Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: gracecelestil, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2013. január 24.

Amea

2013. június 16.

Én speciel nem vagyok demokratikus a sminkben, nem szeretem, ha egy sminkcucc akarja eldönteni helyettem, hogy hol érzi jól magát... ez pedig nem marad a helyén. Zsíros, nem fed jól, a csomagolása tragédia, a kupak lejár, 20 fokon olvad a tartalma.
Számûzve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 16.

Számûzve.

ninacska

2013. április 19.

Elsősorban szem alatti karikákra használom, szépen világosít és fed. Másodszor vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

Lolita

2013. április 3.

Szemalatti karikákra használtam, ebből találtam egyedül elég világos árnyalatot. A karikákra találtam jobb korrektort (Maybelline ecsetes). Ezt pedig elkezdtem rúzsalapnak használni, mert elég piros a szám, viszont a halvány rúzsokat szeretem. Ennek megfelel. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

happyend

2013. március 10.

Fixálva átlagosan tartós, kicsit tényleg zsírosabb az átlagnál, de bejött a színe. A csomagolása elég bosszantó, lejár a kupakja, pedig nem koszos v. törött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

kazlas

2012. augusztus 21.

Szerintem nem jó .... nem szereti anyum se. Ennyiért azért kicsit többet vártunk :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

csillargalamb

2012. július 3.

Hát tényleg többet várna az ember egy Astor korrektortól...Hamar elkenődik és alig lehet púderral fixálni. Hüvösebb időben jobban helyt állt. Többet biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

wanda

2012. május 23.

Nekem a célnak megfelelt, de nem vásárolom újra... A zsirossága miatt elcsúszkál a bőrön és a fedése sem tökéletes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

barbee77

2012. április 13.

Ár-érték aránya nem a legjobb,viszont nekem bevált,szépen fed :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Ár-érték aránya nem a legjobb,viszont nekem bevált,szépen fed :D

epres joghurt

2012. március 25.

Az enyém most fogyott el. Nem veszem meg még egyszer. Nem mondanám ,hogy szörnyű volt, de nem fedett szinte semmit. Inkább kihangsúlyozta a bőrhibákat és zsírosnak tűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

gracecelestil

2012. január 26.

Már jó ideje megvan, de nem sokat használtam, mert nekem nem jött be. Egy Astor korrektortól többet vártam volna. Nem fedi le eléggé a bőrhibákat, és feltűnő is. A szemárnyékon sem segít sokat, és beleül a ráncokba. Még egyszer nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.