Astor

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lupiusz, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2016. november 8.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló ajakápoló rúzs

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick Vásár
Ár: 700 Ft/db+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick - 401 ELEGANT CORAL árnyalat
Ár: 800 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Ettike

2017. február 3.

Gyönyörű színe van, jó az állaga, csak sajnos az én szám eléggé száraz, így alá mindig ajakbalzsamot kell kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

ganett

(!)
2017. január 7.

A 700-as nude desire árnyalatot használom, ami hétköznapokra számomra tökéletes. Nem szárít, sôt mintha még ápolná is az ajkaimat valamelyest. A tartósságával is maximálisan elégedett vagyok. Alapdarab a rúzskollekciómban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

csandi07

2016. december 20.

Kuponnal vettem, imádom, kellemes hússzínben. Több mint egy éves, nyáron sem olvad meg nagyon, Illata közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Nutellabella

2016. november 8.

Több szín van meg. Az 502-es gyönyörű, hideg árnyalatú mélypiros, nagyon pigmentált. A 203-as Tulip kisses egy élénk korallos-rózsás árnyalat, szép, de nem nyúlok érte gyakran. A 403-as Attractive coral egy tipikus nyári szín, napbarnította bőrön remekül mutat, de mivel fényes, én le szoktam itatni a nagy részét, hogy csak a lisaeldridge-es "stain" maradjon. A 104-es Pine for rose pedig egy finom rózsaszín árnyalat, amiről a hatvanas évek jutnak eszembe, és szeretem fekete cicás tusvonallal hordani. :) Mindegyik krémes, ám hidratálni nem hidratálnak túlzottan, tehát ha cserepes ajkakra kened, nem fognak kisimulni. A fényességük nekem annyira nem jön be, ezért összességében egy négyes jár nekik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Ivett25

2016. november 2.

Imádom. Szuperül hidratál, elegáns kivitel szép színek.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Imádom. Szuperül hidratál, elegáns kivitel szép színek.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
dorkaww

2016. október 13.

Egy vörös árnyalatom van belőle amit a Glamour napok alkalmával szereztem be. Őszintén szólva nekem túl krémes, könnyen maszatolódik és elmászik a helyéről. Ezáltal a tartóssága se túlzottan megfelelő. Állandóan azon gondolkodom amikor fent van hogy a helyén van e vagy már bohócként virítok az emberek előtt. Viszont a színe gyönyörű és az ár érték aránya is megfelel .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

egeresi47

2016. október 13.

502 - tender cherry
601 - viruous nude

Az elsőnek nagyon dögös vörös színe van, nagyon imádom. A másodikba hatalmast csalódtam. Kézre kenve teljesen jó volt, aztán mikor megvettem és hazavittem, felkentem, nagyon meglepődtem. Szabályosan olyan mintha nem lenne szám. Teljesen beleolvasztja az arcomba. Nem használtam még nagyon nude rúzsokat, lehet, h ez azzal jár, de akkor is hatalmas negatívum volt számomra.
Mindkettő tartós, meg könnyen kenhető, viszont egy picit könnyen is maszatolódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

502 - tender cherry
601 - viruous nude

boni04

2016. szeptember 12.

404 gentle coral

nagyon nagyon kellemes illata van, és mesés színe, nem szárít. szájon már nem annyira szép szerintem, hajlamos belemászni a ráncokba, de még így is tetszik az összhatás. Rajtam nem tartós, max 1-2 óra ha nem iszom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

404 gentle coral

em0103

2016. augusztus 15.

Nekem sajnos nagyon csúnyán és hamar kopik. Nem szárít, és felkenve krémes, finom érzést nyújt, ezért 3 csillag. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

hdora87

2016. július 10.

DM-es kis csomagban volt benn,úgy jutottam hozzá.
Egy sötétebb árnyalat lett az enyém,de nagyon szeretem, mintha ezt a színt nekem találták volna ki. :)
Krémes, nem szárítja az ajkaim és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

DM-es kis csomagban volt benn,úgy jutottam hozzá.
Krémes, nem szárítja az ajkaim és tartós is.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Tribehenin, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, C12-16 Alcohols, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Linalool, Ascorbyl Palmitate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, D&C Red 7 Calcium Lake, CI 77491, CI 77492, CI 77499, D&C Red 6 Barium Lake, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!