nem maszatolódnak könnyen, de ha nem használok alapozót, akkor elmosódik így nyáron a melegben gyorsan. A krémes állag miatt kicsit nehezebb dolgozni velük. A DM-ben 1000 Ft-ért vettem darabját, ennél többet szerintem nem éri meg kiadni érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Ginnie01

2017. február 8.

Nekem a Black Night árnyalat van meg,tartós de a színe az nekem nem az igazi.Felvíve inkább sötétszürke színű,nem fekete amit szerettem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

moniq0213

2016. április 18.

UPDATE:
Ajánlom mindenkinek, hogy ha van fehér szemceruzája, akkor érdemes alapnak a szemhéjra kenni vékonyan, és utána használni ezt az Astor szemhéjpúdert, mert akkor lesz valóban olyan színe felhordva, mint amilyen a dobozban. Fehér alap nélkül nagyon kis halovány.

Feketében vettem meg kontúrozásra. Sajnos csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, hogy nem túl intenzív a színe felhordva, de nekem ez a halványabb eredmény is tetszik, úgyhogy végülis el fogom használni szívesen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

UPDATE:

Fatyolfelho

2015. november 12.

A Sunny Gold árnyalatot vettem. Jópofa, semmi extra. Csillámlik, kicsit gyenge a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

scorpionqueen

2015. szeptember 7.

A Hot Coffee árnyalatot vettem meg, mert úgy gondoltam, a színe milyen jó lesz majd a szemem színéhez. Kontúrozás céljából vettem, nem szemhéjra. Ferde ecsettel próbáltam felhordani. Hát, lehet, hogy jó is lett volna, ha lenne rá bármilyen módszer, hogy legalább hasonlót sikerüljön kinyerni, mint amilyen a dobozkában. Ahol BARNA és csillogó. Elég hamar világossá vált, hogy száraz ecsettel totálisan reménytelen vele dolgozni. Megpróbáltam vizes ecsettel, úgy sem volt benne sokkal több köszönet. Kőkemény, a csillámoknak köszönhetően kb. smirgli papír finomságú a festék, egy gyötrelem volt felhordani. A színe nagyon gyenge barna, a csillámok, maga a dobozban látható szín egyáltalán nem látható rajtam felhordás után, csak néztem a dobozt és a végeredményt értetlenül, mert a kettőnek köze nem volt egymáshoz. Nagyon-nagyon nem vált be, semmi kedvem még egyszer hozzányúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

wishes

2015. szeptember 6.

Nekem úgy indult a kapcsolatom ezekkel a szemhéjfestékekkel, hogy egy bloggereventen beleszerettem a "Precious Bronze" árnyalatba. Az sajnos tény, amit itt alattam is írtak - az ígéretekkel ellentétben nem puha a festék, sőt, kifejezetten kemény, és nem minden ecset veszi fel valami túl könnyen. Ha azt az eredményt szeretné az ember lánya látni, amit a tégelyben, akkor ahhoz tényleg kell a víz, mondjuk én a világos bőröm miatt kifejezetten örülök is neki, hogy szépen fel lehet építgetni az intenzitást. A színek egyébként zseniálisak, a Precious Bronze csodaszépen megvadítja a melegbarna szemszínemet, főleg ha alulra is teszek belőle. Egyénként nem vagyok egy nagy szemhéjfesték-mániás, ezért viszont már másnap rongyoltam a DM-be, szerintem ez sokat elárul.... :)
Színek 5 csillag, állag-pigmentáltság 1, szóval 3 csillagocska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Színek 5 csillag, állag-pigmentáltság 1, szóval 3 csillagocska.

Alocasia

2015. május 26.

Beleszerettem a "warm taupe" árnyalatba, ami egyébként teljesen cold. Vettem a barátnőmnek is, mielőtt még kipróbáltam volna a sajátomat (mert nagyon okos vagyok :D ), mert nem szokott igazából gondom lenni a márkás szemfestékekkel. Ezt csak nedves applikátorral/ecsettel lehet használni, hogy valami színt kicsiholjon belőle az ember, nem puha egyáltalán, szóval annyira nem felhasználóbarát. (Rajtam minden tartós, erről nem tudok írni.) Nem igazán ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.