Astor

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lupiusz, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2016. november 8.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló ajakápoló rúzs

Ár: 1200 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: Megegyezés szerint vagy csere bármire. :) , Eladó: Csutak
Állapot: Egyszer használtak., Helyszín: Balmazújváros, fizetés: Személyes át tudom adni Debrecenben vagy pedig postán maradóra tudom küldeni.
Sandraa

2015. június 12.

Totál kedvenc! A legjobb rúzs amit valaha használtam,krémes,kellően hidratálja a száraz ajkakat. 2db-ot vásároltam még a Joy napok alkalmával.Vágytam egy természetes nude-os beütésű rúzsra.104-Pine for rose,704-Soft pecan. A 704-es árnyalatot én személy szerint jobban kedvelem magamon. De a másik 104-es szín is remek inkább barackos szín. Megéri megvenni.Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

hajnalcsillag

2015. június 7.

Nagyon szeretem ezt a rúzst. A 104-es Pine for rose árnyalat nagy kedvencem lett, azt hiszem ez lesz az első rúzs, amit elhasználok :) A 103-as Peachy pinket még nem használtam, csak tartaléknak vettem, de szerintem az is ilyen szuper lesz :) Szájkontúr ceruzával tartós is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

palotaizs

2015. június 7.

Több árnyalat is birtokomban van. Én szeretem őket, nagyon szép pigmentált színük van, de nem túl tartósak, mivel nagyon, de nagyon krémesek, ezért egy kicsit csúszkál a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

Zizjuu

2015. június 4.

Imáádom tuti hogy újra veszem majd ha elfogy! 404es árnyalat van ami korallos kicsit de nem feltűnő még is mutatós :) Viszont ami negatív hogy hamar fogy lehet én kenem vastagon nem tudom de alapból is kevés volt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Macska'87

2015. május 25.

A 200-as árnyalat van meg, ami tetszik: gyönyörű szín, jó illat, szép csomagolás, jó a kis aranyszínű tükör a tetején, praktikus.
Ami nem tetszik: rettenetesen kopik.ezért nekem rettenetesen gyorsan fogy...evés ivás esetén rögtön vége semmi nem marad belőle,max a szájkontúr, azt meg nagyon nem szeretem :(
De annyira kopik, hogy a fogakra is vigyázni kell, mert ha nem ellenőrzöm simán előfordul, hogy a fogaimon is rózsaszín foltok lesznek....ami szörnyű és utálom és ha ezt használom örökké bennem van a kétely, hogy jaj remélem nem olyan a fogam :D Viszont mivel kenődik ide oda volt szerencsém megkóstolni: az íze nem olyan rossz :D deeee ezért a teljesítményért túl drágának találom. Vannak jobban teljesítő rúzsok is ennek a töredékéért.
Nem újravevős de a színe miatt ami kétségkívül gyönyörű és mivel egynek jó lesz kategóriába sorolom 2 pontot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Bnemrita

2015. május 20.

Nagyon tetszik, szép színe van a 310-es árnyalatnak, nude barnás, bézses. Jól kenhető, krémes, kellemes az illata (erre 10 pontot adnék) és szép a színe. Elég sokáig fent marad. Kifejezetten ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Pearl

2015. május 19.

Ebből egy korall árnyalatot vettem meg a 403-asat és nagyon durván pigmentál. egy kis vékony felkenés is elég,mert különben nagyon intenzív lesz és lehet nem mennék ki vele már így az utcára:D finom az illata, ha megszárad a számon,akkor nagyon tartós,de amúgy kopik sajnos mint a többi rúzs,de ez fokozatosan, szépen:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Ladybrown

2015. május 18.

Szintén soft pecan tulajdonos vagyok, nagyon szeretem, hétköznapi szép szín, illata jó, állaga nekem szuper, nem szárít. Gyanús, hogy nem ez nem az első és utolsó árnyalatom belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

dorci993

2015. április 20.

Nem mondom, hogy nagy túlzás rúzsnak nevezni, de kicsit azért mégis túlzás :D Legalábbis a többi rúzsomhoz képest, sőt a márka rúzsceruzájához képest is. Első teszteléskor csak felütögettem az ujjammal egy kis adagot az ajkaimra,mikor konstatáltam, hogy bizony ez alig látszik. Második réteg is, szóval ezen felbátorodva úgy használtam mint a tubusos ajakápolókat, szépen felkentem egy vékony réteget, és láss csodát egyáltalán nem volt túlzás. Az Authentic red-et használom, szerintem gyönyörű szín, tökéletes piros: nem hajlik sem a bordó, sem a pink felé, egyszerűen tökéletes. Nem túl erősen pigmentált, a femme fatale szerephez valami mást kell keresni :) Nem szárít, meg merem kockáztatni hogy kicsit valóban ápol is, de hamar kopik, evés-ivás nélkül is jó ha egy délelőttöt kibír (az evés után pedig nyoma se marad). Újravenni maximum a színe miatt fogom,ha nem találok addig egy jobban pigmentált, ugyanilyen árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

ritusss90

2015. április 11.

Extremen pigmentalt, viszont a hidratalas szamomra elmarad. Szaritja a szamat. Glamour napon felarba megerte mivel nem surun ruzsozok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Tribehenin, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, C12-16 Alcohols, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Linalool, Ascorbyl Palmitate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, D&C Red 7 Calcium Lake, CI 77491, CI 77492, CI 77499, D&C Red 6 Barium Lake, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!