Astor

Ár:   2714 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Precíz felvitel a kupakba beépített speciális ecsetnek köszönhetően.
Ultra lágy, tartós, zselés formula intenzív színpigmentekkel a drámai hatásért.

averna

2015. május 2.

Glamour napokon vettem féláron. Nos, még így sem érte meg. A színe nekem nem túl intenzív, az ecsetkéje tetszik, de más pozitívumot nem tudok mondani. Kenődik is. Többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Virág13

2014. szeptember 19.

Egy ideje már megvan és azt kell mondanom , hogy imádom ! :D Nagyon szép vonalat lehet húzni a hozzá járó ecsettel is , de én az essence tus ecsetével szoktam . Vízálló , szóval nem fog elkenődni soha semmilyen körülmények között úgyhogy jár az 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

mesi.blzs

2014. július 22.

Imádom!! Szerintem nagyon szép fekete színe van, és nagyon tartós. 2 fajta tusom van, az egyik art deco filces, de van amihez ezt a gél tust használom. Nekem nagyon tartós, és nem szárad be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Hajnal_ka

2014. július 10.

Megvettem és imádtam. Nagyon jól tudtam vele kihúzni a szemem, ami nagy szó, mert elég béna tudok lenni. Azt hittem, hogy egy örök szerelem lesz. Ritkán sminkelem magam tussal, ezért ezt is csak "ünnepnapokon" vettem elő. 3 hónap múlva észrevettem, hogy kezd beszáradni. :( Szomorú vagyok, mert még háromnegyedéig van... ettől függetlenül lehet, hogy újra fogom venni, mert nekem jó volt amíg jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

unicorntears

2014. június 2.

Már korábban is volt zselés szemhéjtusom. Maybellines,még mindig van belőle, de kaptam ajándékba az Astorosat. Imádtam az állagát,mondjuk az ecsetét azt nem szeretem,nekem túl kicsi,így a Maybellines ecsettel vittem fel. Nehezen száradt meg,és pislogás után oda is került ahova nem kellett volna... Alapjában véve miután köröbelül 10 perc után megszáradt nekem tartós maradt,pedig csak korrektort használok alá. Bár így is csak 3 pontot kap nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

krisztawolf

2014. február 8.

Már felvitelkor túl csúszós, ez már nem a krémes kategória. Nehezen szárad, maszatolódik, allergizál. Rossznál is rosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

kincsö

2014. január 9.

Kukàba való! Egyàltalàn nem tartôs,mêg primerrel sem...max.3 ôra ês kenődik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Kukàba való! Egyàltalàn nem tartôs,mêg primerrel sem...max.3 ôra ês kenődik.

boszika33

2014. január 6.

Első használat után jónak tűnik,könnyű felvinni az ecsettel,beleszerettem,remélem nem szárad be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Csücsök

2013. december 19.

Az elsőt elhasználtam ami sötét kék volt, majd találtam még egy akciósat 990-ért amit szintén megvettem lilában, és csak utána jöttem rá, hogy tényleg elég gyorsan kiszáradt, az alját már nem is tudtam elhasználni. Az ecsetét nagyon megszerettem, most is használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

ancymancy

2013. július 25.

Nekem sajnos beszáradt...pedig tartós lenne, de darabokban hullik le a szemhéjamról, olyan száraz lett :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Hidratálók: Caprylyl Glycol