Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Sminkek szájra

c.ancsa

2013. január 14.

Saját használatra vettem, bocsánat... kinéztem, és kaptam a páromtól! :D Egy piros árnyalat van meg belőle. Szeretem, mert jó az állaga, nagyon jól pigmentált, és mégis krémes. Tartósságra is jó (de ahhoz képest, hogy nagyon tartósnak kellene lennie, ahhoz képest viszont nem annyira) De ebben a piros színben főleg tartósnak kell lennie így egy kis rúzsfixáló nem árt neki! Picit száírt, de ez egy tartós rúzstól normális. Kivéve a Chanel Rouge Allur-t, de nem szeretném, hogy bárki is megszóljon, hogy olyan árkategóriás terméket említek itt!!! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

mihrek

2012. december 21.

Én leárazva vettem a Müllerben, szinte féláron, a Copper Heat árnyalatot és nagyon szép, finom színe van, az illata is lágy. Nekem nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

silentmobiusvox

2012. december 19.

A barátnőmnek segítettem vörös rúzst keresni, a rossmanban emellett döntöttünk, én nagylelkűen átengedtem neki az utolsó darabot, másnap rohantam a dm-be megvenni magamnak is :D A Red Velvet árnyalat volt, amit képtelen lettem volna elviselni, ha nem lehet az enyém. Ennyire üde, vidám vörös rúzst egyedül Audrey Tatou-n láttam, azóta keresek ilyen "cukivörös" színt. Tartósságra csak a szokásos, én kicsit szárítónak érzem, de ez nem von le a szín egyediségének értékéből. "Olyan cuki hogy belehalooook" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

jesuisunchat

2012. november 28.

Szép árnyalatai vannak de nekem iszonyatosan kiszárította a számat :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Szép árnyalatai vannak de nekem iszonyatosan kiszárította a számat :((

Lolita

2012. október 18.

Most egy teljesen átszerkesztett vélemény következik.
Mikor megvettem az elsőt, lehet annak már 2 éve is, akkor kezdődött a rúzsmániám. Vagyis igazából olyanfajta rúzsmánia, hogy ha valahol megláttam egy világos rózsaszín rúzst, képtelen voltam otthagyni. Rengeteg rúzst és szájfényt felhalmoztam azóta, de csakis rózsaszínben. Gondolom, ezért is lehet, hogy elhanyagoltam a gyűjteményem legjobb darabját, ami EZ.
Ebből találtam egy olyan színt (106 Frosted Satin), amilyet már a rúzsmániám kezdetétől megálmodtam magamnak. Szerencsémre jól is áll, sokkal jobban, mint bármilyen más színű.
Mostanában ismét napi szinten használom, szuperül hidratál, nincs szükségem mellé külön ápolni az ajkaim. Nesze neked Yves Saint Laurent és Collistar rúzsok, ha nekem ez a drogériás rúzs a rúzskirálynő :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 18.

Most egy teljesen átszerkesztett vélemény következik.

Bebi7

2012. május 15.

Korábban ez volt a nr1. De már találtam tartósabbat, több értekes összetevővel. Szóval már csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

pamacs69

2012. március 15.

A vitaminos-kollagénes rúzs nagy kedvencem,és ez is hasonlónak tűnt...de nekem a másik jobban tetszett összességében.Ez is szuper egyébként,és ha nem ismerném a másikat,akkor biztosan ez lenne a kedvencem,de így összehasonlítva nekem az egy picit jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Lillababa

2012. február 14.

Egész tartós és nagyon krémes,könnyű kenni ecset nélkül is. A 102-es catwalk fuchsia szín van meg, nagyon szép,picit csillámló fáradt pink.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Timiea

2011. augusztus 31.

Én is az illata miatt csaptam le egy csodaszép vörös árnyalatra, valóban nem a legtartósabb és vastagon kell fölé szájfényezni mert iszonyúan kiszárította a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

zsazsizsizsa

2011. augusztus 29.

Ezt a rúzst elsősorban az pihe-puha lágy ibolya illatáért vettem meg, a tartóssága
valóban nem a legjobb, sajnos könnyen elkenődik ami elég zavaró egy élénkebb árnyalatnál, de az illat miatt még ezt is megbocsátom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Myristyl Lactate, Lanolin, Myristyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Hexylene Glycol, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Red 27 / CI 45410, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Propylparaben, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.