Astor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Rendkívül intenzív összetétel, amely nem maszatolódik és nem kenődik el. Tökéletesen tartós és vízálló. Különlegesen könnyű és egyedülállóan pontos használatot, gyors és könnyű felvitelt biztosít.

Captainblonde

2014. november 13.

A legtartósabb szemhéjtus, amivel valaha dolgoztam! Erősen ajánlom! (Ha esetleg lemosatlan tussal fekszel le aludni, biztos lehetsz benne, hogy másnap ugyanolyan minőségben fogod viszontlátni a szemsminkedet! - ennyire tartós :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

K.Klaudia

2014. október 2.

Jó kis tus ez, szépen lehet vele vonalat húzni, erősen pigmentált, fényes fekete és eléggé tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Nolee

2014. szeptember 6.

Szeretem ezt a tust, bár meg kellett tanulni vele bánni. Az ecsetével lehet szép vékony vonalat is húzni, gyorsan szárad(mondjuk ha elrontjuk, sietni kell a javítással) és tartós is. Ha reggel felkenem, még este is pontosan ugyanúgy fog kinézni, a legnagyobb melegben is. Egyetlen hibája, hogy darabosan lehet csak lemosni, és a szempillákat is kicsit elnehezíti, ha nem vagyok elég óvatos, de a tartósságért megéri a felpingálással töltött néhány plusz másodperc. Ha elfogy, valószínűleg inkább egy zselés tust fogok venni helyette, de egyszer majd lehet, hogy még visszatérek hozzá, mert jó minőségű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

eszigeti

2014. szeptember 4.

Eddig éveken keresztül csak és kizárólag ezt a terméket vettem pontosan amiatt, hogy tartós, ott marad a helyén ahogy azt kell, de azt vettem észre, hogy ha már kevés van az üvegcsében akkor nagyon hamar elkenődik illetve azt érzést kelti mintha felragadt volna a szeméjra, pedig nem, és darabokban potyog le nap végén. Ettől eltekintve nagyon jó termék, csak elég drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

zsozsiii

2014. augusztus 28.

Sajnos nekem nincsenek jó tapasztalataim. A tusvonal ugyan tartós egész sokáig, viszont nekem csomósodik, és lepereg, olyan, mintha egy gumi lett volna fölfestve.
Ez a gumi-állag egyáltalán nem tetszett, nagyon rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Ez a gumi-állag egyáltalán nem tetszett, nagyon rossz.

noemi90

2014. augusztus 25.

Én amíg gyártják, ezt a tust fogom venni. Iszonyú tartós. Ahhoz tudnám hasonlítani, hogyha megszáradt, olyanná válik mint egy matrica :). Se meleg, se izzadás, se uszodavíz nem viszi le. Lemosni is gyerekjáték: meleg vízzel picit megdörzsölöm és egyben lejön az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

henrietta93

2014. július 2.

nagyon tartós, vízzel nem is jön le. Bár szerintem drága, (egy tushoz képest) de megéri megvenni annak aki tartós tust akar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

francais

2014. május 3.

Én nagyon le fogom húzni ezt a tust, most jutottam odáig, hogy két év alatt sem sikerült vele normális vonalat húzni, mivel betonkemény az a filc ami benne van.
Nagyon sokszor próbáltam, hátha sikerül, de evvel az ecsettel lehetetlen. Egyszer nem tudtam vele emberek közé menni, mert annyira rosszak lettek vele a tusvonalaim, hogy ahogy felkentem , moshattam is le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

anonimia

2014. április 2.

Lemosni nem egyszerű, pláne ha szempillákra tapadt.. tépi, húzza, de még napközben is néha éreztem, h húzta a szemhéjam....szárította is. Továbbá rossz kombináció az, h lassan szárad de szinte lehetetlen javítani, nem álmos reggel-kompatibilis :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

InvincibleRodent

2014. március 8.

Oké, úgy érzem teljesen új dolgot fogok erről mondani- szemre gyűlölöm (nagyon nehéz egyenletesen és szépen felkenni, kellemetlen érzés hordani, leszedni még rosszabb mert a pilláimba ragadt), de körömre imádom. Nem, nem vagyok teljesen idióta, csak borzasztóan unatkoztam egy délután, és mivel évek óta megvan és soha nem használtam, tettem pár fekete pöttyöt az eredeti, kissé megunt, bronz lakkrétegemre, mondván majd lejön az első kézmosásnál. Rötyögtem is magamnak egy sort hogy milyen hülye ötlet, hát fent hagytam.
Nos, nem jött le. Fedőréteg és vigyázgatás nélkül is egy teljes napig (!!!!) ott ült, és rengeteg bókot kaptam érte, sokan kérdezték is hogy matrica-e vagy hogy csináltam és drága volt-e. Pedig csak megunt vízálló fekete szemhéjtus. Itthon megcsináltam az összeset, lekentem egy réteg átlátszó lakkal, és három napja meg sem mozdul. Bombabiztos nagymacska-körmök.
Úgyhogy ha valakinek nem jött be a termék, itt egy alternatív felhasználási mód, hogy ne érezze rosszul magát a kidobott pénz miatt. :) Azért kap két csillagot, mert évek után is meglepően jól fog, és nem száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.