Astor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 27.

• Ultra-könnyű formula, mely primert is tartalmaz, előkészíti a bőrt, táplálja és hidratálja.
  • Tökéletes fedés olyan könnyedén, hogy szinte nem is érezni a viselését.
  • Érintés- és kopásálló, akár 24 órán keresztül
  • Selymes, krémes textúra, mely egyenletesen oszlik szét a bőrön

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tinczu

2016. október 22.

Én megbántam,hogy megvettem...nem fed el bőrhibát egyáltalán pedig nem óriás kráterekről van szó,csak egy két pöttyről,ragacsos állaga van,természet ellenes a finishe.Nem fogom újra venni és szerintem elhasználni sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Ardienn

2016. október 21.

200as árnyalatot vettem meg. Kicsit sötét, de majd veszek belőle világosat, keverve jó lesz. Nem szabad krémet kenni alá, mert akkor nagyon ragacsos lesz. No nem azonnal, hanem ha mész valahova és 3-4 órája már fent van a bőrödön :) Kicsit kellemetlen meglepetés volt, hogy úgy néztem ki hirtelen, mintha leöntötték volna az arcomat vízzel. :) Tehát nálam szigorúan arcápolókrém nélkül jó, úgy is 6 óra múlva nagyon kifényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

vikcsi

2016. október 18.

Szintén Glamour napokon szereztem be a sok jó vélemény miatt, amit itt írtatok róla. Egy kicsit sötét a 300-as árnyalat, de nem annyira feltűnően. Viszont oxidálódik is egy kicsit, így legközelebb mindenképpen egy világosabb árnyalatot fogok beszerezni. A fedése nekem tökéletes, a hétköznapokra nem is kell ennél több. Ha nem használok alá hidratálót, akkor 6-8 órát bír nagyjából átfényesedés nélkül (természetesen púderrel), viszont hidratálóval alatta ez jóval lecsökken. Valószínűleg meg kell találnom azt a hidratálót, ami működik vele, de egyelőre úgy tűnik, hogy beválik ez az alapozó az átfényesedés ellenére is. Nagyon könnyű viselni, egyaltalan nem érzem, hogy rajtam van, és a kontúr/bronzosító/highlighter is gyönyörűen mutat rajta. Most egyelőre 5*, később jön majd az update.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

ronavolgyifanni

2016. október 15.

Szeretem is ezt az alapozót, meg nem is. Két rétegben túl ragacsos a finishe, beleül a pórusokba és még a nem létező ráncaimba is, és egyáltalán nem természetes. Egy rétegben ezek a negatív tulajdonságok eltűnnek, viszont úgy meg nincs igazán fedése, és valahogy olyan mintha taszítaná a korrektort, egy bőrhibát sem tudok vele rendesen elfedni. A 200-as nude árnyalatot szereztem be, azzal is kissé hadilábon állok, néhol jónak látom, de valamikor meg enyhén sötétnek. Alapvetően mostanában jó állapotban van a bőröm, így a fedése még elég is lenne, de sajnos kb. 4-5 órán belül olyan zsíros/olajos lesz a bőröm, hogy ez szinte lehetetlenné teszi a viselését. Viszont ha csak 2-3 órára kellene, hogy jól teljesítsen, mondjuk egy fontosabb eseményre, el tudom képzelni, hogy beválna. Ó és fotókon elképesztően szépen mutat. Tartóssága elmegy, bár a kombinált bőröm itt is közbeszól, nem marad fent nap végéig. Szóval jó is meg nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

BukiAndi

2016. október 12.

Millió meg egy alapozóm volt eddig, de a lassan 10 éves alapozókeresgélésem alatt eddig még nem találtam meg az igazit :(. Egy drágább alapozót akartam venni,de az itteni vélemények alapján gondoltam beruházok rá glamour napok alkalmával, féláron nem sokat vesztek vele. Test in progress, eddig jól teljesít. Közepesen fed, ami az arcom jelenlegi állapotának pont elég. Nem ül bele a kisebb ráncaimba és ami miatt eddig nagy cimborám, végre nem csöpög a zsír a fejemről nap végén sem! Szépen eloszlik, pici negatívum,hogy hajlamos itt -ott megkopni. A finishe picit ragadós marad. A púdert igényelné, de még nem mertem rápúderezni, nehogy újra előjöjjön az a fránya zsírosság nap végére. Megpróbálom a Ben Nye banana powderével összeegyeztetni, majd updatelem hogy bírják egymást. Eddig 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Ellesmere77

2016. október 10.

El sem hiszem, hogy végre rátaláltam az igazira! :P Eddig próbálkoztam több alapozóval, de egyiknek sem volt olyan színe, mint az én bőrömnek, így mindig szörnyen éreztem magam, ha felkentem valamit, mert tudtam, hogy messziről ordít a bénaságom. Most Glamour-napok alkalmával szereztem be a legvilágosabb árnyalatot az itteni vélemények alapján, és az eddigi tapasztalataim a következők: szépen egybeolvad a bőrömmel, szuperül hidratálja, megmarad rajta a pirosító (!! ilyet se láttam még eddig, nap végén is ott csücsült az arcomon), nagyon természetes, mintha nem is lenne rajtam alapozó (meg is jegyezték). Ez talán lehet hátrány is valakinek, nem annyira erős a fedése, ha valakinek sok bőrhibája van, de plusz korrektorral szerintem tökéletes választás. A pumpáját külön imádom, mert pont annyi jön belőle, amennyit én akarok. Összességében imádom, ha bármi változást tapasztalok, jön az update!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

MrsMarvel

2016. október 9.

Szerintem fantasztikus! :) Glamour kuponnal 50% kedvezménnyel vásároltam és eddig szerelem és rózsaszín köd. :) Sikerült eltalálnom az árnyalatomat is, pici elég belőle, jól fed és nem lesz maszk szerű a hatás. Kicsit ragadósnak érzem utána a bőröm, de ez a púderezés után el is múlik. :) Ugyan így a fénylő arcomon is a púderrel (Astor Mattitude) segítek, mert ez nem mattít, de nem is ígéri, szóval nem is vártam el tőle. :D Eddig tartósnak találom, de ha változik valami akkor jön az update, mert még csak párszor használtam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

bodzika

2016. október 8.

Nem régen szereztem be, hosszú távú tapasztalatom még nincs, de az első próbát állta, ami az volt, hogy napfényben ablaknál lecsekkoltam a fedését. Egyelőre nagyon megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

ildisz

2016. október 8.

Sajnos nekem nem vált be. Glamour napokon vettem meg féláron az itteni vélemények alapján. Alapvetően semmi probléma nincs a bőrömmel, eddig mindg bb krémet használtam, vagy nyáron még azt se. Most viszont rászántam magam, hogy beszerzek egy alapozót. Kétszeri használat után gyulladt pattanások jelentek meg az arcomon... :/ Szinte biztos, hogy ettől, mert egyébként nagyon nem jellemző ez a bőrömre.. :/ Egyébként jól fed, de így sajnos nem fogom tudni elhasználni ./

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Phivi

2016. október 8.

Fantasztikus! Jól fed, tartós és az illata is kellemes. Nem hiszem, hogy fogok mást venni ezentúl! Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.