Astor

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. június 29.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Katalin17

2017. október 9.

Legjobb szempillaspirál!! Nagyon sok márkát próbáltam, de mindegyikkel ugyanaz a baj. Lepereg, irritáló, elkenődik, csomósodik. Ez a spirál viszont tökéletes. Egész nap fentmarad, két rétegben sem csomósodik és végre nem irritál. Csak ajánlani tudom :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

mizsofia

2017. június 30.

Akciósan vettem, és így mindenképp megérte az àràt. Szépen szétválasztja a pillàkat, a kefe formájàt is szeretem. Nem csinál műszempilla hatást, de nálam ez soha nem is cél. Egy hétköznapi smink esetén nagyon jól kihasználható kis spiràl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

drozsi

2017. június 28.

Akciosan vettem 1000ft-ert. Szep pillakat csinal, bar szerintem nagyon sok festeket visz fel.. El lehet vele szorakozgatni. Azt nagyon szeretem benne hogy napkozbe nem morzsolodik, folyik bele a szemembe meg ebben a nagy hosegben se!! Hogy teljes aron is megvennem, azt meg nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

6vilag

2017. június 25.

Nagyon jó kézbe venni, mivel már a megjelenése, a formája is extra eleganciát sugároz. A festéket csodálatosan lehet felvinni vele és pontosan annyi kerül a kefére, mint amennyire szükség van, se több, se kevesebb.
Számomra megdöbbentően szépen választja szét a pillákat /ilyennel még nem találkoztam/, és szép fekete, de ugyanakkor természetes, nem műszempilla hatást kelt. Ez fontos nekem, mivel nem szeretem semmiben a mű dolgokat.
Nem maszatoldódott és nem potyogott, és a legfontosabb, nem marta szét a szemem nap végére sem (mint néhány spirál esetében).
Örülök, hogy megvettem, nekem a luxus érzése a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

Örülök, hogy megvettem, nekem a luxus érzése a használata.

GYRB

2017. június 10.

Nagyon szerettem ezt a szempillaspirált, mert tartós, nem maszatol és szépen göndörít.
De mivel nálam már a drágább szempillaspirálokhoz tartozik, ezért többet vártam a terméktől (pl. jobban szétválassza a szempilláimat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

kataa0105

2017. május 9.

Nagyon szeretem! Gyonyoruek a szempillaim tőle. Imádom! Megéri az arat, sokáig kitart:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

arizona07

2017. május 1.

Glamour-napokon vettem féláron, így megérte. Szép fekete pillákat varázsolt, a kefe formája is tetszik, könnyen kiemelhető vele a sarkokban lévő pillák is. Kicsit mintha sok festéket adagolna a kefére és emiatt csomóssá válhat a pillákra felkenve. Leszoktam kenni a tubus szájához a felesleget, így jól használható, bár kevésbé látványos. Jól néz ki, luxus terméknek tűnik kívülről, bár ez nem az elsődleges szempont. Szerintem kissé drága, valószínűleg teljes áron nem veszem újra. Maradok a bevált Avonos szempillaspirálomnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Theresia

2017. április 28.

Még az őszi Glamour-napokon vettem, kb. február végén fogyott el, csak elfelejtettem véleményt írni róla.
Arra emlékszem, hogy nekem néha potyogott, ami zavaró tudott lenni, illetve hogy nem volt műszempilla hatása, hétköznapokra viszont teljesen megfelelt. Könnyen le tudtam mosni, nem irritálta a szemem.
Nem vettem újra, az egyszer egynek elment kategória volt nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Nem vettem újra, az egyszer egynek elment kategória volt nálam.

jenniferkovacs

2017. február 27.

Az egyik legjobb spirál, amit valaha próbáltam! :) Gyönyörű pillákat varázsol. Érdemes glamour napokon megvásárolni, mivel az ára picit borsos ( de még teljes áron is megéri ) . Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

palankiirenike

2017. február 27.

Már 2x vásároltam meg ezt a szempillaspirált glamour napokon , mert egy picit drága . De megvagyok vele elègedve .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.