Astor

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2019. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2699

A tökéletes all in one termék: egyesíti a szín, tartósság, rúzs, hidratáló ajakbalzsamok és a szájfény ragyogó fényét.

• egyedi textúra: vajas lágy textúra, amitől az ajkak puhábbak lesznek, tartós, kényelmes viseletű fény
  • intenzív hidratálás: biztosítja az ajkaknak a 30 százalékkal több nedvességet akár 5 órán keresztül
  • könnyen használható: rotációs technika és a kúposan kialakított hegy segíti a használatot

12 színben kapható

Ár: 2699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Astor Soft Sensation Lipcolor Butter 020 flirt natural
Ár: 1800 Ft , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Ametiszt

2017. február 5.

Update: A szarazabb formula miatt egy kicsit felre is tettem, majd amikor ujra elkezdtem hasznalni par hettel kesobb, nagyon meglepodtem, mert egyaltalan nem ereztem mar szaraznak, finom kremes volt es nagyon szep, elettel teli ajkakat varazsolt. Nem tudom a valtozast mire velni, de megadom az 5 csillagot, mert nagyon megerdemli, rajtam az egyik legszebb vegeredemenyt ado szajravalo. Ha csokken kicsit a ruzskeszletem, tuti ujra fogom venni!

Szintén a Hug me-val rendelkezem. Szép a színe, jó az illata, viszont nekem egy icipicit "szárazabb" a kelleténél. Ha egy cseppet krémesebb formulája lenne, akkor tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Hopi

2017. január 31.

Két árnyalatban is megvettem, mert felbuzdultam tőle. (Hug me és burnt rose)
A hug me-t nagyon szeretem, csodás színe van és az apró csillámoknak köszönhetően nem feltűnő ha az embernek ki van száradva kicsit a szája.
A burnt rose kevésbé a kedvencem, az egyáltalán nem csillog, meglepett, hogy más az allaga, mint a hug me-nek. Ezt csak tökéletes, teljesen hidratált szájra szabad felkenni, mert különben minden hibát sokkal láthatóbba tesz. Emiatt csalódás, pedig maga a színe szép.
A hidratálása és a tartóssága elég alacsony, inkább egy szajfenyhez lehet hasonlítani (főleg, hogy ragad is). Evés-ivas-stb. Hamar lekoptatják, de végül is nem zavaró.
A feliratok nekem is teljesen lekoptak róla, ami szerintem nem túl elegáns azt tekintve, hogy komolyabb márka termékéről beszélünk.
A hug me árnyalatot újra venném akciósan (ilyen minőséget talán olcsóbb kategóriában is talalhatok), de a burnt rose csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Két árnyalatban is megvettem, mert felbuzdultam tőle. (Hug me és burnt rose)

creammaniac

2017. január 15.

Elég régóta megvan már a 008 Hug me árnyalat, de nem nagyon használtam, ugyanis utólag vettem észre, hogy picit csillámos... De aztán most újra elővettem és nagyon szeretem, minden reggel felkenem. Nem tartós, így napközben újra kell kenni.
Sokszor száraz a szám, de ez a termék nem emeli ki, sőt, abszolút hidratálja, így ez nekem tulajdonképpen egy színezett ajakápolóként működik. Az illata mesés vaníliás, az állaga krémes, a hatása természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

ernestina

2017. január 12.

A Hug me árnyalatot vettem meg. Nem vagyok egy nagy rúzs kedvelő, a szememet hangsúlyozom inkább. Pár éve letettem a tökéletes szín megtalálásáról, de azért szoktam kísérletezgetni. Tetszett az állaga, a kiszerelése és végre valami ami nem ül bele a szám redőibe. Szép fényt ad a számnak és természetes hatású. Nem túl tartós, de max. újra kenem, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 12.

mellcsiii

2017. január 2.

A burnt rose boldog tulajdonosa lettem, nem bírtam megállni, hogy ne jutalmazzam meg vele magam, de nem bántam meg. Kellemes az illata, nekem viszonylag tartós is egy ilyen típusú termékhez képest, a színe csodás, két rétegben elég intenzív is, de egy rétegben sem okoz csalódást. Nagyon szépen hidratálja az ajkaimat ebben a hidegben is. Nem tudok rosszat mondani róla, talán kicsit sajnálom az árát (2000 Ft akciósan), de majd ha lesz esetleg valamilyen napokon astor kupon lehet még beszerzek egy pár árnyalatot. :)

Update: Sajnos módosítanom kell, a csomagolása heteken belül megkopott, a tekerője és hihetetlenül hamar lötyögni kezdett... ez az árhoz képest szerintem katasztrofális csomagolás, sokkal olcsóbb márkák minőségibbet megoldanak. Másrészt pár hónapon belül meg is romlott és vizesedni kezdett ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

szekesiviki

Korcsoport: >54
2016. december 19.

Imádomimádomimádom! Szuper, nekem nagyon bejött. Már a harmadik árnyalatot kereshetem a táskám egetverő mélységeiben, szóval háromszoros eséllyel találom meg valamelyiket, és mivel minden szín hasonló nálam, nem gond! :-D Látszik, hogy oda tették magukat, csajosak és szépek a választható színek. Pont annai színt és fenyt ad, amennyit mindennap szeretek, nem túl erős és krémes. No igen, a poháron mindig ott marad a fele, de bele fér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 19.

laracroft

2016. december 18.

Nagyon szép a színskálája, több árnyalatot is megvettem belőle.
Aztán végül mégsem szeretem. Engem ugyanis szárít. Na nem azonnal, hanem azzal a sunyi labello-metódussal ,hogy folyamatosan újra kell kennem, hogy hidratált legyen az ajkam, különben kiszárad. A tartóssága csapnivaló, nem marad a helyén és mindenhol nyomot hagy. Olyan, mint egy szépen színezett ajakápoló, csak épp azokért nem szokás ennyi pénzt kiadni.
Külön mínusz pont a csomagolás, borzasztó gyorsan lekopik és igénytelen külsejű lesz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Nagyon szép a színskálája, több árnyalatot is megvettem belőle.

anita0828

2016. december 18.

Nagyon szeretem, igaz még csak néhány hete van meg. Az enyém a Flirt Natural névre hallgat. Szépen pigmentált, én csak egy rétegben kenem fel, mert úgy is nagyon szép színe van, kettő a világos bőrömhöz és sötét hajamhoz már sok lenne. Az első rúzsom, ami nem szárít, úgyhogy nekem ez nagy kincs. Megelőlegezem neki az 5*-ot, később update. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

dorkaww

2016. december 9.

Az astor termékeknek megfelelően, nagyon krémes és hidratáló Nekem a cheeky cherry árnyalat van meg egy igazi vörös ajakbalzsam. Tartóssága nagyjából egy pohár ital, de nyilván nem is erre van kitalálva. Az ára az egyetlen amit kicsit horribilisnek tartok 3290-ért kicsit sokallom a tudását. Ezért kénytelen vagyok 2 csillagot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Szép,különleges színeket lehet találni. Én egy pirosat vettem belőle,ami a számon mint egy erősebb ajakápolónak hat. Könnyen kenődik,és a fele a pohár peremén marad. Jóval többre számítottam tőle. Nem éri meg az árát. Engem már annyira zavart a sok fenti negatívum,hogy ki se tettem a mindennap használt termékeim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.