Atrix

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. március 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Ár: 400 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

DeeDee

2017. október 15.

Az eddigi legjobb!! Az első kézkrém, amit újravettem. Sosem voltam egyikkel sem megelégedve.
Nagyon irritálnak az erős illatok, és végre találtam egy krémet, amit nem kell 10 perc után lemosni. Kellemes-semleges illata van.
Hatása nagyon jó. Hamar felszívódik, puha lesz tőle a bőröm, nem húzódik és ehhez nem kell félóránként kenegetni, mint más krémeknél.
Ár/érték aránya szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Ár/érték aránya szuper.

gyongy97

2017. augusztus 15.

Nagyon érzékeny, száraz a kézbőröm, de ez a krém egy csodát művel vele, a legjobb, amit idáig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

ddori25

2017. június 18.

Kipróbáltam már egy jó néhány kézkrémet, alig bír sajnos valamit a bőröm, de ez nagyon bevált. Már a sokadikat veszem belőle. Gyorsan beszívódik, sokáig puha lesz tőle a kezem. Szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

JudithBeauty

2017. május 6.

Leárazás alkalmával tettem szert rá. Nekem nagyon bevált ez a kézkrém. Az illata kellemes, tiszta, aloe verás és gyorsan felszívódik a bőrbe. Nekem nem okozott semmiféle irritációt, és puha érzetű lett utána a kezem.
A hidratáló hatása is jó, bár télen ettől zsírosabb krém kell majd. 5 csillag 2 tubus elhasználása után!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Lillu14

2017. április 22.

Sajnos az ekcémás kezemet ez is irritálja és csak rövid ideig marad meg a puhító hatása. Az illatát szeretem és gyorsan beszívja a bőröm,de az irritáció miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

szmarti

2017. március 1.

Nagyon jó kis krém, könnyen beszívódik és kellemes kamillás illata van.
Télen nagyon jó szolgálatot tesz, a viszkető feszülő bőrt azonnal megnyugtatja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Nagyon jó kis krém, könnyen beszívódik és kellemes kamillás illata van.
Télen nagyon jó szolgálatot tesz, a viszkető feszülő bőrt azonnal megnyugtatja.

manóka20

2017. február 16.

Télen brutálisan kiszárad, kireped a kezem :( de ez számomra egy csodaszer, hamar beszívódik és puha lesz tőle a mancsom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Demonshadow

2017. január 24.

Anyu vette magának, és bár csak egyszer próbáltam ki, nagyon jónak tűnt. Hamar beszívódott, az illata nagyon kellemes, ráadásul utána hidratáltnak tűnik a bőröm. A tetejében pedig csak fillérekbe kerül más kézkrémekhez képest. Sajnos hosszabb használatra nem futja, mivel éppen most rendeltem magamnak más kenceficét, hátha azok beválnak.

Ui.: Sajnos muszáj lepontoznom, pedig az elején tényleg úgy tűnt, hogy csodaszer, és tudja azt, amit más nem. De sajnos ez nem igaz. Az egyik kollégám világosított fel, hogy az egyik összetevője, a " Paraffinum Liquidum" egy olyan kőolaj-származék, amely nem hagyja felszívódni az ásványi anyagokat, így kenhetem napjában 100x jó vastagon, akkor se fog hatni. Mondhatná bárki, hogy ez "butaság", meg az INCI szerint zöld besorolást kapott, de nekem bizony tényleg hófehérre száradt a kezem a téli hidegben, hiába kenegettem. Aztán váltottam olyanra, amiben nincs benne, és láss csodát... nem száraz a bőröm. Úgyhogy annak, aki ezt olvassa, használja, és mégis száraz a bőre, csak azt tudom ajánlani, hogy kerülje a Paraffinum Liquidum tartalmú krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Adora

2017. január 23.

Nekem bevált a hidegben könnyen kiszáradó kezemre. Jól hidratál, elég gyorsan beszívódik, fantasztikusan puha utána a bőröm. Az INCI-je lehetne szebb, de olyan jó a hatása, hogy ezért nem vonok le pontot. AZ ára is teljesen rendben van, napi többszöri használat mellett sem fogy gyorsan.
Ja, és szerintem az illata is nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Ja, és szerintem az illata is nagyon kellemes :)

katpro

2016. november 17.

Az én kezem hajlamos a durva kiszáradásra is, de ez a kézkrém orvosolja a problémámat.
Gyorsan beszívódik, hidratált és selymes lesz tőle a kezem. Az INCI-je nekem nem tetszik, de eddig nem okozott nálam irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.