Atelier Cologne

Ár:   17 600-40 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Ár:   17 600-40 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2011-ben megjelent uniszex fás illat.

Fejjegyek: koriander, lime, citrom

Szívjegyek: vetiver, jázmin, tölgymoha

Alapjegyek: vanília, tölgy, ámbra

Atelier Cologne - Vanille Insensée luxusparfüm minták és fújósok eladók. 5ml = 2200 Ft, 10ml = 3900 Ft
Ár: 2200 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Piri11

2017. január 4.

Én is azon szerencsések közé tartozom, akin ez az illat, vagy inkább költemény, csodálatosan működik. Atya ég, az első fuffantás levett a lábamról. Teljes mértékben osztom Erika0325 (éljenek a Kosok :)) ) véleményét. Valóban a koriander ad egy olyan csavart neki, amitől nem egy szokványos, édes lapos vanília illatot kapunk, hanem mint már írtam egy költeményt :)
Tartóssága még tesztelés alatt, de szerintem nem lesz gond vele. Részemről 5*, és lehet, hogy üvegesen megvevős :)
Aki egy nem szokványos vanília illatra vágyik, szerintem tegyen vele egy próbát, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 4.

HDR

2016. április 30.

Rajtam kanalas gyógyszer szaga lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Rajtam kanalas gyógyszer szaga lett.

erika0325

2015. május 21.

Azon szerencsések közé tartozom, akinek szuper és nagyon figyelmes férje van:-) Ismeri, és ha teheti akkor teljesíti is a titkos vágyaimat. Így kaptam karácsonyra egy szuper ajándékot, Zólyomi Zsolt parfümtanácsadása és a kiválasztott parfüm. Nagyon élveztem minden percét. És sikerült beleszeretnem az eddig számomra ismeretlen Atelier illataiba. Nem a Vanille Insensée lett a kiválasztott parfüm, de nem bírtam ki, és őt is hazahoztam. Ez nem egy egyszerű vanilia illat. A citrusok és a koriander olyan kis csavart tesz bele, amitől különleges, egyedi és időnként meghökkentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 21.

Visine

2015. január 18.

Puha vaníliaillat egy kis citrussal. Ezáltal nem lesz émelyítő, hanem egy nagyon finom, elegáns illat. Pár csepp, illetve 1 fújás elég belőle, mert nagyon tartós, s bizony mértékkel adagolva mutat csak a bőrön!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 18.

Judiit

2014. szeptember 8.

Semmihez nem hasonlítható vaníliás illat. Nem cukormázas, hanem egy nagyon jól összerakott édes-citrusos és picit fás parfüm. Nekem kicsit nehéz volt elképzelni férfi bőrön, de bizonyított. Nagyon jól működik rajtuk is, mert a fás jegyek felerősödnek az édesség pedig teljesen háttérbe szorul.
Nincs benne erőlködés, hogy egy luxus illat legyen, mégis a maga majdhogynem egyszerűségével elvarázsol. Napfény és boldogság. Minimalizmus és elegancia. Szeretem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

2014. augusztus 25.

Nagyon letisztult, transzparens illat, púderes-vaníliás-citrusos. A vanília melengető, simogató édességét ellensúlyozza a citrusos frissesség, a leszáradásban pedig érezhetően ott a fás alap. Alapvetően édesebb jellegű, de nem émelyítő, nem tömény. Minimalista, kiegyensúlyozott illat, nekem valahogy olyan boldogságos. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.