Atrix

Ár:   1269 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Kézkrémek

panna

2011. december 22.

nagyon zsíros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

nagyon zsíros

Csillagvirág

2011. szeptember 15.

Régebben használtam volna a kezemre de nem szívódott fel rendesen,és az illatát sem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Picieri

2011. augusztus 13.

Én régebben használtam, igaz kicsit zsíros maradt a bőröm utána, de nagyon jól hidratálta. Mostanság egy kicsit soknak találtam az árát, ígyhát nem lettünk túl jó barátok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Judiit

2011. július 17.

Nem tudok megbarátkozni vele. Nagyon zsíros, nehezen szívódik be a bőrbe. Az illata is elég intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 17.

mucli0525

2011. július 2.

Szerintem nagyon zsíros marad utána az ember keze. Pedig a hatása tetszene,de így nem használom,mert amihez nyúlok zsíros lesz. Kivárni amíg beszívódik? kinek van arra ideje? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

zsuzsanna.kurdy

2011. március 16.

Könyökömre, térdemre használtam régebben, nagyon szupin rendbe hozta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Könyökömre, térdemre használtam régebben, nagyon szupin rendbe hozta!

superhero

2011. március 13.

Jó zsíros állagú, nem annyira hamar szívódik be, de nagyon jól hidratál. Én főleg lábra használom ott bevált, de kéznél is jó hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

panna

2011. március 9.

Anyukám kb 30 éve ezt használja folyamatosan, neki ez az abszolút kedvenc.
Nekem valahogy nem szívódik be teljesen, még 15 perc után is zsíros a kezem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

Anyukám kb 30 éve ezt használja folyamatosan, neki ez az abszolút kedvenc.

vador

2011. március 8.

Régen nagyon szerette az egész család, de változhattak az összetevők, vagy nem tudom, mert amit mostanában használtam, az kritikán aluli volt. Nem szívódik be, a bőröm még szárazabbá vált, a szaga is fura. Két csillagot is csak a régi érdemei miatt adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 8.

chris2007

2010. október 25.

Olcsón jót

A termék árához képest meglepően jó, valahányszor veszek mindig megállapítom. Így volt ez 20 éve és most is. Állandó szintet tart. Árához képest meg igen jó. Lényeg, hogy nem kell naponta 10szer kenni a kezem, mint más illatosabb terméknél már észre vettem. 1-2szer bekenem és egész napra kitart. Szárazabb bőrűeknek estére kézpakolást is lehet rakni belőle. Azonban pl a férjem aki munkája során olajba nyúlkál, ami rettentően kiszárítja, igénybe veszi a kezét, neki nem elég az atrix. Akinek igazán ki van téve környezeti áratlmanak a keze annak jobb a Neutrogena erősebb kézkrémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 25.

Olcsón jót

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.