Astor

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Styrene/ Acrylates Copolymer Tosylamide/ Epoxy Resin Calcium Aluminum Borosilicate Silica Stearalkonium Bentonite Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer N-Butyl Alcohol iAlumina Polybutylene Terephthalate Isopropyl Acetate Polybutylene Glycol/Mdi Copolymer Acrylates Copolymer Quaternium-18 Bentonite Stearalkonium Hectorite Corallina Officinalis Extract Hydrolyzed Keratin h Trimethylpentanediyl Dibenzoate Water / Aqua Benzophenone Colloidal Gold Polyethylene Polyvinyl Butyral Ethylene/ Vinyl Acetate Copolymer Ethyl PyrrolidonePhosphoric Acid Saccharomyces/ Platinum Ferment Extract Saccharomyces/ Silver FermentDimethicone eo I szil 1 0Propylene Glycol h Trimethylsiloxysilicate eo I szil Aluminum Hydroxide sz I eo I h Methicone eo I szil Sodium Sulfate Caprylyl Glycol eo I h Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sorbic Acid ta Sodium Benzoate ta Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Red 7 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Red 6 / CI 15850 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Red 7 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Black 2 / CI 77266 sz

svenimeni

2012. július 2.

Vannak színek amik nekem nem elég pigmentáltak, de összességében tartós körömlakkok 4 napig simán elvannak a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

babyface

2012. június 24.

szuper lakk a rimmel lakkjai mellett ezek a kedvenceim! rendkívül tartósak, szép színekben kapható és ami nekem nagyon fontos az ecsettel szépen el lehet kenni a festéket! nem vagyok egy nagy lakkozós, de erre a két márkára esküszöm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

petrush

2012. június 11.

egy kék van meg (electric blue)
két réteg kell a jó fedéshez, és nehezen szárad, de nagyon tartós, és gyönyörűek a színei. a boltban egész máshogy mutatnak mint rendes fényben, kicsit csalódott voltam, mert abba a kék árnyalatba szerettem bele (csak ezért adtam ki rá 1500ft-ot), de így is imádom és gyakran dicsérik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

egy kék van meg (electric blue)

lilla93

2012. május 15.

Szerintem fantasztikus. Interneten vásároltam 300 forintért, szóval nagy vásár volt, de még az eredeti árát is megéri, ami azért nagy szó. Sokáig fent marad, nekem is ez a kedvenc lakkom, töltöttem is fel róla képet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

TijuMK

2012. április 29.

Kedvenc körömlakkom (purple dream). Nagyon sokféle lakkom volt már és van is, de ez mindent lekőröz, 2 rétegben használom fedő lakkal, másfél hétig is fenn marad. Azt kell hogy mondjam ez az elpusztíthatatlan körömlakk. Nem fakul meg a színe, nem pattog le mindig számíthatok rá. Emellett nem is színeződik el tőle a körmöm.
Nagyon sok van az üvegben, és nem szárad be. Csak pozitívumokat tudok elmondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Lillababa

2012. április 26.

A puple dream és a forest green árnyalatból is két réteg kell, de mivel gyorsan szárad, nem vesz el túl sok időt. 3-4 napig fennmarad alap és fedőlakkal.Az electric blue szintén két réteges,de 7-8 napig fenn van, nem értem miért van a különbség,de örülök neki,mert gyönyörű ez a kék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

timeja1

2012. március 29.

Nekem 3-4 napig marad fennt, úgy, hogy abszolút nem vigyázok rá. Szerintem jó körömlakk! Szépen fed, és szépen kijön a színe száradás után, és fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

doraberta81

2012. március 5.

Pop Fizz (830) a piros árnyalatok közül a kedvencem. Két rétegben szépen fed és tartós is. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

mstindigo

2012. február 12.

Sikerült beszereznem a red velvetet nagyon-nagyon akciósan, 300 Ft-ért. A színe gyönyörű, két rétegben tökéletesen fed, az ecsete szuper. Hátránya, hogy fedőlakk nélkül már másnap elkezd lepattogni, fedőlakkal 1 nappal többet bírt. Ennyire tartós azért van más körömlakk is. Eredeti árat nem éri meg szerintem, de egy négyest azért megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 12.

blanchee

2012. február 1.

Nekem egy átlátszó változata van meg általában alap ill. fedőlakknak használom, de van, hogy csak úgy simán. Mindkét esetben nagyon bevált a leggagyibb lakkom is min.5 napot kibír vele. És az ecsete valami rendkívül jó! Mindenképpen 5-ös. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.