aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

david211

2019. január 7.

Én még életemben nem találkoztam olyan hajra, használható olajjal ami ennyire nem emlékeztet olajra. Kicsit idegenkedtem tőle, viszont megvettem :) és szuper olyan illata van, hogy az ISTENI. A hajjal ugyan ezt műveli, nem lesz tőle sem zsíros sem fényes, sem pedig lelapult. Ajánlani tudom akár hosszabb hajra akár rövid hajra. :) Tényleg "Miracle"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Sziporka88

2018. december 29.

Nagyon kevés elég belőle, sokáig kitart egy flakon.
Az illata isteni, a hajvégek finom puhák lesznek tőle. Nem lesz zsíros és nehéz a haj.
Megéri az árát. 👌🏻

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Nagyon kevés elég belőle, sokáig kitart egy flakon.
Megéri az árát. 👌🏻

Sweetl

2018. december 21.

Gyakran használom most a téli időszakban. Ha úgy érzem, hogy igényli a hajam, akkor akár minden nap teszek egy picit a hajvégeimre. Bársonyosan puha tőle a hajam és az illata isteni! Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

vomitmyheart

2018. december 6.

Második kedvenc a hajvégápolók között. Kellemes az illata és segít sokkal kezelhetőbbé varázsolni a hajamat viszont gyakori használat mellett sem nehezíti el ezek ellenére nem nevezném csodaszernek. Kellemes termék ami mellett szól az is, hogy intenzív használat mellett is nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Aphrozin

2018. december 5.

Azt nem tudom, hogy hosszútávon mennyit segít, de az illata mindig jókedvre derít csak gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Evaaaa

2018. november 30.

Kevés terméknek adtam eddig 5 csillagot, de ez valóban egy csodaszer! A családból hárman is használjuk, és egyszerűen nélkülözhetetlenné vált. A legjobb hajápoló termék amit valaha használtam. Csodás hatás, nincs töredezett vagy száraz hajvég, nem zsírosodik a hajam, a csodás illat pedig csak hab a tortán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

Doci0331

2018. november 27.

nagyon jó illata van ennek az olajnak. A hajvégeimmel csodát tesz és nagyon puha is lesz tőle és ár-érték arányban nagyon jó, ugyanis egy kevés is elég belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

albertinablogg

2018. november 10.

Update 2018.11.10.
Akciósan megint megvettem, mert nem találtam ehhez hasonlót, ami ezért az árért legalább a cseppnyi puhítást biztosította volna. Sajnos az illata továbbra is sz*r, kénytelen voltam rózsa és jázmin attart pazarolni vele, hogy élvezetesebb legyen a használata.

Update 2018.08.17.
Most fogyott el ezzel a flakonnal január óta, de nem használtam minden alkalommal. Azóta sem vagyok elájulva tőle, zsírosít, nem hidratálja a száraz hajvégeket, nem puhítja. Semmi. Az illatát továbbra is gyűlölöm.

2018.01.22.Az illata nagyon ocsmány. A kommersz autó-légfrissítők jutnak róla az eszembe, szerencse, hogy az illat hamar elillan. Könnyen bontható vele a haj, gyorsan beszívódik, nem zsírosít. Nekem mintha kicsit használt volna, de nem tudom megítélni. Szerintem váltani fogok. Jó volt, de inkább kipróbálok mást, aminek még az illata is jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Update 2018.11.10.

Update 2018.08.17.

Veronikavegan

2018. november 9.

Finom az illata, puha és fényes lesz tőle a hajam. Olcsóbban vettem meg és úgy teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Gabriell

2018. november 3.

Szeretem, számomra kellemes illata van, amit semmihez sem tudnék hasonlítani, de pár óráig érezhető a hajon. Állagát tekintve selymes, nagyon szépen eloszlatható.Nemcsak a hajvégekre, de a fejtetőre is szoktam tenni, és nem vettem észre, hogy zsírosítaná, vagy elnehezítené bármennyire is a hajszálaim. Nem hagy ragacsos réteget, könnyen beszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil