Astor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 27.

• Ultra-könnyű formula, mely primert is tartalmaz, előkészíti a bőrt, táplálja és hidratálja.
  • Tökéletes fedés olyan könnyedén, hogy szinte nem is érezni a viselését.
  • Érintés- és kopásálló, akár 24 órán keresztül
  • Selymes, krémes textúra, mely egyenletesen oszlik szét a bőrön

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

SzecsyD

2016. december 20.

Kuponnal vettem, ezért úgy gondolom megérte az árát :) Előző alapozómtól borzasztóan pattanásos lettem, és az itteni vélemények alapján döntöttem emellett, bízva hogy nekem se lesz vele gondom. A púderrel együtt használva egész jó, de nekem a T vonalam még ezek kombójával is zsírosodik, fénylik. Holnap megyek világosabb árnyalatot venni, oda a napbarnított szín. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

vasklaudia

2016. december 18.

az erintes alloval vitatkoznek..amug nem kopik de ha telefonalok az bizony tiszta alapozo..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 18.

quika

2016. december 17.

Kb fel tubussal hasznaltam el eddig,tetszik amit tapasztalok. Nem leszek tole kiuteses,de nem is szarit,megfelelo mertekben fed,szerintem tartos is. Felkeneskor eleg ragacsos,de ez pillanatok alatt elmulik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

bodri95

2016. december 11.

Most fogyott el, elég sokáig bírta. Szeretem igazából, nekem jó fedést adott és sokáig bírta is. Az biztos, hogy csak egy rétegben mutat jól, kicsit oxidálódik, de még mindig nem olyan vészes,mint jó pár előző alapozóm.Szépen mutatott púder nélkül is, de azért az esetek többségében tettem fel. Kicsit talán nehezebb eldolgozni, viszont tényleg vízálló. Nem vettem észre, hogy több pattanás jött volna ki a bőrömön a használata alatt.
Színben is eléggé passzolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Színben is eléggé passzolt.

knoemi

2016. december 7.

Szépen fed és egész nap bírja a strapát. Amikor felkenem olajos, zsíros hatást kelt, de aztán ez az alapozó megszáradásával elmúlik. Az illata nekem picit fura, de nem kellemetlen. Van amikor elválaszthatatlanok vagyunk, de az is előfordult, hogy hosszú hónapokig hozzá se nyúltam. A 102-es Golden Beige-t szereztem be, a világos bőrömön enyhén sárgának hat, így kevernem kell más alapozóval (Maybelline) a megfelelő szín érdekében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

lloori

2016. november 18.

Körülbelül két éve csak ehhez az alapozóhoz fordulok, mindig veszek a Glamour-napok alkalmával féláron belőle. A mostani üvegig semmi panaszom nem volt rá, egész jól fedett, nem szárított, nem okozott pattanásokat (legalábbis nem tűnt fel), szépen el tudtam dolgozni, a teljesítménye 5* volt ennyi pénzért. A mostani üvegemmel viszont nagyon hadilábon állok, valami irtózatos amit művel: foltos lesz, akárhogy dolgozom 'cakey' lesz a bőröm, ragad, nagyon gyorsan kopik, ÉS undorító pattanásaim lesznek tőle, pedig mostanában hetente egyszer alapozok. Nem tudom mire vélni a dolgot, romlott lenne az üveg? De hát októberben vettem! Boooorzalmas!! A két évig tartó töretlen szerelmünk miatt adok neki 3 csillagot, de igyekszem hamar elfelejteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Tbarbiii

2016. november 17.

Könnyen eldolgozható alapozó. Száraz bőrűeknek ideális a kicsit olajossága miatt. Púder kötelező rá mert nem szárad mattra . Tartóssága is elég korrekt de azért nem extra ezért a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

felicity94

2016. november 16.

Joy napok alkalmával szereztem be, az itteni jó vélemények miatt gondoltam, hogy majd én is el leszek ájulva tőle. De sajnos nem egészen így történt...az előző alapozóm sokkal jobban tetszett (Astor, perfect match). Ez a perfect match-hoz képest nagyon sűrű állagú, nehéz egyenletesen felvinni, érdekesen ragacsos érzés ahogy elkenem és -rettentő gyorsan- tök mattra szárad (ami nekem nem tetszik). A fedése hála istennek nem durván erős, de kissé maszkosabbnak, töményebbnek érzem mint az előző alapozómat, ami számomra negatívum mivel egyáltalán nincsenek bőrhibáim, kissé szeplős vagyok amit nem szeretnék teljesen elfedni. Száraz a bőröm ezért nekem sajnos ez alá is kell hidratáló. Pozitívum, hogy a színe egész jól passzol a közepes/világos bőrömhöz (200 Nude) és ahogy eddig tapasztaltam, a tartósságával sincs gond. El fogom használni mert nem olyan vészesen rossz, plusz sajnálom kidobni, de biztosan nem veszem újra. Az én száraz, szinte hibátlan bőrömhöz ez az alapozó túl sűrű és tömény, valami könnyedebb, lágyabb fedésű, hidratáló hatású alapozónak jobban örülnék. Még csak egy hete használom, majd még jövök update-tel ha változna a véleményem :) addig is ez nálam sajnos csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Khaleesi

2016. november 15.

50%os kuponnal nagyon megérte, a teszterek közül ez volt az első, aminek jónak tűnt a színe és az álaga. Nagyon szeretem, szép, vékony rétegben el tudom dolgozni. Púderrel fixálva nagyon tartós. Kellemes viselni, nem érezhető . Egyedül az üveges csomagolást sajnálom, hogy mennyi ott marad a végén benne :( .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

scene14

2016. november 10.

Iszonyat ragacsos érzete van mikor felviszem,és nedves szivaccsal is alig tudom eldolgozni..nem mondanám hogy nagyon tartós,és ehhez képest még drága is..alig tudom vékonyan felvinni..legyen 3*,majd még update-elek.
Update: Tulajdonképpen se nem tartós pedig csomó mattító púdert teszek rá,és pár órát se bír ki..átfénylik,és megint ragacsos lesz...próbálom szeretni de nem...
Update2: Most vagy 3 napja folyamatosan ezt használom,egész nap ez van rajtam,ennyi pénzért nem akarnám kidobni...de 100%-osan ettől egyre több pattanásom lesz/van...Valaki van még ezzel így? :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.