Atrix

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. március 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Ár: 400 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

Rosewood

2012. január 31.

A tégelyes változathoz képest hamar beszívódik, de valóban csak akkor érdemes használni, ha nincs annyira kiszáradva a kezünk, mert egyébként nem sokat ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Aquamarine

2011. november 30.

Nekem az Intensive változata van meg. Az én kezem őszi-téli időszakban extra száraz lesz, ezzel reggel és este bekenem, és teljesen hidratált marad egész nap. Viszonylag sűrű, de jól eloszlatható krém, pár másodpercig zsíros érzés marad utána, de ez hamar elillan. Én szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

annamemune

2011. november 29.

gyorsan beszívódik, jó de télen nem elég a hidratálása

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

gyorsan beszívódik, jó de télen nem elég a hidratálása

Ella

2011. szeptember 9.

Gyorsan beszívódik, kellemes az illata, de csak ősszel, illetve kora tavasszal használom, mert nem elég a megelőzésre, ha pedig már erősen kiszáradt, szétrepedt a bőrünk, semmit sem ér. Egy picit nekem is izzadt tőle a tenyerem. Hűvösebb, szeles időben azért több, mint a semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

Morci

2011. augusztus 3.

A felszívódása gyors, az illata kellemes, viszont izzadt tőle a tenyerem, és nem táplált eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Anna

2011. március 7.

Nagyon gyorsan beszívódik. Illata kellemes,.és hosszan tartó hatása mellett még az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 7.

durczi

2011. március 6.

A kamillás változat után próbáltam ki ezt az aloe verás kézkrémet, de az előzőhöz képest csalódást okozott. Tény, hogy kenés után hamar eltűnt a bőrömről, viszont hosszan visszamaradt egy olyan érzés, mintha izzadna a tenyerem, és ezen felül egyéb hatását nem is éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.