Astor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 27.

• Ultra-könnyű formula, mely primert is tartalmaz, előkészíti a bőrt, táplálja és hidratálja.
  • Tökéletes fedés olyan könnyedén, hogy szinte nem is érezni a viselését.
  • Érintés- és kopásálló, akár 24 órán keresztül
  • Selymes, krémes textúra, mely egyenletesen oszlik szét a bőrön

dori0509

2016. június 20.

Már november óta csak ezt használom. Nagyon szeretem, életem legjobb alapozója. Zsíros a bőröm, de nem fénylik át, viszont a száraz részeket nem emeli ki. Közepesen erős a fedése, de rétegezni lehet az erős fedésig. Nem a legolcsóbb, de megéri és elég gazdaságos is. Szivaccsal és újjal is jól el lehet oszlatni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 20.

BeataR

2016. június 9.

Az egyetlen problémám az volt vele, hogy elég sötét, még a legvilágosabb árnyalat is nagyon elüt a bőröm színétől. Egyébként nem rossz, egész jó a tartóssága, púderrel együtt nem fényesedik ki hamar (bár ha meleg van kint ez sem bírja tovább néhány óránál), felvinni és eldolgozni is könnyű (ecsettel). Jobban meg vagyok vele elégedve, mint a Skin Match Protect-tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

zsazsa

2016. június 5.

Frissítés: A 30-hoz közeli hőmérsékletet már egyáltalán nem bírja, nagyon hamar elkezd kifényesedni a homlokom és az orrom is, és kellemetlenné válik a viselése az egész arcomon, így már nem szeretem használni. -1*

2016. 03. 21. Jó kis drogériás alapozó. Passzol a színe a bőrömhöz, közepesen fed, napcsókolta arcbőrt csinált (Nude, 200-as árnyalat) :) Viszont szerintem kopik, nekem legalábbis a kabátom gallérján foltot hagy, és a homlokom is csillog tőle egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

szaboaniita

2016. június 4.

Nem rég véleményeztem a mostani alapozóm, az utódja ő volt :( Nagyon szerettem, a nude árnyalat tökéletes volt a téli színemhez, majd az elmúlt egy hónapban kevertem a beige árnyalattal és gy nagyon szép színt kaptam:) Textúrája pont jó, finishe az én zsíros bőrömön kicsit csillogós volt de púdereztem és így pont tökéletes volt. Tartósságra picivel többet mint közepeset adnék, és számomra a fedése is megfelelő volt, használtam ugyan korrektort mert muszáj volt :D, de többen többször is megjegyezték hogy nagyon szépen el tudtam fedni a hibáimat.
VISZONT : erős a gyanúm hogy tőle voltam pattanásos :( Január óta használtam, márciusban kezdtem a sotret kúrámat ( igen lehet ítélkezni, de egy reménytelen 20 éves vagyok :D) szóval most tartok vele a 3. hónap végén és még mindig makacs pattanásaim bújtak elő, szóval kezdtem kiszortírozni a dolgokat hogy mi a fenéért nem gyógyul a bőröm. Egy hete nem használom, igaz azóta nem sokat voltam emberek között szóval alapozót se mindennap tettem fel, de most jelenleg csak a hegeimet látom, gumós pattanás mint előtte nem. Még nem vagyok benne biztos hogy ez okozta, a közeljövőben visszatérek hozzá, lehet csak a gyógyszer most fejti ki a hatását nálam. Szóval egyelőre 3*, egyébként megadnám neki az 5*-t, majd jövök updatera :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

viore

2016. május 22.

Az egyetlen, ami miatt megérte megvennem, hogy lemosás után olyan, mintha egész nap hidratáló lett volna az arcomon. Viszont elég nehéz úgy felvinni, hogy ne legyen foltos az arcom, mert sajnos elég sötét az én arcszínemhez és nagyon hamar megköt. Ecsettel tudom használni és ha már kiadtam rá ennyi pénzt, elhasználom, de több réteg kell a problémás részekre, és azt is nagyon ügyeskedve kell. Egyébként viselésre kellemes, nem érzem, hogy rajtam van. Remélem, hogy nyáron már kicsit jobban fog mutatni ez a szín :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

danna113

2016. május 17.

A leírásával most találkoztam itt, de meg kell mondjam, hogy gyakorlatilag egyiket sem teljesíti. Az első bajom vele, hogy a legvilágosabb árnyalat (golden beige) nekem túl sötét. A második az, jog túl nehéz, amin annyira nem lepődtem meg, hiszem primer van benne, de a reklám szöveg ennek fényében hazugság. A tartóssága sem a legjobb, mivel a finishe félig fényes, félig matt. Kibírni kibír egy napot, már ha az ember nem nyúlkál az arcához, de nagyon átfényesedik a nap felére már. A fedése sem a legjobb, pont egy pattanásokkal teli időszakon vagyok túl és azokat, illetve a piros foltokat se fedte el rendesen. Pattanásokat nem okozott eddig. Alapvetően nem lenne rossz darab (meg ha a reklám mást igérne), mert száraz, nem túl problémás bőrre szerintem abszolút használható, mert nem szárít és nem emeli ki a száraz részeket sem, de a színválaszték kicsi és emiatt csak nyáron tudnám használni, amit viszont nem fogok, mert szerintem nem bír ki egy 30 fokos nap négy órát sem az arcomon. A teljes árát szerintem nem éri meg, de glamour/joy napokon száraz és nem túl érzékeny bőrűeknek érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

balatonka

2016. május 17.

Az illata és állaga elég fura, de felvíve nagyon kellemes érzés. A száraz részeket nem emeli ki, nagyon jól hidratál és egész nap után sem fényesedik át. Közepes a fedése, de hétköznapokra nekem tökéletes. Azt hiszem végre megtaláltam AZ alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Hencso

2016. május 14.

Golden beige színben vettem meg, tökéletesen passzol a világos bőrömhöz. Állagra nekem túl ragacsos, szivaccsal szoktam felvinni, de nagyon gyorsan kell vele dolgozni, ha egyenletes fedést szeretnék. A végén iszonyat fényes lesz tőle a bőröm, így púdert is kell hozzá használnom (ettől viszont teljes a maszkhatás, nem túl természetes...) Már egy használat után pattanásos lettem tőle. Mivel másik 4 alapozót is használok (épp melyikhez van kedvem reggel), így rászántam az időt, utánaolvastam és összehasonlítottam az összetevőket, mert tudni szerettem volna, ez mitől nem működik. Elsőre az tűnt fel, hogy míg átlagban 30-40 összetevőt tartalmaz a többi alapozóm, ebben közel 60 van... Megdöbbenve tapasztaltam, hogy NYOLC!!! féle illatanyag van benne (nekem mondjuk az illata isteni finom), köztük bizonyítottan bőrgyulladást okozó is van. Emellett van benne gyulladáscsökkentő összetevő is (így értem is, hogy miért..) A szín miatt kap 2 csillagot, de számomra a többihez képest az összetevői borzasztó rosszak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

filmszalag7

2016. május 14.

Annyira nem ájultam el tőle, nekem nem feltétlen felel meg a fedése sem, a benne lévő fényvédő pedig nagyon kevéske. Mindenképp kell hozzá plusz fényvédőt beszerezni. Tartóssága sem a legjobb, a nap végére teljesen eltűnik az arcomról, mellesleg hamar át is fényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Kotnyeles

2016. április 29.

Az EGYETLEN olyan alapozó ami nem emeli ki a száraz részeket az arcomon (pedig radírozok, hámlasztok, hidratálok, használok primert). Egy problémám van vele: a legvilágosabb árnyalat is túl sötét. de inkább hozzábarnulok/barnítózok. Szépen fed, ellenáll orrfújásnak, tapogatásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.