Astor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 27.

• Ultra-könnyű formula, mely primert is tartalmaz, előkészíti a bőrt, táplálja és hidratálja.
  • Tökéletes fedés olyan könnyedén, hogy szinte nem is érezni a viselését.
  • Érintés- és kopásálló, akár 24 órán keresztül
  • Selymes, krémes textúra, mely egyenletesen oszlik szét a bőrön

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20 golden beige
Ár: 1500 , Eladó: Cordyline
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes atvetel, posta
Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20 árnyalat:200 Nude
Ár: 2500 Ft , Eladó: miszi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: postai szállítás esetén fizetés utalással, személyes átvételnél készpénzben is
ginga6

2015. március 8.

Már egy hónapja használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve! Normál bőröm van, télen picit száraz, néha a homlokom enyhén zsíros. Ez az alapozó nem zsírosítja, és nem is szárítja tovább a bőröm, nagyon jól fed, és tartós is. Vékony púderréteggel fixálom, és többen is megdicsérték már, hogy milyen szép a bőröm. Nagyon jó választás volt, vagy ezt, vagy a L'oreál True Match alapozót fogom legközelebb megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Krisz78

2015. március 5.

Annyira könnyű, mint egy bb krém.Nem lehet észrevenni, hogy rajtam van.
Nem fed, inkább egységesít.
Csillámok?Észre sem vettem!
Homlokon púderrel fixálom és egész nap a helyén marad.
Az esti lemosáskor is u. olyan volt az arcom, mint a reggeli felkenéskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 5.

Annyira könnyű, mint egy bb krém.Nem lehet észrevenni, hogy rajtam van.
Nem fed, inkább egységesít.
Csillámok?Észre sem vettem!
Homlokon púderrel fixálom és egész nap a helyén marad.
Az esti lemosáskor is u. olyan volt az arcom, mint a reggeli felkenéskor.

angry

2015. február 27.

Nagyon örülök hogy megvetem ezt a terméket, szép a fedése, nem ül be a száraz részekbe. Először zavart h vannak benne csillámok de felvíve ez nem látszik. Tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez ami nálam nagy szó! Nem ragad, nem nehéz viselni szerintem nagyon jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

nutooka

2015. február 27.

A legvilágosabb árnyalat van meg nekem, de az is elég jól fed, úgyhogy nagyon meg vagyok elégedve. A tartósságáról pedig csak annyit, hogy ha 24-et nem is, de 12-t biztos tart. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Ljudmilla

2015. február 27.

A Bourjois CC krémje után vettem őt, mivel abból nem volt elég világos az én téli hófehér bőrömre. Végül a 102-es Golden Beige árnyalatra esett a választásom, ami gyönyörűen mutat a bőrömön. A fedése közepesnek mondható, szépen eldolgozható ecsettel a bőrön. Nem tudom, hogy tényleg van-e benne primer, de az biztos, hogy nagyon tartós alapozó. A 10-11 órás műszakjaimat makulátlanul végigkíséri, nekem ennél több nem kell :) (bár tény, hogy a 24 óra az túlzás, de kinek is lenne rá szüksége). Természetesen mutat a bőrön, van egy enyhe csillogása, de szerintem ez még bőven az egészséges ragyogás kategórián belül van, én amúgy sem szeretem, ha túl van mattítva az arcom. Én nagyon megszerettem, tetszik a textúrája, a színe nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz, van benne egy bizonyos fokú fényvédelem. Ennél többet én nem várok el egy alapozótól :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

ernestina

2015. február 27.

2 év BB krémes korszak után gondoltam újra keresek egy alapozót. Ismerve magam, előre tartottam a sok tesztelgetéstől, dilemmától, ezért kinéztem 3 szimpatikus terméket (köztük egy korábban jól bevált) és azok közül erre esett a választás. Az állag, szín és ár döntött.
Abban még nem vagyok biztos hogy a tökéletes árnyalatot választottam, kicsit világosabb a bőrömnél de felkenés után oxidálódik, sötétedik.
Az àllaga a könnyű BB után szokatlan. Ecsettel viszem fel és polírozó, körkörös mozdulatokkal szépen eloszlatom. Jól fed és egészen természetes hatást kelt. Én jobban szeretem ha van egy kis fénye az arcomnak, ettől elég matt, de nem zavar. Jól építhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

erika88

2015. február 18.

25% kedvezmény van a Rossmannban az Astor termékekre, így gondoltam itt a remek alkalom, hogy megvegyem. Kézfejen próbáltam ki, sajnos igaza van scherbatskynak, a legvilágosabb árnyalat is sötét a világosabb bőrűeknek. De a tartóssága valami szuper!Már 3 órája fent van, és tart, és tart, és még csak nem is halványodott. Egy halvány anyajegyemre kentem, na az most eltűnt a kezemről szerintem jó néhány órára...Mosogattam, fürödtem, és még mindig ott van a kézfejemen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

scherbatsky

2015. február 8.

Upd. 3 használat után még azzal a kis kiegészítéssel adnám tovább, hogy száraz bőrrel érdemes jól aláhidratálni, főleg télen - nem szárít, vagy ilyesmi, de az én extra száraz bőröm jobban szerette úgy, hogy egy picit gazdagabb krémet tettem alá:)

Sajnos el kell adnom, pedig valóban remek alapozó, közepes, de építhető fedéssel, természetes hatással és gyönyörű finissel. Száraz bőrre szerintem púder nélkül is tökéletes. Ha egyszer felkerül a bőrre, akkor tényleg hosszú órákig nem kopik meg. Gyorsan szárad, emiatt viszonylag tempósan kell eldolgozni. Tényleg szép, egységes bőrt eredményez.

Az eladás oka pedig már szinte megszokott a számomra: a Magyarországon kapható legvilágosabb árnyalat is egy picit sötét az én hófehér bőrömre. Sajnos tényleg annyira extrém világosra sikeredtem, hogy gyakorlatilag meszet is használhatnék alapozásra, bár az talán picit egészségtelen :) de a lényeg, hogy a remek drogériás fények alapján benéztem az árnyalatot.

Az alapozó 5 csillagos, hiszen létezik belőle világosabb árnyalat is, csak - surprise, surprise - nálunk nem kapható! :D Értem én, hogy azért az én színem tényleg szélsőséges, és ennek az alapozónak a 102-es Golden Beige árnyalata több emberhez passzol nálunk, mint azt a 100-as Ivory tenné, de szerintem vagyunk páran azért, akiknek utóbbi lenne a tökéletes. De persze túl sötétből bármikor tucatnyit vehetnék bármelyik magyarországi drogériában... 5 csillag az alapozónak, 1 csillag a magyar drogériák koncepciójának! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

nudli

2015. február 8.

Imádom!! Egy rétegben is tökéletes fedés, tartós, gyönyörű bőrkép. Nekem nagyon bevált a kipirosodásra hajlamos, pár bőrhibával rendelkező száraz arcbőrömre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.