Astor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2022. március 25.

Rendkívül intenzív összetétel, amely nem maszatolódik és nem kenődik el. Tökéletesen tartós és vízálló. Különlegesen könnyű és egyedülállóan pontos használatot, gyors és könnyű felvitelt biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Katulin

2016. október 9.

Egészen jó kis termék, de semmiképp sem vízálló. Viszonylag könnyű használni, kezdőknél is jól működhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

szilvasitimea

2016. október 7.

Nagyon szeretem! Sokaig tudtam hasznalni, es nagyon tartos is. Jol lehet a kefejevel dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Joaninha

2016. október 5.

Nagyon tetszik a fényes mélyfekete finish, de sajnos rajtam nem bizonyult annyira tartósnak, napvégére mekopik, bár legalább nem kenődik el és amúgy nagyon nehéz leszedni a maradékot a szemhéjakról. Ha többször megyek át egy vonalon, akkor hajlamos leszedni az előző réteget, mivel ilyen fóliaszerűre szárad, ugyanakkor a száradása nem túl gyors, nekem várnom kell egy kicsit, mire kinyithatom a szemem, ha nem akarom összekenni a szemhéjam. Szóval eléggé ellentmondásos ez a termék, de tény, hogy még mindig az egyik legértelmesebb drogériás folyékony szemhéjtus, legalábbis az én eddigi tapasztalataim szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Zsuzska1979

2016. augusztus 26.

Sokáig kerestem egy tust ami tartós és tényleg fekete. Főleg hogy évekig laktam olyan helyen ahol akár 50 fok is van. Minden leolvadt rolam. Kivéve ezt... Azota is imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Maja92

2016. július 12.

Nem túlzás, oda vagyok ezért a tusért. Eddig nem sikerült egy tussal sem szép cicaszemet csinálni bár nem is vagyok túl ügyes ebben :D. Olvasva az itteni véleményeket ,megvettem és nem bántam meg, már elsőre sikerült szépen kihúznom vele a szemem. Ha csak vékonyabb vonalat akarok azt is könnyen lehet vele. Mély fekete színe van és nem tapadt a szemhéjamra, nem maszatolódott el ebben a nagy melegben sem.Mindenképpen újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

petrikszani

2016. június 29.

Sokáig kerestem olyan szemceruzát/szemhéjtust/filcet, ami nem jön le a szememről kb. 5 perc elteltével, ugyanis nagyon izzadós típus vagyok. Kb a 100. próbálkozásra megvettem ezt a tust, és azóta is csak ilyet veszek :) Még sminklemosóval is erősen kell dözsölnöm, hogy lejöjjön, így soha nem izzadom le, eszméletlenül tartós, minőségi, és szép vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Moonbride

2016. május 23.

A századik Krémmániás véleményemet egy ilyen szuper termékre tartogattam :) Tényleg csak jót lehet mondani róla, tökéletes vonalat lehet vele húzni, akár visszafogottabb, akár erősebb sminket készítek, gyakorlatilag lerobbanthatatlan, nem folyik, nem mászkál el fel-le. És igazi, gyönyörű, nem fakuló mélyfekete. Tény hogy húzós az ára, de szerintem megéri befektetni egy ilyenbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Timo21

2016. április 27.

A legelső szemhéjtusom, ami szerintem fantasztikus. Kezdőknek mindenképp csak ajánlani tudom én is evvel tanultam meg tusvonalat húzni. Nagyon jól eldolgozható, szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

nashko77

2016. április 13.

Aztarohadt. Na ez a folyékony tus ér valamit! Kezemen próbáltam csak ki, de vagy a hetedik kézmosás és törölközővel való dörzsölés alatt tudtam csak leszedni a VONALBÓL, amit húztam vele. Erős, mélyfekete színe van, nem maszatolódik egy kicsit sem, és vastagabb, valamint hajszálvékony vonalat is ugyanolyan könnyű húzni vele. Végigpróbáltam az összes drogériás folyékony szemhéjtust Miss sportytól L'oreálig, de ez a legeslegjobb mind közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

madri

2016. február 27.

Egyik kedvenc, ezen tanultam meg ecsettel tusvonalat húzni. Nagyon szerettem, de egy idő után már túl vastagnak találtam az ecsetét. De évekig társam volt, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0