Astor

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2015. március 3.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   10,5 ml

Dúsít és hosszabbít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sildi

2016. november 10.

Én többet vártam ettől a spiráltól ennyi pénzért. A feje rendben lenne, ha nem ragadna a végére mindig egy csomó a cuccból, és bármennyire próbálom visszakenni a tubusba, valahogy mindig marad és elég, ha egy picit hozzáért a bőrömhöz a spirál vége, máris pöttyöspanni leszek. Valóban hosszú pillákat varázsol, de nekem a nap közepére apró darabokban összeszáradva lepotyog a szemem alá, vagy ha nem használok az alapozó fölé púdert, máris lekenődik és odaragad. Nem rossz, de ha elfogyott, nem veszek újat belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Rika90001

2016. október 19.

Még jó, hogy kupon napon vettem. Nagyon viszket tőle a szemem, sajnálom mert szépen fed, jó termék lenne, nem nehezítette a pilláimat, de majd a tesóm remélem használni is tudja majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

footprint

2016. július 20.

Glamour napokon vettem fél áron, de megbántam. A kefe nem vesz fel elég festéket, sokszor végig kell menni a pillákon, és a dúsító hatást sem érzem rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

ftmea13

2016. július 1.

Nem is figyeltem, hogy lassan elfogy a sárga változata, így hirtelen kellett döntenem egy másikban. Megtetszett a keféje, így hazavittem, majd kellemesen csalódtam. Nagyon tartós, nem folyik le, szépen kitudom spirálozni az apró szempilláimat, amiket kellően hosszabítják, bár nem tudom ezeket mennyire lehet:D Nem folyik le, nem kenődik, a kefe végével pedig könnyedén betudok nyúlni a szemzúgomba. Ha nem kísérletezek másikkal, biztosan újra fogom még venni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

blairwaldorf

2016. május 23.

Nem egy rossz spirál, de az Astortól azért többet vártam volna. Így féláras, dm-es kuponnal beszerezve még egészen elégedett vagyok vele, de teljes áron nem venném le még egyszer a polcról. Szépen hosszabbít, de nem különösebben dúsít. Ráadásul a keféjével játszani is kell, mert a keskenyebb részén nagyon sok festéket vesz fel, pedig én pont az ilyen alakú keféket szeretem leginkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

gothmarypoppins

2016. május 4.

2016. ápr. 14. Ajándékcsomagban volt, (persze, nem emiatt vettem meg... :D) de ő lett a kedvencem! A festék viaszos állagú, könnyű vékony rétegben, egyenletesen felvinni a kúpos kefével. A csomagolása is tetszik, elegáns és nőies. Rajtam tartós, nem pereg, nem irritál, pedig érzékeny a szemem és kontaktlencsét viselek.
Extrém göndörítést, hosszabbítást, kutyafülét (:D) ne várjatok, a meglévő adottságokon nem változtat drasztikusan de egy hétköznapi sminkhez jó.

Up: Kezdeti nászutas-időszak után rájöttem az igazi, nagy hibájára: a kefe vége túl sok festéket vesz fel, és mivel az eleje ducibb, ezért lehúzni sem egyszerű, pacázik, koszol. Nekem továbbra is tartós, nem pereg, kellemes állagú, de extra idő, amíg a felesleget letörlöm a végéről. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

csill87

2016. április 28.

Közepes kis cucc tényleg. Ráadásul valamiért nem tudtam megtanulni használni a keféjét, pedig inkább le sem írom hány éve festem a szempilláimat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

nore

2015. november 4.

Probaltam parszor ezt a spiralt. Szep es hosszu pillakat varazsolt, bar eleg surunek talaltam a festeket. Egynek nem volt rossz, de nem vennem meg ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Tviki993

2015. október 31.

Én szeretem , meg vagyok vele elégedve.Nem csomósodik,szép hosszú szempillákat eredményez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Mishil96

2015. október 4.

Nagyon szépen hosszabbít és dúsít. De sajnos pereg, ezért csak négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Nagyon szépen hosszabbít és dúsít. De sajnos pereg, ezért csak négy csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.