Atrix

Ár:   1269 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Kézkrémek

zonga

2016. június 1.

Kb. 20 éve használtam, akkoriban még nem használtam kézkrémet napi rendszerességgel. Egyszer télen teljesen kiszáradt, kirepedezett, cserepes lett a kézbőröm, húzódott, feszült, már kirepedezett, és egy ilyen krémet tudtam beszerezni rá. Hát, teljesen helyrehozta igen rövid idő alatt! Szóval nagyon szépen tette a dolgát, nagyon meg voltam elégedve vele. Normál esetben túl zsírosnak tartanám, azóta nem is ilyet használok - mióta rendszeresen krémezem a kezemet-, de ilyen sürgősségi esetekben kiváló.
Az ára is elfogadható, könnyen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 1.

Az ára is elfogadható, könnyen kenhető.

scintilla

2016. március 26.

100Ft-os boltban találtam +100 g-os limitált kiadást, igazából Nivea helyett vettem. Kipróbáltam testápolónak és bár a testápolóimmal eddig is meg voltam elégedve, eddig ez a csúcs! Nekem nem zsíros, azonnal beszívódik. Az illata is oké, de a férjem azt mondta rá, szerencsére hamar elillan, neki nem jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

marlaa

2016. január 27.

Régen sokat használtam esténként, jól hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Régen sokat használtam esténként, jól hidratált.

Pofike

2015. július 15.

Ajándékba kaptam, alig vártam hogy elhasználjam. Zsíros érzetet hagyott felvitel után. Nem szerettem de elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

JudithBeauty

2015. május 24.

Zsíros állagú krém, de mivel száraz a kézbőröm, elég könnyen beszívta. Az illata egész jó, nem erős a kamilla benne. Szeretem a tégelyes kiszereléseket a krémeknél, és az ára akciósan 349 Ft volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

Effendigirl

2015. május 7.

Amióta csak emlékszem, apukám mindig ezt használja reggelenként a kezére. Egy időben én is használtam, nagyon könnyen ki tud cserepesedni a kezem, hidegben, télen, néha volt olyan, hogy egy ökölbe szorításnál már kicsit felszakadt a bőröm és (persze csak nagy-nagyon enyhén) vérzett is. Szóval a hideg miatt nagyon, de néha melegebb időben is hajlamosabb volt így viselkedni a bőröm (szerencsére csak a kezemen, ezt lekopogom :)), Bevált, amikor használtam, egy pár éve, de...a glicerin, mint 3. összetevő (hosszútávon szárító, mélyebb rétegekből vízelvonó hatás) és a parabén miatt nem nagyon használnám..Most natúr szappanokkal (amik valójában természetesek, az összetevőik alapján is) mosok kezet, és azóta sokkal kevésbé, szinte egyáltalán nem is szárad ki a kezem, még hidegben sem nagyon ( amennyire emlékszem, most télen is alig kellett krémezni), szerintem ez a natúr szappanok miatt lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

-Juti-

2015. február 25.

Régen volt ilyenem, és amikor a drogériában böngészve találtam egy limitált, + 100 grammos kiszerelést nem tudtam ellenállni és megvettem.
Klasszikus illata van, ha jól bedolgozzuk a kézbőrünkbe hamar beszívódik és hidratálja, táplálja az. Táskában nem cipelem, de otthoni használatra tökéletesen megfelel. Nekem 4 és fél csillagot ér, de felfelé kerekítek, mert bár nem csodaszer, tényleg jó, és az ára is korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 25.

Enca

2015. február 3.

Jaj, régen Ausztriából hoztuk, mert Anyu keze nagyon száraz volt. Szerettem az illatát, de nagyon nehezen szívódik be, nagyon zsíros. Szerintem nem jó krém, de a nosztalgia-faktor miatt 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

prehalekjudit

2014. július 24.

Mindig volt otthon ilyen krém,ma ritkábban használom, de nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

Mindig volt otthon ilyen krém,ma ritkábban használom, de nagyon jó krém.

szivoszal

2014. április 3.

lehet kapni... patikában biztosan :)
zsíros krém, kicsit nehezen szívódik be, de ha folyamatosan dörzsölöd nincs gond belőle. finom, kellemes illata van. jól hidratál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

lehet kapni... patikában biztosan :)

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.