Astor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Rendkívül intenzív összetétel, amely nem maszatolódik és nem kenődik el. Tökéletesen tartós és vízálló. Különlegesen könnyű és egyedülállóan pontos használatot, gyors és könnyű felvitelt biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Blackie

2015. április 18.

Nekem ez az egyetlen szemhéjtus, ami bevált. Szép, precíz vonalat lehet vele húzni, nem kenődik, nem maszatolódik és tartós. Azért kap csak 4 csillagot, mert nagyon nehezen lehet eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Clara

2015. április 13.

Ha tus, csakis ezt hasznalom evek ota.
Valoban gonyoru fekete, hamar szarad, nem kenodik.
Hianyossaga hogy kicsit nehez.
En megis ragaszkodom Hozza, ara ellenere is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Ha tus, csakis ezt hasznalom evek ota.
Valoban gonyoru fekete, hamar szarad, nem kenodik.
Hianyossaga hogy kicsit nehez.
En megis ragaszkodom Hozza, ara ellenere is.

liliness

2015. április 12.

Engem nem zavar, hogy nehezen jön le sminklemosóval, mert így legalább csak akkor jön le, amikor én akarom :)
Tökéletesen meg voltam elégedve vele, jó a színe, tényleg fekete, csak a doboza eltört még bőven mielőtt elfogyott volna és elkezdett szivárogni kifelé a lötty.
Kicsit drágállom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Kicsit drágállom.

pont

2015. április 9.

tényleg nagyon tartós, nem kenődik, nem maszatolódik, könnyű vele dolgozni. bár lemosni nem olyan egyszerű, ezt a furcsa matrica-jelleget én is megfigyeltem, de gondolom épp ezért ilyen tartós. egyetlen problémám vele, hogy a szempillák tövét összetapasztja, nehéz utána szétválasztani őket.

update: rémlett, hogy régen eléggé szerettem, ez volt az első tus, ami nem kenődött el a szemhéjamon és kitartott egy darabig. most újra a kezembe került és nagyon nem tetszik, mivel azóta sokkal jobb tusokat is felfedeztem már (szerencsére). az tény, hogy tartós és nem maszatol, de olyan ormótlan, nehéz vele szép, finom vonalat húzni és valahogy a fedése is olyan furcsa, főleg, ha valahol többször megyek át vele. azért a 4 csillagot meghagyom (bár szívem szerint egyet levonnék), mivel egy tusnál a legrosszabb dolog, ami történhet, ha maszatol és ez hál' isten nem teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

nutooka

2015. február 27.

Egész jó kis tus, nem pattog le és hamar meg is szárad (talán túl hamar is, úgyhogy lélekben fáj ha hibázol:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Cherryeszti

2015. január 30.

Már ideje nem használom (miért is??), de ez volt a legjobb szemhéjtusom eddig. Én a pufibb ecsetet szeretem, vízálló változatban pedig lerobbanthatatlan egész nap. Fesztiválszezonra erősen ajánlott!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Timo

2015. január 12.

Az első tusom.
Nagyon jól fenn marad,egész nap kitart!Nekem gyorsan megköt,mert ha elrontom,kapkodnom kell a törléssel.Ha egyszer megkötött,javítani csak úgy lehet(én csak így tudom)hogy az egészet le kell mosni,vagy legalábbis minimum felét(száradás után darabokban jön le).
Használatáról nyilatkozni nem tudok,mert nekem még mindig nem megy a felvitel,más tust pedig még nem próbáltam.
Azért vettem mert extra tartós(ami igaz is) és nagyon vékony csíkot is lehet vele könnyen húzni.
nagyon szép fekete a színe!
Ha újra meg kellene vennem,még gondolkodnék rajta,mert az árát viszont sokallom.

update:elhasználtam az egészet.Ha azt leszámítom hogy nagyon nehezen tanultam meg bánni vele(nem a termék hibája :D ),nagyon jó kis cucc!Reggel feltettem,és este még makulátlanul fenn is maradt,mindenfajta alapozás nélkül is!Pedig nekem zsíros a bőröm és minden smink elmaszatolódik.Extra tartós,nagyon szeretem!Meg is kapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Az első tusom.
nagyon szép fekete a színe!

rita.997

2014. december 16.

Anya polcán turkálva találtam erre a szépségre amit azonnal be is kellet nyúlnom.. bár ne tettem volna: allergiás vagyok rá. Száraz a szemhéjam és könnyezek tőle ami kár mert egy nagyon jó tusról van itt szó:szépen fog a szivacsos kis ecsete, a festék gyönyörű fekete és még az által kiváltott könnyezést és dörzsölést is kibírta, de lemosóval könnyedén lejön. Sajnos csak kétszer tudtam használni :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

covergirl

2014. december 14.

Rengeteget kísérleteztem a szemhéjtusokkal, míg az itteni véleményeknek hála, rátaláltam erre a csodára.
Nem kenődik, szépen lehet vele dolgozni, az ecsete elég vékony, sokáig kitart, nem száradt be még soha. A héten kifogyott és vettem egy újat, aminek már más volt egy picit a csomagolása, az ecsete is keskenyebb volt, és ezt már tényleg nem lehet korrigálni. Felkeni az ember lánya, és az időtlen időkig ott marad, úgy, ahogy azt felkentem :D imádom!
(Az előző verziója is csak annyiban tért el, hogy a felkenést követő 1-2 másodpercben még körömmel le tudtam kaparni, ha valahol kicsúszott.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

kisb.lilla

2014. december 7.

Túl gyorsan szárad, nem lehet a hibákat korrigálni. Pl. ha csak a 2. vonal megrajzolás után veszed észre, hogy az első rosszabb lett, akkor azon már csak lemosás után tudsz javítani. Könnyen lepereg, és belemegy a szemem fehér részébe. Ciki amikor szólnak, hogy van valami a szememben...
Pozitívuma, hogy viszonylag könnyen vékony vonalat lehet vele húzni. De van jobb olcsóbban...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.