Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: gracecelestil, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2013. január 24.

lilmiii

2014. április 4.

nagy remenyekkel vettem meg, az astor termekek irant erzett rajongasom miatt de sajnos csalodnom kellett. nincs szep borom nekem ezert nehezebb is eltuntetnem a hibakat de ezt a korrektort igazandibol azota is a fiokomban orzom "majd jo lesz valamire" cimmel. nem fed semmit, tulzottan osszeall (nem is tudom, hogy lehetne leirni nekem 'ragacsos' erzes) nem jott be :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

viktoriacsoke

2014. március 23.

Nem igazán fedi el jól a bőrhibákat, elhasználható de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 23.

Nem igazán fedi el jól a bőrhibákat, elhasználható de újra nem venném.

InvincibleRodent

2014. március 8.

Úgy látom ez a termék az ún. "vagy imádod, vagy gyűlölöd" kategóriába esik, és személy szerint én nagyon szeretem. Nekem a 001-es, már-már elefántcsont-színű árnyalat van meg, és az ujjammal dolgozom el, de tökéletesen beválik, pontosan illik a bőrömhöz, és nagyon szépen elfedi a karikáimat, anélkül hogy elkenődne vagy ráncosodna. Majdnem egy egészet elhasználtam, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sőt, nemsokára visszamegyek utánpótlásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

lehner.a92

2014. február 21.

Olvastam az előző véleményeket és azon gondolkodtam, hogy vajon ugyanezt a korrektort használom én is? És igen, furcsa mert én úgy gondolom, hogy egy nagyon tuti kis korrektor. 500(!) Ft-ért vettem egy akció keretében és azóta is sajnálom, hogy nem vettem belőle többet. Nekem egyáltalán nem ül bele a ráncaimba, és elég könnyen el lehet dolgozni. Nagyon szépen lehet építeni a fedését, de nem kell vele percekig szenvedni. Sajnálom, hogy sokaknak nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

hulcsi

2014. január 22.

Csalódás. Nem fed, ráncokba becsücsül. A csomagolás nagyon gagyi anyagból van, a kupak lejár, és le is tört egy darabja, katasztrófa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

andikaaa

2013. november 23.

Rettenetesen gyenge a fedése, egy jobb alapozó többet nyújt ennél. Még csak a kipróbálásig jutottam el, de már most biztos vagyok benne, hogy pénzkidobás volt. Elég zsíros, a bőrre kenve zsíros hatása van, szinte hozzátapadok, és leolvad az arcról. Nagyon megtetszett a színe a boltban, ráadásul le is volt akciózva, gondoltam egy próbát megér, Astor termék, nem lehet olyan rossz. Hát, tévedtem. Megint úgy vettem valamit, hogy nem olvastam utána a krémmániás véleményeknek, és meg is lett az eredménye. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

gyemant

2013. augusztus 23.

Egynek megfelelt,de nem vált a kedvencemmé.Hajlamos olvadni,a szem alatti karikák ellen se igen hasznos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Hunny14

2013. augusztus 20.

A mitesszereket szépen elfedi, de másra, például karikákra egyáltalán nem jó. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Caraa1

2013. augusztus 17.

Ajajj.. Sajnos jobbra számítottam. Nem vált be túlzottan, próbálom a melegre fogni, de nem tudom lehet-e.. Fedése nem túl jó, kicsit zsíros, és teljesen elkenődik oda ahova nem kéne. Ráadásul olvad. Elteszem a hidegebb időkre, hátha akkor nem kenődik annyira de nem nagyon bízom benne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

wineherd

2013. augusztus 14.

A nem folyékony, tehát a kicsavarható korrektorokat alapvetően nem a szem alá, hanem bőrhibákra ajánlatos használni, mivel keménységéből adódóan beleül a szem alatti ráncokba - így a sötét karikák világosítására nem jó.
Bőrhibákat szépen fedi, tartós, nekem bevált, csomagolása kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Bőrhibákat szépen fedi, tartós, nekem bevált, csomagolása kellemes.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.