Astor

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. június 29.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kriszti4

2017. január 26.

Hétköznapokra számomra tökéletesen megfelel szép pillákat alkot, de nekem nincs meg a használata után az a "Örökké akarom!!" érzés. Nem csinál hatalmas és dús szempillákat. Előnye, hogy nem csípi a szemem, szépen és könnyedén fel lehet vinni., szép fekete színe van, nem maszatolódik és pereg le, tartós valamint nagyon könnyedén eltávolítható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

sisary

2017. január 16.

Szerencsére akciósan vettem, de még így is drága volt ahhoz képest hogy mennyire rossz. Nehezen szárad, nagyon sokáig kell vele szórakozni hogy egész szép pillákat csináljon... nem ívelt pillákat csinál egyenes marad a pillám. Kimondhatom hogy egyik legrosszabb spirál amit használtam. Külseje viszont gyönyörű de hát nem minden a külső :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Amarila

2016. december 21.

Évekig a Maybelline-t használtam, de kaptam egyet ilyet ajándékba. Eleinte kissé ódzkodtam, mert nem szeretem a jól beváll dolgokat cserélni, kipróbálni, de aztán csak megtettem. Nagyon jól tettem, mert láthatóan sokkal szebb lett a szempillám. Valóban hosszabbak, dúsabbak. Most más csak ezt használom, háromszor vettem újra. Annyi talán a hátránya, hogy hamar szárad a tubusban. Az a trükköm, hogy az új tubusból felkenem a szememre és a régebbivel áthúzom. Ez a technika nekem úgymond rögzíti a pillám és még szebbé, ívesebbé teszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Cinti94

2016. december 1.

IMADOOOM!!! 😍 Gyonyoruen ivelt, hosszu es szetvalasztott pillakat csinal, szine is egy csoda!! Biztosan ujravevos lesz!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

dori96

2016. október 18.

nagyon szépen színez és hosszabbnak tűnnek a pillák. nyilván más spirál is ezt csinálja, de az összes eddig használt közül eddig ez adja a leglátványosabb eredményt számomra.
nekem nagyon erősen műszempilla hatást adott:) ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

nekem nagyon erősen műszempilla hatást adott:) ajánlom

tothlilla93

2016. május 20.

Félve vettem meg kuponnal,mert a maybillenes és avonos spirálokon kívül egy idő után mindegyik böki/szúrja a szememet, pedig nem érzékeny (kontaktlencsét hordok). Eddig maximálisan meg vagyok elégedve vele, nagyon szépen szétválasztja a pillákat és több rétegben szép műszempilla hatású. :)
Ha pár hét után sem fog bökni, akkor 5 csillagos és újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Ha pár hét után sem fog bökni, akkor 5 csillagos és újravevős :)

Hannabeutygirl

2016. május 8.

Először nagyon megijedtem a keféjétől hogy jézusisten ez miért ilyen és hogy tuti nem lesz jó. Ahhoz képest egész jól működik! Nagyon csini kis pillákat lehet vele készíteni viszont semmi különleges. Nem emelkedik ki semmiben. Egy spirálnak elmegy de aki a csodára vár annak mondom hogy ennyiért ez nem éri meg. Nem nagyon sajnálom mert jó meg minden de egy olcsó drogériás is csak ennyit tud. Viszont nem potyog és ez pluszpont!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Missglamorazzi

2016. május 5.

Elég jó szempillaspirál, és nem könnyezik tőle a szemem! Mindennapokra nagyon szeretem, mer felvinni, és lemosni is nagyon könnyű, nem morzsolódik, és szép fekete. A kis kefe is nagyon praktikus, könnyen hozzáférhetőek vele a kisebb pillák is, ha elfordítom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

beacs3

2016. február 20.

Szerintem jó kis termék,szèp pillákat lehet vele gyártani ,nekem tartós is,picit drága de egyébként bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Nagy Melinda

2015. december 31.

Ma megvettem, akciós volt / szerencsére/ nekem nem vált be, biztosan nem veszek ilyet többet, nehezen szárad, görbítés után használom, de valahogy kiegyenesednek a szempilláim egy idő után, nem kenődik csak egy picit, ami jó, de pár óra múlva elkezd fájni a szemem tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.