Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: gracecelestil, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2013. január 24.

ellaeleonoraella

2017. május 9.

Körülbelül 3 éve kezdtem használni de a minősége úgy veszem észre romlik. Lényegében könnyű felvinni és eldolgozni de nem elég tartós és nem fed eleget. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

kaposztamester

2016. május 19.

jó az állaga és nem is gyullad be a bőröm , de tartósságra nem az igazi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

jó az állaga és nem is gyullad be a bőröm , de tartósságra nem az igazi

Bogi0506

2016. február 26.

Nem fed semmit, semmi pozitivat nem tudok rola elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Nem fed semmit, semmi pozitivat nem tudok rola elmondani.

Valentine

2015. december 18.

Akciósan vásároltam, gondoltam kipróbálok valami újat. a legvilágosabb árnyalatot választottam. A színe az jó, azonban nem fed eléggé, ragacsos érzetet ad és túlságosan összeáll. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

vyvyen

2015. november 1.

Nagyon szépen fed,a szem alatti karikáimra tökéletes,felvitele könnyű.Hátránya:hamar fogy és egy idő után összeáll picit a szememnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Nyufika

2015. augusztus 3.

Anyukám javasolta hogy ilyet vegyek, hát kár volt hagyni magam rábeszélni. Utálom, alig várom hogy elfogyjon. Egyedül a színe az egyetlen pozitívuma, mert az tökéletesen passzol. Viszont egyáltalán nem passzol az én bőrtípusomhoz, túl zsíros, ahova felkenem ott csomós lesz a sminkem tőle, tehát alapozó fölé használhatatlan (önmagában még csak-csak). Nekem a fedése sem jó, a fél tubust rá kéne kennem egy pattanás után maradt foltra hogy miután beledolgozom a bőrömbe el is fedje azt, mert különben a fele az ujjamon/ecseten marad, elmaszatolódik a helyéről és az elfedendő folt is újra ordít a bőrömön . Zsíros-kombinált bőrűek messzire kerüljék. Többet nem is fogok ilyen állagú korrektort venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

LiziSkywalker

2015. július 1.

Évek óta kitartok mellette, erős fedése van, bármilyen bőrhibát el lehet vele fedni. Ugyan ő sem hibátlan, de nem találtam még hasonlóan jó korrektort.
Ha sokat viszel fel hajlamos csomósodni, és ha zsíros a bőröd, akkor ott szeret jobban átfényleni.

Összességében: Kiváló fedés, és elég "ragaszkodó" korrektor. Nekem vízben sem jött le, ami nagyon tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

fáncsi

2014. november 28.

Ha jól aláhidratálom a szem alatt és úgy viszem fel az ujjbegyemmel a korrektort akkor teljesen jól fedi a fekete karikáim.Picit beleül a ráncocskákba de engem nem zavar annyira.Tényleg szeretem .Kipróbáltam a Nyx meg a Max Factor korrektorát is de egyik sem versenyezhet az Astor korrektorával.Tartós,szép üde tekintetet eredményez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 28.

Black Fairy

2014. július 14.

A DM dobozból kaptam én is, eleinte féltem hogy rossz lesz a szín nekem, elég sötétnek tűnt, de szerencsére a "nyári" bőrömhöz TÖKÉLETES ez az árnyalat.
A fedésével nincs bajom, de az állaga borzasztó! Sűrű, tapad, nehéz eldolgozni, és számomra nem is elég tartós...mivel ajándék volt elhasználom, de aztán visszatérek a jól bevált "lora-avon-kombó"-hoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

fairynorah

2014. április 27.

a dm dobozomban volt, így szerencsére nem költöttem rá...a színe tökéletes lenne, de az állaga...borzalmas: ragacsos érzetű (még púderezés után is!), fénylik (szintén. még púderezés után is), a fedése nagyon lightos, amivel nem is lenne probléma, (tekintve,hogy szerencsére szép bőröm van, max régi pattinyomok enyhe pirosságát kell eltüntetni...) de egyáltalán nem tartós :/ hétvégi korrektornak használom, mikor valaki közli,hogy "5perc múlva ott vagyok" és nincs kedvem sminkelni, csak azért mégis javítok egy picit az összképen...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.