Astor

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lupiusz, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2016. november 8.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló ajakápoló rúzs

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick Vásár
Ár: 700 Ft/db+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick - 401 ELEGANT CORAL árnyalat
Ár: 800 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Edina92

2015. november 26.

500-as Authentic red árnyalata van meg, szinte minden nap használom. Én egy ecsettel keveset viszek fel belőle, épphogy csak kis színt adjon az ajkaimnak. Szeretem, hogy jól hidratál és krémes az állaga, viszont nagyon hamar lekopik sajnos és ehhez képest pedig drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Shanna

2015. november 26.

A 702-es árnyalat van meg. IMÁDOM! Kellemes a színe, krémes az állaga, hidratált szép ajkak a végeredmény, nemrég a dm-ben sikerült beszereznem(Müllerből kifosztották) akciós áron *.*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Bababusz

2015. november 17.

krémes, mesés, csodás :) örülök, hogy rátaláltam, mert ez az 1. rúzs, ami nem szárít :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 17.

vzorka

2015. október 31.

Teljesen elégedett vagyok vele. Extra krémes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 31.

Teljesen elégedett vagyok vele. Extra krémes!

marryjane

2015. október 15.

300 és 700-as színben van meg, álomszépek a színek.
Könnyű a használata, szépen hidratálja az ajkamat és viszonylag tartós is. Szeretem :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

300 és 700-as színben van meg, álomszépek a színek.

Mimiti

2015. október 9.

Én is az 502-es Tender Cherry árnyalatot vettem meg, imádom ezeket a bordós-őszies színeket. Tényleg hidratál, és valóban nagyon krémes, olyannyira, hogy sajnos nálam is elmászkál, és a tartóssága is gyengébb :( Ennek ellenére nem tudok haragudni rá, a színe gyönyörű, a fedése kiemelkedő, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Dorina951

2015. október 1.

Coral szinbe vettem meg nyáron, nagy kedvencem lett, szerintem jól hidratál és szépen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.

wdorika

2015. szeptember 29.

Még a nyáron vettem, és bár több véleményt olvastam itt arról, hogy milyen könnyen lefolyik, úgy gondoltam, teszek egy próbát. Az ára húzós, de épp akciós volt, illetve beleszerettem az 502 Tender Cherry árnyalatba. Jól kenhető, krémes rúzs, nyáron tényleg hamar lefolyt, de most, hogy hűvösebb van, illetve ez elég erőteljes szín az én szőke hajamhoz, inkbb estére/alkalomra használom, annnyit pedig kibír. Csókolózni nem nagyon érdemes vele, csak ha a pasink szereti magán a rúzsunkat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

aalexaa

2015. szeptember 28.

Az 502-es Tender Cherry árnyalat került ma a birtokomba. Bordós-lilás árnyalatú őszies rúzst kerestem, rengeteget válogattam, már épp elköteleztem magam az egyik csodás Rimmel rúzs mellett, mikor elkövettem azt a hibát, hogy kipróbáltam ezt is a kézfejemen. Egyből beleszerettem! Csodálatos az állaga, de ami a leginkább megfogott, az a pigmentáltsága: az összes többi rúzs halvány kis szájfénynek/színezett ajakápolónak tűnt mellette. Ugyan pirosasabb, mint amiket eredetileg néztem, de nem tudtam otthagyni. Nagyon krémes, remekül hidratál, mégis könnyű felvinni. Mivel eddig csak itthonra próbáltam, a tartósságáról nincs sok tapasztalatom, de felkenés után szétpuszilgattam a barátomat (persze ő mindenhol csupa piros lett), aludtam egy órát, ittam egy kávét, majd ezután - két órával felkenés (és nem precíz, csak olyan 'nembírokmagammalkikellpróbálni'-felkenés) után - még simán vállalható volt annyira, hogy ne töröljem le kutyasétáltatás előtt. Egyelőre 5*, később update-elek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Cataleya

2015. szeptember 27.

Nagyon jó, krémes az állaga és tartós a színe. Nagyon szeretem, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Tribehenin, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, C12-16 Alcohols, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Linalool, Ascorbyl Palmitate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, D&C Red 7 Calcium Lake, CI 77491, CI 77492, CI 77499, D&C Red 6 Barium Lake, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!