Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Lara5

2013. október 8.

Mauve Organza mályvás- bordó árnyalat van nekem, egy szép őszi szín, lilás szemsminkhez jól mutat. Eléggé szárít, bár én minden rúzs alá hidratálok, tartóssága olyan mint egy egyszerű drogériás rúzsnak, semmi extra, ha nem eszem iszom puszilkodom:) akkor fent marad szépen. Nem csodaszer, de jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Lilu

2013. augusztus 5.

Mélyvörösben van meg. Tökéletes: jól fed, tartós, nem szárít és gyönyörű erős színe van.

Up.: Megül a száj apró ráncaiban egy idő után, és baromi zavaró a szaga (régi rúzsos, zsíros). Elajándékoztam, mert annyira viszolyogtam a szagától...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

cuni.geo

2013. április 18.

vettem egy barnás árnyalatot(máig nem értem miért) és később egy nagyon rózsaszínt. a rózsaszín mondjuk elviselhető volt rúzsecsettel és szájfénnyel, magában úgy nézett ki mintha temperát kentem volna fel. egy mezei maybelline rúzs után azt mondom ez egy borzalom, nagyon szárít, természetellenes hatást kelt, ezentúl kerülöm az astor rúzsokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Nussh

2013. április 18.

A Coral Red árnyalattal van meg nekem is. Ha be kéne lőnöm, hogy kb mégis milyen szín, én vérnarancsvöröseset mondanék. Diszkrét arany csillámok vannak benne, és valami egészen elképesztően jól áll (kivételes alkalom! :)). Sajnos még győzködni kell magamat, hogy nagyközönség előtt is mutogassam, mert itthon a tartósságát sem nagyon tudom így tesztelni. Egyszer viseltem utcán, sajnos akkor nem maradt fent sokáig, bár ettem is, ittam is. Az illata egészen különleges, szeretem. A csomagolása nagyon tetszik, elegáns. Sajnos szárít, mint kb minden rúzsom, úgyhogy ajakápoló nem árt alá. Tekintve, hogy 750 ft-ért sikerült leárazva hozzájutnom, még nagyobb a szerelem. Ez a termék szerettette meg velem a rúzsokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

jibjab

2013. március 22.

Sajnos egy picit szárít egyébként tartósságra és viseletre is remek lenne. Nekem a 103-as Mauve Organza van. Szép szín és jól fed. Hosszan fent marad és egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

kockaorchidea

2013. február 21.

Coral Red árnyalatom van. Mint minden rúzs, ez is már egy használat után árt az ajkamnak :( . Az illata rendben van, de csupán pirosítónak használom. Arra tökéletes, 12 óra után is látszik cseppet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

picicsibi

2013. február 16.

Akciósan szereztem be egy Coral Red és egy Frosted Satin árnyalatot. Nagyon szép színek, a tartósságával én meg vagyok elégedve,viszont egy picit szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

indingo

2013. február 15.

Dm-es csomagban volt ajándék. Az a tipikus bugyirózsaszín szín van meg, amitől először szörnyet haltam, de azért kipróbáltam és a szőke hajhoz elég jó. Természetes hatású és ibolya illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

artbunny

2013. január 30.

Egy vörös árnyalatot tudhatok a magaménak, és tömören annyit mondhatok, hogy egyszerűen tökéletes. Mintha egy vintage filmből lépnék ki, mikor felkenem az ajkaimra, gyönyörű, intenzív szín, tartós, és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

didus

2013. január 24.

Rég keresem a tökéletes babarózsaszín rúzst, de mindig mellélőttem. Vele azt hittem végre megvan, tetszett a tubusban és a kezemre is kentem, ráadásul 1300 ftra volt leárazva így nem gondolkodtam. De ahogy kipróbáltam csalódtam. A szín nem jó és az állag se tetszik annyira. Nem tartós és szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Myristyl Lactate, Lanolin, Myristyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Hexylene Glycol, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Propylparaben, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.