Astor

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lupiusz, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2016. november 8.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló ajakápoló rúzs

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick Vásár
Ár: 700 Ft/db+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick - 401 ELEGANT CORAL árnyalat
Ár: 800 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Diaaa

2019. szeptember 19.

704 soft pecan: régen vettem már, alig van belőle de annyira szép hogy nem merem elhasználni, újra venni pedig már nem lehet :( szépen terül az ajkakon, igaz nem tartós de az illata miatt nem baj ha újra elő kell venni és kenegetni :)
302: egy sötét szín, ennél már problémás kicsit a tartósság hiánya.... Elég ritkán nyúlok hozzá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

pcsengi99

2019. március 15.

Nekem nagyon folyekony volt, beleult a szam szelen a repedesekbe es emiatt borzalmasan elkent hatasa volt. Egy-ket alkalomra jo, en ugy csinaltam hogy egy kis ecsettel kentem fel, ugy nem folyt szet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

EnciVarga

2019. február 2.

A csomagolasa es szine nagyon tetszik, viszont nekem sajnos nem tul tartos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

A csomagolasa es szine nagyon tetszik, viszont nekem sajnos nem tul tartos.

eeeee

2019. január 14.

Kb. két éve kaptam egy csodaszép rózsaszín árnyalatot a férjemtől. A legszebb rózsaszín rúzs amit valaha használtam, ráadásul hidratál és tartós is. Kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

tnoemi5

2019. január 1.

Nem bántam meg, hogy megvettem. Én személy szerint nagyon szeretem, hogy ennyire krémes, szép ajkakat eredményez és az illata is kellemes. Azért adok rá 4 csillagot, mert valóban nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

blairIRL

2018. szeptember 10.

A Soft Pecan a legkedvesebb árnyalatom ever! ♥♥♥ Nagyszerűen ápol és szépen az ajkaimon marad. Nem túl tartós, de az érzet és a szín kárpótol!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

dynah13

2018. június 26.

2 arnyalatban van meg, 502 Tender Cherry piros es 103 Peachy Pink halvanyrozsaszinu. Mindkettot kiarusitaskor vettem a dm-ben igencsak learazva, de teljesen hasznalhato, es ennyi penzt abszolut megert! A kremes allagnak koszonhetoen hidratal, de emiatt nem annyira tartos, en azonban nem is vartam tole, hogy az legyen. A piros arnyalatot nehezebben kezelem, konnyen elmaszik, es nagyon nehez korrigalni, de gyonyoru szine van! A rozsaszinnel ez konnyebb. Megfogja a poharat, de nem ivast birja azert, evest nem, de szepen ujra lehet epiteni utana. Teljes aron valoszinuleg nem vettem volna meg, de igy jo vasar volt, kellemes viselet, szeretem mindkettot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

tara95

2018. március 16.

Kerestem a tökéletes tavaszi barackos rúzst, megvan. Mi amor árnyalat, tényleg igazi barack, nulla pinkes tónussal. Lágy, légies a fedése, apró csillámokkal. A végeredmény is ajakápoló szerű. A tok szép, elegáns, kellemes illata van. Tudtam, hogy a tartóssága nem lesz az egekben, de óvatos ivást bír. Egy ezresért ajándék volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

laurora

2018. március 2.

Azért adom meg a három csillagot mert egy visszafogott árnyalat van meg nekem. (700-nude desire) Ha az intenzívebb árnylatok is ennyire 'csúszósan' krémesek, akkor az szerintem hordhatatlan. Nagyon könnyen elmozdul. Egyébként szép a szín, jó a fedése, pigmentáltsága, az illata és a csomagolása. Túl nagy tápláltságot nem érzek a viselése kor sem és utána sem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Mars93

2018. február 13.

Nem tudom, hogy miért értékelik ennyire jóra ezt a rúzst, nekem hatalmas csalódást jelentett. Szerencsére akciósan jutottam hozzá kuponnal, az "Enchanting Purple" árnyalathoz, ami egy szép, mélylila szín. A rúzs állaga azonban tűlságosan krémes, könnyen kenődik, és abszolút nem marad a helyén. Tény, hogy táplál, de szerintem túlzásban vitték a krémességét, és ez a tartósságának a rovására ment. Biztos, hogy nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Tribehenin, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, C12-16 Alcohols, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Linalool, Ascorbyl Palmitate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, D&C Red 7 Calcium Lake, CI 77491, CI 77492, CI 77499, D&C Red 6 Barium Lake, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!