Astor

Ár:   2714 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Precíz felvitel a kupakba beépített speciális ecsetnek köszönhetően.
Ultra lágy, tartós, zselés formula intenzív színpigmentekkel a drámai hatásért.

chiara94

2016. október 10.

Első tégelyes tusom volt, szerettem benne, hogy sokáig elég volt, kb. másfél év alatt fogyott el. Viszont nem a saját applikátorával használtam, mert nekem az túl vastag vonalat húzott. A tégely felénél járva már nem volt annyira jól kenhető, és ha nem volt meleg helyen keményre összeállt. Összességében jó kis tus, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Stefi

2016. július 27.

Tetszik az ecsete, ha van rajta elég cucc összeállnak a szálak és könnyebb dolgozni vele :D Az állaga mintha olajos lenne, nem az a matt. Felkenve nem elég fekete, de matt. Majd még írok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

magichand

2016. április 28.

Nagyon szép összetevők, ahhoz képest tartós, nem is irritál, kicsit nehéz vele dolgozni, én is inkább az essence tus ecsetével használom. Összegében szeretem, de lehetne tartósabb.
Friss.: szemhéjalappal egész jól bírja, persze 6-8 óránál többet ne várjon tőle senki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

MolnarPetra

2016. április 28.

Nagyon klassz,hogy gél állagú. Könnyen fel lehet vinni, de sajnos hamar elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

bonustunde

2016. február 23.

Nagyon tartós, szép vonalat lehet vele húzni, de az applikátor nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Nagyon tartós, szép vonalat lehet vele húzni, de az applikátor nem a legjobb.

cirmincs

2016. január 3.

Nagyon sokáig elég és nekem az ecsete is bevált. Szeretném ezt a tust, mert könnyű felvinni és szépen ki tudom húzni vele a szememet. Sajnos rövid időn belül szétfolyik, elkenődik. A legfontosabb ugye a tartósság...ezért nálam sajnos elbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

prumekbianka

2015. november 25.

Az Astor vízálló szemhéjtusát használtam már és azt nagyon szerettem, de szerettem volna egy gél állagú tust és a korábbi pozitív tapasztalataimból kiindulva erre esett a választásom. Kár volt. Az első időszakban az ecsete jól szuperált, de kb. 10 használat után már az is ingatag. A festék pedig mindenféle alap nélkül katasztrófa, lealapozott, púderezett szemhéjon pedig 1-2 óránál nem bír többet elmászkálás nélkül. 2-3 hete már nem is nyúltam hozzá, pedig normális esetben sűrűn festek tusvonalat. A kukában fog kikötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

kiflimorzsa

2015. szeptember 1.

Gondoltam veszek egy zselés szemhéjtust, ami nem a legolcsóbb árkategóriába tartozik... hát, rosszul döntöttem vele, alig akart megmaradni a szememen, nem túl pigmentált és az ecset sem valami stabil.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

KataDorozlai

2015. június 10.

Én annyira nem vagyok oda érte, lassan szárad, felkenődik a tuscsík, többször át kell kennem száradás után, mert van, ahol be sem fogja rendesen vagy csak nagyon halványan. Messze nem bír ki egy egész napot, a nap végére tiszta panda maci voltam. Az ecsete sem valami jó, nekem nehezen megy vele szép vékony csíkot húzni, de most már elhasználom (nem veszem újra).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

mscintia

2015. május 14.

Egyedül az ecsetre tudnék "rosszat"mondani, de igazából nem zavar ez sem, csak valahogy túl "ducinak" mondanám az ecsetet, nem lehet szép, kicsi vonalakat húzni vele. A festék közepesen erős, viszont a legpozitívabb dolog számomra az, hogy tartós és nem okoz irritációt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol