Astor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Rendkívül intenzív összetétel, amely nem maszatolódik és nem kenődik el. Tökéletesen tartós és vízálló. Különlegesen könnyű és egyedülállóan pontos használatot, gyors és könnyű felvitelt biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hessviky666

2016. február 25.

Nagyon régóta használom, ez az eddig használt legjobb tusom. Érdekes, hogy egy másikat is vettem mellé, amikor kifogyott, mondván kipróbálok valami újat, de csak ettől a márkától és az borzalmas volt!!!!
Evvel tökéletes ceruzavékony vonalat is lehet húzni, csodálatosan fekete, rettenetesen tartós. Reggel felkenem, este olajjal lemosom, de akkor sincsen megkopva. Tudja, amit egy tustól elvárok, az ára korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

szofija

2016. január 8.

Glamour napok előtt vettem észre, hogy hajjaj el fog fogyni a szemhéjtusom, hát fellapoztam és találtam benne astor kupont, mondom féláron megéri kipróbálni, ennek már jó ideje ugye de egyszerűen nem tudom megszokni a kemény ecsetjét, másik (már kifogyott) tus ecsetével viszont szépen fel tudom vinni és aránylag szépen tartja magát egész nap, vízálló hatásáról nem tudok beszámolni sajnos mivel még nem kapott el azóta zivatar :) a kemény ecset miatt (amivel egyébként nekem sokszor fakóra sikerült a tusvonal) 4* , de annyit megérdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

gabriellabn

2015. december 17.

Egyszerűen wow. Este 10-kor egy az egyben ugyanúgy nézett ki mint reggel 6-kor, amikor felkentem. A kemény ecsetet kicsit nehéz volt megszokni, de pár nap után már sima ügy volt. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Schmetterling

2015. december 17.

Szép intenzív fekete színe van, könnyű használni a kemény fej mellett is. Nem pereg le a nap végére és könnyű lemosni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Csillagszem

2015. december 6.

Ez a kedvencem, már a 3. tubust használtam el, csak ajánlani tudom (gyakorlott "tusozóknak")

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Moci13

2015. november 30.

Tagadhatatlanul tartós és extra fekete is. Sajnos mégis bele tudok kötni. Az ecsetkéje nekem valahogy nem megfelelő. Pedig alapból nincs problémám a tus használattal és soha nem is volt. Ám ezzel valahogy nem tudok olyan szép vonalat húzni mint mással.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Pearl

2015. november 30.

Hugocskámét próbáltam ki, mert nagyon istenítette, hogy milyen jó blablaa....hát basszus igaza volt:D ilyen jó tussal még életemben nem találkoztam, pedig már vettem a legolcsóbbtól a drágábbik fajtáig mindenfélét és vagy lepereg, vagy feltapad, vagy lejön. De ez.......reggel felkeltem, és este még ugyanúgy állt,mint reggel. Nem akartam elhinni, hogy végre megtaláltam életem legtartósabb szemhéjtusát:) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

zsolyomi.dora

2015. november 27.

Nagyon erősen fed és nagyon tartós is. Ez az eddigi legjobb tusom. Az ecsetével nagyon könnyű dolgozni bármilyen vastagságú vonalat akarok húzni az elsőre sikerül. Nagyon pozitív csalódás sok szar kipróbálása után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Kimi

2015. november 15.

Régóta kíváncsi vagyok rá, de mivel nem szeretem a kemény tusokat így mindig hanyagoltam viszont olyan sokan bálványozták, hogy úgy éreztem nem hagyhatom ki ezért végre megvettem Joy kuponnal. Nos nem csalódtam. Könnyű vele tusvonalat húzni, gyönyörű mélyfekete színe van és rendkívül tartós. Ezen kívül lemosni is könnyű. Semmi negatívumot nem tudok róla írni, már most az egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

crocodilehunter

2015. szeptember 20.

Nagyon szeretem! Nem allergizál, nagyon szeretem az ecsetjét, amivel könnyű vonalat húzni és nagyon tartós is. Gyönyörű színe van. Szerintem megéri az árát, mert tényleg semmi gond vele és fél évig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.