Astor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Rendkívül intenzív összetétel, amely nem maszatolódik és nem kenődik el. Tökéletesen tartós és vízálló. Különlegesen könnyű és egyedülállóan pontos használatot, gyors és könnyű felvitelt biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

martica8827

2012. április 9.

A legjobb szemhéjtus amit eddig használtam. Egész nap tart. Én úgy szoktam használni,hogy először kihúzom a szemem avon supershok szemceruzával és utána ráhúzom az astor szemhéjtust.Azt vettem észre,hogy így eszméletlen tartós.IMÁDOM!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

nagyorsolya78

2012. március 31.

Nagyon tartós, és milyen érdekes, amikor leszedem este! Szinte egyben, ahogy írtátok, matricaként lehúzható. Mondjuk nekem nem bírt ki 5-6 óránál többet, mert ugyan vízálló, de nem zsírálló, így a szemhéjam zsírossága oldja. Alappal, púderrel, kevésbé zsíros szemhéjon tovább tarthat. Szép fekete színe van, könnyű vele dolgozni, szerintem építhető és javítható is. Más szemhéjtusoknál láttam, hogy a javítás vonala "letörölte" az alatta levő vonalat, na ennél ez nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

csillag

2012. március 22.

Brutál tartós, az én szemem szélben könnyezik, meg lencsés vagyok, jól bírja a strapát...
bár igaz, ahogy Bokros írta lehetetlen korrigálni, ezért van mindig mellettem egy sminklemosóba mártott kis pálcika, azzal kijavítom és nincs gond...
De szép színű, könnyű használni, nekem régóta megvan...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

De szép színű, könnyű használni, nekem régóta megvan...

bokros

2012. február 26.

Nagyon gyorsan szárad, ezért korrigálni szinte lehetetlen. Ha újból megpróbálok átmenni rajta, akkor összeráncolódik és nagyon mű hatása lesz. Lemosni szinte lehetetlen, darabokban jön le a szememről, sőt még másnap reggelre is bőven marad a szememem. Előnye, hogy nagyon intenzív, szép fekete színe van, valamint a filces hegye, amelyet igen könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

szemese01

2012. január 4.

Nem szeretem a filces fejét, de tartósságra jó volt, színe is, meg úgy összességében is. Viszont szerintem olcsóbban lehet jobbat is találni, így csak négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Kandi

2011. október 12.

Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni és tartós is, nem maszatolódik, morzsolódik le, egy hosszú napot is kibír!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 12.

lozmor

2011. szeptember 4.

A matrica jellege miatt nem jött be. Darabokban morzsolódik le a szemhéjról és túl gyorsan szárad, nem lehet rádolgozni, eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

malikne.margo

Korcsoport: >54
2011. augusztus 8.

Rendkivűl elégedett vagyok vele,nekem zöldes szinben sikerült megszereznem.egész nap kitart,nem kenődik el,az ecsete meg kimondottan szuper!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

momo

2011. augusztus 8.

Valóban matricaszerű lesz. Azonnal megszárad, így a korrigálásra egyáltalán nincs lehetőség. Nekem pont ezzel a típusú tussal a legnehezebb vékony vonal húzása, de erőteljesebb vonalakhoz tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

the

2011. július 29.

Egyértelműen csodaszer. Tökéletesen tartós és vízálló szemhéjtus. A legjobb benne hogy nem kenődik el inkább olyan matricaszerű. Van, amikor egybe le tudom húzni. Szerintem könnyebb az ilyen „fejű” tussal meg tanulni szép vonalat húzni. Próbáltam más típusokkal megtanulni, de nem sikerült. Árban kicsit drága, de nekem kb. egy évig tart. Szerintem abszolút megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.