Astor

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt finissel.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

volgyesb

2012. július 21.

Ez egy nagyon jó termék!!!!!!!!!!!Felkenés után ANNYIRA selymes hogy eszméletlen!Tartósabbá teszi a körömlakkot és azt is megszárítja amelyik soha a büdös életbe nem akar megszáradni!Nem fényesedik ki 5 nap után sem!Szóval meleg szívvel és bátran ajánlom mindenkinek!És még eddig nem sűrűsödött be,de ahogy elnézem nem is fog!Szóval 10 ha lenne!!!Nem fogok update-elni mert már elég rég megvan csak vártam hogy valaki fel tegye a képet!!!Ezt nagyon köszönöm neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 21.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol