Atrix

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. március 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Ár: 400 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

eprsvtta

2016. november 16.

Már ősszel is a hideg széltől hajlamos kiszáradni a kezem. Én ezt a krémet használom, nagyon hamar beszívódik és megmenti a cserepes bőrt. Jó pár drágább krémet leköröz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

kamelia

2016. augusztus 22.

Tavaly télen a kezemen súlyosbodott az ekcémám. Ha véresre repedt a szárazságtól és ezen próbáltam javítani, akkor a legtöbb krémtől amit próbáltam szépen előjöttek a kis vízzel teli hólyagocskák. Ha a hólyagokat kezeltem, megint véresre repedt. Ördögi kör volt.
Sokáig nem igazán tartottam sokra az Atrixokat, de egyszer a párom hazaállított egy Aloe verással és kipróbáltam. Azóta nem vagyok hajlandó mást használni. :)
Nem irritálja a kezem és remekül hidratálja. Ez az egyetlen a sok kipróbált közül, amitől nem lesznek hólyagjaim és más nem érdekel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

mano

2016. május 1.

Átlagos kézkrém, nekem nem hidratál hosszan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Átlagos kézkrém, nekem nem hidratál hosszan.

tellmeastory95

2016. március 19.

Legjobbak egyike, könnyen beszívja a bőröm, tudok utána dolgozni de hidratál! És nagyon jó az illata! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Kicsikini

2016. március 16.

Szeretem ezt a krémet, könnyen beszívódik és jól hidratál és az illata is tetszik, nem túl markáns, de azért van egy kellemes illata. Nekem viszonylag sokáig kitart egy kis ilyen kis tubus. Megéri az árát, biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

NadjaBlue

2016. február 1.

Nagyon ki tud száradni a kezem, főleg télen, szóval szerezni akartam nappalra egy kézkrémet. Estére felesleges lett volna, akkor ugyanis gyógyszertári krémet használok az ekcémám miatt, szóval nagyon bíztam benne, hogy nem lesz nappalra túl nehéz. Szerencsére nagyon jól bevált ez a krém. Jól hidratál, azonnal érezhető a hatása, gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragacsos réteget. Az illata is kellemes, egyáltalán nem zavaró. Minden teljesít, amit egy jó kézkrémtől elvárok, ráadásul az ára is kedvező szóval megy neki az 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

VDorka

2015. december 7.

Zsíros, tartalmas, jó illatú kis krém. Csak este használom, hogy legyen ideje beivódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

doozlie

2015. október 31.

Nőnapra kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Nivea párti vagyok, de ez a kézkrém hozta a színvonalat. Oviban meseolvasás előtt (jutalom szeánszként) bekentem a kezem, olyan gyorsan felszívódott, hogy sosem hagytam nyomot a könyvek lapjain. Nagyon finom, nem hivalkodó illata van, azonnal érződik a hidratált érzés. Nagyon szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Lunalys

2015. július 29.

Hamar beszívódik a bőrbe, jól hidratál és az illata is kellemes, viszont egy kicsit ,,kézizzadós", ragacsos érzetet hagy a kezemen maga után. Este szoktam használni lefekvés előtt, amúgy minden rendben vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

missmarple

2015. február 28.

Nagyon jó. Hamar felszívódik, kellemes az illata és rögön érezni lehet a hatását. Csak a nem túl kedvező ára miatt kap 4 pontot az 5 helyett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.