Astor

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lupiusz, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2016. november 8.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló ajakápoló rúzs

Ár: 1200 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: Megegyezés szerint vagy csere bármire. :) , Eladó: Csutak
Állapot: Egyszer használtak., Helyszín: Balmazújváros, fizetés: Személyes át tudom adni Debrecenben vagy pedig postán maradóra tudom küldeni.
SBea

2015. április 7.

Első Astor rúzsom ( 103-as Peachy pink árnyalatban).

Ami tetszik benne:
-Szép, erős árnyalata van,
- krémes az állaga,
- jó az illata.
- ( szép a csomagolás: egyszerű és elegáns :)

Ami nem tetszik:
-Hamar lekopik,
- nagyon "beépül a redőkbe"

Összességében jó választás ebben a kategóriában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

Első Astor rúzsom ( 103-as Peachy pink árnyalatban).

Ami tetszik benne:
-Szép, erős árnyalata van,
- krémes az állaga,
- jó az illata.
- ( szép a csomagolás: egyszerű és elegáns :)

Ami nem tetszik:
-Hamar lekopik,
- nagyon "beépül a redőkbe"

Összességében jó választás ebben a kategóriában.

helike911

2015. március 30.

204-es árnyalatom van, imádom!:) Mesés a színe, nem szárít, kellemes az illata, az állaga, könnyű vele bánni, viszonylag tartós is. Nagyon szeretem, főleg úgy, hogy itt vettem rendkívül olcsón:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

mirtillmajoros

2015. március 24.

204-es és 302-es árnyalataim vannak. Krémes, nagyno jó illatú, hiperszuper könnyű vele dolgozni. Tartós is! Én imádom, másokat is meggyőztem már róla. Vagyis a rúzs győzte meg őket magáról:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

erika88

2015. február 16.

Egy nagyon élénk színem van belőle, hetekig nézegettem, végül rászántam magam, és megvettem. Az árához képest szerintem elég gyengén teljesít. Olyan munkahelyem van, ahol a közvetlen területemen csak férfiakkal dolgozom. Ha reggel ezzel a rúzzsal van kikenve a szám, a fehér műanyagpohár szélét teljesen befogja, emiatt találkoztam már néha pár kikerekedett tekintettel. :D Sajnos elég egy kis evés-ivás, és teljesen felszívódik, ilyen árkategóriában pedig többet várna az ember. De a színe és a hidratáló hatása nagyon bejön, ezért középút: 3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Bonita00

2015. január 28.

Nekem a 400-as van meg, narancsos piros...tetszik a szín és szép élénk is. kellemes viselni. rászántam a pénzt, hogy húúú ha astor akkor biztos jó...nekem minden rúzs szárít, azt hittem ez nem fog, de persze ez is.más bajom nincs vele. egyenletesen kopik. jószándékú leszek és 4-est kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.

illesbarbi

2015. január 12.

Nekem az 502-es Tender Cherry árnyalat van meg, igazi nőcis, télies darab. Millió rúzst próbáltam, és nálam ő a nagy Ő. Mesésen gazdag színe van, és az állaga is tökély. Kellemesen siklik az ajkakon, viszonylag jól bírja a gyűrődést, és szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

lupiusz

2014. december 28.

Dm félárú kuponnal vettem 1050 forintért. Kapóra jött, mert Sosem volt még rúzsom, és minőségivel akartam kezdeni. Remek vásár volt! Télen nagyon kiszárad a szám, ez a rúzs gyönyörűen ápolja és nem csomósodik darabokba. Kellemes viselet, viszonylag sokáig fent marad, és külön pirospont a nude (700) árnyalat természetességéért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Tribehenin, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, C12-16 Alcohols, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Linalool, Ascorbyl Palmitate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, D&C Red 7 Calcium Lake, CI 77491, CI 77492, CI 77499, D&C Red 6 Barium Lake, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, Fd&C Yellow 6 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!