Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: atina940805, Módosítva: 2012. január 8.

Tartós, vízálló szemceruza különlegesen lágy formulával  a könnyű felvitelhez.

buborék

2012. július 15.

Amikor megvettem, azt hittem, hogy hegyezős, vagy ilyen kinyomós verzió, mivel van a szemcerka a végén egy tekerős valami és nem látszódott, hogy fa, vagy műanyag a foglalat, mivel fekete az egész.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 15.

cirrus

2012. május 16.

Hatalmas csalódás volt ez a szemceruza. Nem tudom mennyire vízálló, de a szemem alatt elmászik, vízvonalon sem marad meg jobban mint egy átlagos ceruza, felül is kenődik. Ellenben ha lemosni akarom akkor ragaszkodik a szememhez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Cerise

2012. március 9.

Valóban könnyen kenhető, és legalább olyan könnyen kenődik magától is. Nem bírt ki egy órát sem, és máris elmászott. Gyakorlatilag külön életet él. Mi lett volna, ha valóban éri víz is?! Maximum füstös szemek kontúrozásához ajánlható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 9.

momo

2012. január 25.

Számomra "A fekete szemceruza". Kicsit nehézkes hegyezni, de összesen ennyi kritikával tudom illetni. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

anar008

2012. január 19.

Az Astor vízálló szemhéjtus mellett szoktam használni az alsó szemhéjamon. Szeretem, mert jó sötét fekete, így nem kopik meg olyan hamar a színe. Sajnos elkenődik, így nem árt néhány óránként ellenőrizni a tükörben. Összességében jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.