Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2012. november 12.

Fantasztikus és trendi színek, melyeket egész nap kényelmes viselni.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dana90

2014. július 2.

Egy árnyalatom van az Orange Rivera. Szép narancsos, gyöngyházas árnyalat lenne, ha pigmentált lenne, de nem az. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

afmz

2014. május 20.

DM-es dobozzal jutottam a Black Velvet árnyalathoz, de nekem nem igazán jött be. Van szinte tökéletesen megegyező jóval jobban teljesítő szemhéjpúderem. Ezt rétegelni kell, hogy kidobja az igazi színét, még ha szemhéjalapozót is használok hozzá. Tartósságát csak a szemhéjalapozóval tudom meghosszítani, úgy meg szerintem nem éri meg az árát.
Maga a véleményem erre az egy árnyalatra vonatkozik, kár hogy így magát a terméket is lerontom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

kismadár

2014. április 17.

Szintén dm-es dobozzal jutottam hozzá, én a 630-as silky pink árnyalatot kaptam. Szerintem egyáltalán nem rossz, jól lehet vele dolgozni, nem porol, nem mászik el. Ez a szín (halvány rózsaszín) egy kicsit túl világos, mindenképpen szemhéjalapra kell felvinni, több rétegben, esetleg sötét, napbarnított bőrön jobban mutat. Én inkább highlighternek fogom használni, arra tökéletes. Magamnak nem vettem volna meg, de örülök, hogy hozzá jutottam, mert tényleg jó kis termék. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

mrs.criss

2014. április 15.

hááááát.talán nem véletlen h a kedves dm ezeket a semmitérő szemhéjpúdereket adta "ajándékba" 50 pontért.(ajándék lónak ne nézzük a fogát.vagy talán mégis?? 50 pont az testvérek között is 15 eFt vásárlás)nagy csalódás,semmi színe a világos rózsaszínnek, nekem highlighterként sem működik...vmi fura sápasztó színe azért van a csillogás mellé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

maycily

2014. április 15.

Szintén dm-es doboz. Szégyen és gyalázat a silky pink árnyalat. aszerint értékelem, hogy mi a funkciója, és hát konkrétan a szemek körül, szemhéjon nemlátszik több, mint az átlátszó nyc-es porpúder! Egy nagyon pici fénye van, nem csillog, nincsenek benne hatalmas glitterek, ami szuper, mert így remek highlighter az arcra. De szemhéjpúdernek 1/5! Valószínűleg árnyalatonként változik a pigmentáltsága, de ezt a színt nem ajánlom, csak tényleg highlighternek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

vador

2014. április 4.

Szintén Dm doboz, én egy Silky pinkhez jutottam hozzá. Mázli, mert így lett egy barátságos összetevőkből álló multifunkciós highligtherem: szemzugba, szemöldökcsontra, orrnyeregre és orcákra téve is gusztusos, lágy selyemfényű púder, ami nem hívja fel a figyelmet a pórusokra, és amiről végre nem egy tablófotózás sminkkoncepciója ugrik be.
Mindez cuki, klasszikusnak szánt retró csomagolásban (olcsó műanyag ide vagy oda, bejön ez '90-es évekbeli dizájn), bizalomgerjesztő illattal.
Nem egy hiperpigmentált darab, ha magam vettem volna valamely élénkebb árnyalatát, bizonyára morognék, de ez most így tökéletes, és nemcsak azért mert ingyen volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

javgke

2014. április 4.

A DM 50 pontos dekordobozában volt a Black Velvet árnyalat. Nagyon örülök neki, mert sosem vettem volna meg, pedig nagyon szép, szaténos-szürkés szín. Könnyen eldolgozható, jó minőségű szemhéjpúder, örülök, hogy hozzájutottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Ingi

2014. március 21.

Még leárazva vettem meg a Rossmannban a 160 Vintage Gold arany árnyalatot, barnával kombinálva nagyon szépséges! Krémes, fényes, és intenzív színe van. Nekem bejött, bár önmagában nem használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Langel

2013. március 21.

Arany árnyalata van meg. Szép, visszafogott, elegáns, de nem annyira tartós, mint ahogy gondolnám az Astortól. Kicsit nehezen is ragad fel a szemhéjra. Nem használtam alapozót eddig, csak egy korrektort a sötét karikákra (Estée Lauder - szóval nem gagyi). Most majd az Art deco szemhéj púderjét szeretném megvenni, hátha azzal tartósabb lesz, mert tényleg elegáns a színe. Akkor majd update-lek, addig egy 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

M.Tina

2013. március 20.

Arany árnyalatban vásároltam meg,meg vagyok vele elégedve,barnával kombinálva nagyon elegáns!Az ujjammal szoktam felvinni,nem kell belőle sok és tartós is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.