Astor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Rendkívül intenzív összetétel, amely nem maszatolódik és nem kenődik el. Tökéletesen tartós és vízálló. Különlegesen könnyű és egyedülállóan pontos használatot, gyors és könnyű felvitelt biztosít.

annick

2013. augusztus 16.

Egyszerűen imádom! Minden napos használatban van, és gyorsan szép tusvonalat lehet vele kanyarintani. A legnagyobb melegben sem kenődik el, nap végére is ott marad, ahová reggel tettem. :) Lemosni kicsit macerás, de én imádom. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Jadaa

2013. augusztus 16.

Itteni vélemények alapján választottam ezt a terméke, hosszas keresgélés után, mivel vízálló tus akartam mindenképpen, és szinte csak jót olvastam róla!
De sajnos nekem nem vállt be... tartósnak mondanám, de darabokban délutánra lepereg, ha van alap alatta ha nincs, folyik össze-vissza pedig gyakorlott sminkelős vagyok (minden nap sminkelek) ennyire rossz terméket még nem láttam. Idáig az essence szemhéjtus használtam, de a vízállósága miatt váltottam erre, kár volt, mert azzal precíz, pontos, egy húzással profi vonalat lehet húzni.
Árban pedig ezért a minőségért, irtó drága!
Sajnos egyáltalán nem vagyok megelégedve vele!
Csak annak ajánlom, aki szeret kisérletezni, és van kidobni való pénze... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Árban pedig ezért a minőségért, irtó drága!
Sajnos egyáltalán nem vagyok megelégedve vele!
Csak annak ajánlom, aki szeret kisérletezni, és van kidobni való pénze... :)

bendee91

2013. augusztus 7.

Ma vettem akciosan Rossmannba. (2100 ft) Tenyleg nagyon jo. Egyszeruen iszonyat jo a feje es konnyu vele szep tus vonalat huzni. :) Meg nekem is, pedig en eleg bena vagyok.:)
Egy a bajom, hogy iszonyat pici. Hany ml lehet??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Egy a bajom, hogy iszonyat pici. Hany ml lehet??

barbarella

2013. augusztus 7.

Nagyon szeretem, de csak gyakorlottabb kezűeknek ajánlott, mert tényleg nehéz korrigálni.
Valóban vízálló, tartós, sminklemosóval könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Valóban vízálló, tartós, sminklemosóval könnyen lejön.

Lara5

2013. július 25.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, maximálisan tartós, tényleg vízálló és könnyű vele dolgozni. Ötöst kap:)

Update: Ha elrontom a tusvonalat nem lehet korrigálni mert kb 1 másodperc alatt megszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

kdorc

2013. június 29.

egyszerűen tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 29.

egyszerűen tökéletes

bartostimeaa

2013. június 25.

Nagyon szeretem, eddig a legtartosabb, szuperlativuszokba tudnek beszelni rola. En sokszor meg ecsettem vittem fel mert nekem kicsit vastag a vege es en nehezebben tudok igy szep vonalat huzni de ez mar csak az en benasagom. Tobb gyakorlassal ecset nelkul is megy. Tobb mint egy eve megvan, mar nem hasznalom, valoszinu lejart a szavatossaga ezert maris ujra akarom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

norabosak

2013. május 14.

Csodaszer!
Végigpróbáltam ezer féle tust az "olcsóbb" kategóriából, de egyik se jött be. Aztán a barátnőm ajánlotta, próbáljam ki, neki tökéletes, így rászántam magam. Azóta ez a NAGY KEDVENC!
Intenzív fekete színű, könnyű dolgozni a filces végével, totálisan vízálló, sosem kenődik el, és nekem napi szintű használattal is van, hogy kitart háromnegyed évig!
Persze semmi sem tökéletes.. hosszas használat után nekem van, hogy kicsit kiszálasodik, kopik a filces vége, amivel a felvitel egyre nehezebb lesz (persze itt legalább fél évre gondoljatok). Általában emiatt szoktam újat venni, nem azért mert elfogy.
Illetve a másik problémám hogy színügyileg fényesre szárad, és ezt nem mindig kedvelem...
Ettől függetlenül bátran ajánlom mindenkinek, próbáljátok ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Csodaszer!
Ettől függetlenül bátran ajánlom mindenkinek, próbáljátok ki!

katica131

2013. április 4.

Rengeteg tust kipróbáltam már, ugyanis a szempillaspirál mellett ez a fő alapja a sminkeimnek.
Sajnos soha nem találtam olyat, amiben tényleg nyugodtan mászkálhatok anélkül, hogy aggódnom kéne az elkenődés miatt. Egyik barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a tust, gondoltam egy próbát megér!
Hát, megtaláltam, ő a tökéletes! Miután felviszem, egyből pisloghatok, egyáltalán nem kenődik, még a hosszas bulizások alatt sem! Sajnos az árát látva kicsit visszafogtam magam a használatával. Ez az egyetlen hibája,amúgy én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

veronie

2013. március 27.

Szeretem a kialakítását ennek a tusnak, könnyen és szépen lehet vele dolgozni. Azok közé a termékek közé tartozik, melyek nem csak a címkéjük szerint vízállóak. Szóval jól állja a sarat. Viszont... (pár hónap távlatából, de abszolút szavatossági időn belül) úgy látom, hogy kezd picit "darabos" lenni a folyadék, és a nap vége felé egyre inkább kezdenek lepattogni és a szempilláimra vándorolni a kis tus-maradványok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.