aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

viragb

2021. október 12.

Rendszeres használat mellett puha lesz a hajam vége, es nem ragad úgy össze. Az illata finom, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 12.

mcsv

2021. október 6.

Pozitívum: számomra kellemes az illata, hamar beszívódik, hajmosás után nedves hajon használva könnyen kifésülhetővé vált a hajam. Állaga folyós, így könnyebb szétteríteni a tenyéren.

Negatívum: nekem érdekes módon, ha száraz hajra használom és bemasszírozom, akkor elkezd szállni a hajam tőle, pedig pont az ellenkezőjét várná az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

Candyz89

2021. október 6.

Ez az első olyan olaj ami nem túl ragadós és száradás után nem hagy fura érzetet a hajon.
Vèkonyszàlú,zsírosodó hajam van,ezért csak a haj közepètől teszek rá egy keveset,viszont a vègekre elég sokat.
Nagyon jó illata,ami nem marad olyan erős,mint felvitelkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Nagyon jó illata,ami nem marad olyan erős,mint felvitelkor.

Burya

2021. szeptember 5.

Az Inecto argános olaja után eddig ez a legjobb, amit próbáltam. Viszonylag híg, könnyű eloszlatni és gyorsan beszívódik. Az illata elég erős, aminek nem örülök, mert nagy parfümhasználóként nem szeretem, ha valami más erős illattal keveredik a parfümöm. Szépen hidratál, de nekem az inecto jobban bevált, úgyhogy maradok annál. Odaadtam anyunak, neki meg ez vált be jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Yolandaa

2021. augusztus 31.
Hm egyszer-egyszer jó, de mégsem az igazi. Nem rontott, de nem is javított a hajszerkezetemen és mintha tényleg szárítana. Szerintem nem veszem újra.

2020. február 20.
Én nagyon szeretem az illatát, sokáig elég (hónapokkal ezelőtt vettem és még mindig 3/4-éig van, pedig hosszú hajam van és nem spórolok vele), hajmosásokkor a nedves vagy száraz hajvégekre használom, jól beszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Sok hajolajat próbáltam már, de eddig ez a legjobb! Viszont amikor én megfullasztottam az aussie termékkel a hajam :D .., tehát mikor sampon-balzsam-olaj kombót használtam, nekem nagyon lelapította és 1 nap után zsírosította a hajam, szóval én vegyítem a márkákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

2020. február 20.

piroslili

2021. augusztus 16.

Az összetevők miatt nem veszem újra, hanem benevezek majd az Authentic Beauty Concept olajára. Ez sem volt rossz, de azért nem tett csodát. Nekem több táplálás kell, ez pedig az első két lépésben csak szilikont nyúlt, majd egy borzasztóan szárító összetevőt - parfüm.
Nekem ez nem, az összetevők és a hatás sem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Nekem ez nem, az összetevők és a hatás sem jó.

georgia82

2021. augusztus 4.

Évek óta csak ezt hasznalom hajvégekre, sok mindent kipróbáltam, de ennél jobb nincsen.
Az illata is isteni, ahogy az Aussienál szinte mindennek ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Az illata is isteni, ahogy az Aussienál szinte mindennek ☺

tiahful

2021. július 11.

Évek óta egyenesítve volt az alapvetően hullámos/göndör hajam. Ahogyan elkezdtem használni, a hajam szuper fényes és puha lett, és a hullámokat is visszakaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 11.

aletta97

2021. július 9.

Tiszta kiütés lett a bőröm ettől a hajolajtól. Ahova elért a hajam a vége, ott ragyáim lettek, amik szörnyen viszkettek. Mondjuk ilyen csúnya összetevők alapján nem is értem, miért csodálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

afrocitt

2021. június 10.

Szerintem túl sűrű, túl nehéz olaj. Alig lehet a kezemről lemosni használat után. Az illata nagyon tetszik, viszont az én hajvégeimet nem hidratálja eléggé. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil