Astor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Rendkívül intenzív összetétel, amely nem maszatolódik és nem kenődik el. Tökéletesen tartós és vízálló. Különlegesen könnyű és egyedülállóan pontos használatot, gyors és könnyű felvitelt biztosít.

brioi

2017. december 12.

Szuper! Már 2 éve csak ezt használom. Amióta megszűnt a Manhattan a boltokban, nem találtam jobbat. Könnyű az ecsetet használni, gyorsan megszárad, nem kenődik. Igaz, nap végére eltűnik a cicavonal vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

angeleyes8

2017. október 29.

Kettős érzésem van ezzel a tussal kapcsolatban. Egyrészt nagyon szerettem, mert intenzív fekete színe van, könnyű volt vele dolgozni, nem száradt be(!), frissen nagyon szép hatást lehet vele elérni..később viszont...hm...Felvitel után néhány órával valahogy "szétrepedezik", a cicavonal széle pedig "elválik" a szemem többi részétől... :( Vízvonalon egyáltalán meg se marad..Miután elfogyott, nem vettem újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

somogyieszti

2017. szeptember 28.

Nyilván a zselés tusokat nem veri, de az egyik legjobb folyékony szemhéjtus, pedig számos különböző árkategóriájút leteszteltem már (Lovely, Artdeco, Catrice, Maybelline, Lancome). Nekem elsőre furcsa volt az ecset, de pár alkalom után már gyerekjáték volt vele dolgozni. Nagyon szép intenziv fekete a színe, és viszonylag tartós is, akár a nap végére is vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

MadKat

2017. szeptember 27.

Abszolút kedvenc! Könnyű a használata, szuper a textúrája és iszonyú tartós. Ráadásul nagyon, de nagyon sokáig elég (szerintem közel egy éve megvan, és még mindig van benne)! Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

ebabucci

2017. július 26.

Harmadszor vettem újra. Szép színe van, jó minőségű az ecset, tartós, sokáig kitart a mennyisége, nem szárad be, nem rakódik le az üveg karimájának oldalára a festék. Nagyon kedvelem.
Azért nem kap 5*-ot, mert ha ki van száradva a szemhéjam, akkor irritál, viszket és éget, bepirosodik a szemem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

senskin

2017. július 12.

Valóban szép fekete a színe és majdnem tartós. Nem tart ki estig, ha reggel felkenem. Délutánra már lepattog. Nem lehet a legszebb vonalat húzni vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Miposhka

2017. május 29.

Nagyon régen kipróbáltam ezt a tust, lehet azóta változtattak az összetevőin és más lett, de nekem konkrétan ráragadt a felső szemhéjamra folyamatosan, borzalmasan kényelmetlen volt napközben. Mondanom sem kell, hogy ez a ragacsosság azt eredményezte, hogy hamar lejött a szemhéjamról és elég igénytelenül nézett ki. Hiába alapoztam alá púderrel, napközben próbáltam púderezni a felső szemhéjamat, de ezt a műveletet szerintem félóránként meg kellett ismételnem ahhoz, hogy legalább valameddig tartson - amíg meg nem untam a folyamatos púderezést. Soha többé nem vennék ilyet, mivel egy időben azért nem használtam szemhéjtust, mert azt hittem mindegyik ilyen lenne a szemhéjamon. Szerencsére ez nincs így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Moefoe

2017. március 2.

Régebben volt ilyenem, imádtam, nagyon intenzív fekete a színe, könnyű felvinni, és sokáig fent maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

prumekbianka

2017. február 27.

UPDATE: Szörnyű lett. Jó ideig nem használtam, mert elkezdtem zselés tust használni helyette. Most nemrég vásároltam egyet. Gondoltam visszatérek a tökéletes "este is úgy néz ki, ahogy felraktam reggel" tusomhoz, de változtathattak az összetevőin, mert botrányos lett. Egy rétegben csíkos, két rétegben még csíkosabb. Próbáltam hajlított végű tusecsettel is, ami valamennyit javít azon, ahogy felvitel után kinéz, de estére már kopott, hókadt a hatása. Sajnálom, régen nagyon szerettem, most viszont egy borzalom.

A legjobb tus, amit valaha használtam, pedig kipróbáltam már lényegesen drágább terméket. Jól használható ecset, nem kenődik, nem pereg, este, ha hazaérek még ugyanolyan állapotban van, mint reggel, amikor felkenem.
Előző hozzászólónak tipp a hibásan felkent tus javítására. Ha rosszul kenem fel fültisztító pálcikát szoktam benyálazni és azt húzom át, a kívánt tusvonal felett közvetlenül. Ha marad egy pici festék, azt a másik, száraz oldalával szoktam letörölni. Még a vastag vonalat is könnyen lehet így vékonyítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Nihan

2017. február 19.

Egész jó kis szemhéjtus. Könnyű vele dolgozni, szépen fed, jó erős intenzív fekete színe van. Ami hátránya, hogy elég hamar elkezd kopni, leperegni. Nekem viszonylag hamar kifogyott, illetve elkezdett halványan, foltosan fogni. Újra venni biztosan nem fogom, legfőképpen a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.