Astor

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2699-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2019. november 25.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2699

A tökéletes all in one termék: egyesíti a szín, tartósság, rúzs, hidratáló ajakbalzsamok és a szájfény ragyogó fényét.

• egyedi textúra: vajas lágy textúra, amitől az ajkak puhábbak lesznek, tartós, kényelmes viseletű fény
  • intenzív hidratálás: biztosítja az ajkaknak a 30 százalékkal több nedvességet akár 5 órán keresztül
  • könnyen használható: rotációs technika és a kúposan kialakított hegy segíti a használatot

12 színben kapható

Ár: 2699 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Astor Soft Sensation Lipcolor Butter 020 flirt natural
Ár: 1800 Ft , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

manobeka

2016. március 26.

Én az Unguilty Pleasure árnyalatot választottam. Én, mint igazi rúzs rajongó és szájfény imádó le húzom ezt a terméket. Nagyon nehezen kenhető fel, olajos és kemény, nehéz vele dolgozni. Olyan, mint egy olajos szájfény. Nagyon szeretem az Astor rúzsait, de ez nem az igazi, a Catrice jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

lizuka122

2016. február 29.

Az Elegant Nude landolt a bevásárlókosaramban a Müller-szombaton. Csudajó illatú, ízű termék! A szín is tökéletes, minden alkalomra, akár hétköznapra is.
Amiért tőlem nem kap 5 csillagot: mert nagyon hamar eltűnik a számról. Sajnos, nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 29.

mokkalany

2016. február 28.

A textúrája nagyon kellemes, tényleg vajas, de a nude szín nekem nagyon kusza, nem jön be. Aranyfényű fáradt rózsaszín, ráadásul túl fényes is, cserébe egyáltalán nem tartós. Az "Ultra Vibrant Color" széria nude-ja sokkal kellemesebb minden szempontból, viszont az meg egyértelműen narancsos árnyalat, tehát olyan szereléshez, hangulathoz illik. Ellenben feldobja és frissíti a kinézetet, és mintha nem lenne ennyire tömény mű vanília szaga. Aki megelégszik ekkora tartóssággal, mint a sima Lipcolor Butter, szerintem jobban jár egy Catrice Pure Shine-nal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 28.

novak.v

2016. február 24.

A 008 Hug me (kicsit csillogós, natúr szín) és a 012 Unguilty Pleasure (mattabb fukszia) van meg. Az előbbi már szinte teljesen elfogyott, a másik inkább csak akkor jön elő, ha kicsit ki akarok tűnni, ami nem gyakori. Jobban hidratálnak pl. a catrice-nél, kicsit keményebb az állaguk, ezt is pár óránkánt újra kell húzni, ami nem egy nagy mutatvány, illata is finom, összességében jók. Ha kuponnal hozzá lehet jutni, veszek még, egyébként kicsit túlárazottnak érzem. Arra a kis plusz színre a Catrice is képes, csak egy ezressel kevesebbért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

liv17

2016. február 19.

A matt Elegant Nudet vettem meg. Matt de nem szárít még talán hidratál is egy kicsit. A színe nagyon tetszik, találó a fantázia neve mert tényleg olyan szolid/elegáns hatást vált ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

szlilla

2016. február 16.

Az Elegant Nude színt vettem meg hétköznapi használatra és mióta megvan mást nem nagyon használok.Szép szín,ápoló hatás a matt verzió ellenére is valamint tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

fanni1226

2016. január 21.

Nekem egy matt verzi van meg. Nem szaritja ki a szam, es tartos is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Nekem egy matt verzi van meg. Nem szaritja ki a szam, es tartos is :))

egyszeruteremtes

2016. január 7.

Flirt Naturalöm van. Mindennapi rúzsként szerettem volna használni, de nem vált be. Egyrészt, mert nekem még ez a kis csillogást is soknak találtam hétköznapokon. Másrészt, mert a nap során a színe is változott (nem, nem kopott, hanem más árnyalatú lett), néha pedig még kissé olyan hatást keltett, mintha szörpött ittam volna.

A kupak valóban nem zár a legjobban, úgyhogy a picike nesszeszeremben pár napon belül randevúzott a kulccsomómmal, úgyhogy emiatt is haragszom rá egy picit.

Összességében nem rossz, de nem venném újra, pláne nem teljes áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

Összességében nem rossz, de nem venném újra, pláne nem teljes áron.

Szto

2015. december 27.

Nagyon szeretem ezeket a ceruzákat, főleg a matt fajták nagyon tartósak, picit szárítanak de gyönyörű színük van. Benne vannak a kedvenceim között

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

bella199

2015. december 16.

A matt családból van meg az Elegant Nude szín, ami egy csoda. Imádom a színét, és ahhoz képest, hogy matt rúzsról van szó, meglepően hidratált marad a szám a használata alatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.