Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: atina940805, Módosítva: 2012. január 8.

Tartós, vízálló szemceruza különlegesen lágy formulával  a könnyű felvitelhez.

pancsus

2013. augusztus 3.

081 Earth Shimmer színben van, rendszeresen használom. A színe csodaszép, a minőségével is tökéletesen meg vagyok elégedve, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Gwendoline

2013. június 27.

Régen vettem már, de szerettem, mert tényleg a helyén mard, órákon át, erős fekete és puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Gyümis

2013. május 30.

Nem rossz termék. Szép élénk színe van, az állaga is jó.

VISZONT:
Az utóbbi kb. 1 évben elkezdtem használni a vízvonalra is. Hááát... :/
Valami oknál fogva a vízvonalnál "eltűnik", már kevesebb, mint fél órával azután, hogy kihúztam a szemem.
Nem kenődik el, nem maszatolódik, nem pereg le, csak szimplán "eltűnik" a szín, emiatt újra kell húznom többször is 1 nap.
Lemosni viszont nem könnyű a vízvonalról, bár ez annyira nem nagy probléma nekem. Csak meglepő, hogy ha lemosni ilyen nehéz, akkor vajon miért és hova "tűnik el" a szín pár perc alatt...?
Ha nem térek át a vízvonalas szemfestésre, valószínűleg 5 csillagot adtam volna, de emiatt nagy csalódás ért.
És emiatt valószínűleg váltani is fogok szemceruzát.
Ha esetleg tud valaki, valamilyen frankó kis vízálló szemceruzát ajánlani - nem horror árért -, akkor szívesen várom a tippeket! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Nem rossz termék. Szép élénk színe van, az állaga is jó.

VISZONT:
Az utóbbi kb. 1 évben elkezdtem használni a vízvonalra is. Hááát... :/
És emiatt valószínűleg váltani is fogok szemceruzát.

Shanin

2013. április 8.

081 Earth Shimmer egy gyonyoruseges sotet csillogo barna szin. Imadom! A legtartosabb szemceruzam, lerobbanthatatlan. Engem nem zavar az allaga, sot, nagyon szeretem a puha ceruzakat, konnyu vele dolgozni, nem karistolja a szemhejam. Altalaban minden ceruzat elsatirozok, igy azt se banom hogy vekony vonalat nemnagyon lehet vele huzni. Semmi rosszat nem tudok ra mondani, nalam csodaszer kategoria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

KataaBabaa

2013. április 2.

Egy éve találtam rá, imádom. Eddigi legjobb ceruzám. Nem kenődik le. Vízvonalat jobban bírja mint az átlag, annyira viszont nem bírja mint az Avon gél állagú ceruzája. De ezt korrigálni lehet ha picit lejön az avonost pedig nem. Így ezt a kedvenc. Faragni essences faragóval tökéletesen lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

buboka11

2013. március 16.

A vízvonalon nem használom, így nem kúszik be a résekbe sem, csak a nap végére, bár mintha az utóbbi időben nagyobb hajlamot mutatna erre.... Elég intenzív színe van. Csak vastag vonalat lehet vele húzni, a hegyezést nem bírja. Én igyekszem óvatosan dolgozni vele, e felesleget pedig nedves fültisztítóval szedem le... Összességében véve egyébként elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

x

2013. március 9.

Valóban különlegesen lágy formula, annyira, hogy nagyon nehéz és bosszantó használni. Ez már nagyon a lágy végpont nekem, nyilván a kemény még rosszabb lenne, de ezzel elég nehézkes bánni. Hegyesre kihegyezni még nem sikerült, pedig 2/3 részben elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

katacita

2013. február 14.

Tényleg tartós! Azt szerintem nem lehet elvárni egy szemceruzától, hogy tökéletesen vízálló legyen, de a többi márkához képest ez sokkal tovább bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

kismadár

2012. november 7.

borzasztó.... hegyezni gyakorlatilag képtelenség. vízálló????? szó sincs róla! nem vagyok egy izzadós típus, le szoktam rendesen alapozni az arcom, még a szemem is, és mégis elmászik, lefolyik magától...... annyi a pozitívum, hogy erős, mélyfekete színe van. az ára ezért a ceruzáért horror-ár! az 500 ft-os noname ceruzám többet tudott... sosem veszem újra!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

sugar bunnie

2012. szeptember 30.

Az eddigi legjobb szemceruzám. Intenzív,mélyfekete, füstös szemhez is tökéletes. A vízvonalon egy nagyon picit elmászkál, de hát mondjon nekem valaki egy olyan szemceruzát, ami több órán keresztül ottmarad a helyén! Szerintem nincs ilyen...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.