aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Kittens

2018. március 19.

Vizes hajón száraz hajón egyaránt működik jól ápol és nem lesz zsíros hatás utána ,
Haj mosás után a nedves haj egekbe érdemes jól bele masszirozni majd éppen csak leobliteni
Heti 1x egy fel orara is fent hagyható parkolásnak nagyon jot tesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Heti 1x egy fel orara is fent hagyható parkolásnak nagyon jot tesz

jampiangel

2018. március 12.

Imádom. Több mint egy éve használom napi szinten de még mindig van belőle. Kb. 3 pumpálás elég, pedig viszonylag hosszú a hajam és kb. a fele hosszára használom rendszeresen. Az illata, a hatása, a kiszerelése is jó, és akciósan teljesen megéri, hiszen sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Luiselotte

2018. február 25.

Imádom.
Akciós az R.- ben és nem tudtam otthagyni.
100ml ami így teljesen megéri az árát,szemben a GlissKur 75ml- es olajával.
Derékig érő, szőkített , hajhosszabbított séróra használtam vizesen és szárazon is.
Könnyen fésülhető és rugalmas haj az eredmény. Fényes és illatos tincsek :)
Akció nélkül is újraveszem , ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Imádom.
Akciós az R.- ben és nem tudtam otthagyni.
100ml ami így teljesen megéri az árát,szemben a GlissKur 75ml- es olajával.
Könnyen fésülhető és rugalmas haj az eredmény. Fényes és illatos tincsek :)
Akció nélkül is újraveszem , ha elfogy.

Orsi0401

2018. február 23.

Egészen jó teljesítményt nyújt, nyilván a tökéletes hajápolót még nem fedezték fel a szőkített haj újjávarázsolására, de el tudom képzelni, hogy egy kevésbé károsodott hajat rendbe rak. Na és egy élmény az illata, ifjúságom Donald kacsás rágójának illata 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 23.

pinkprincess112

2018. február 23.

a vélemények miatt vettem meg, eleinte csalódott voltam, de rájöttem, hogy sokkal szebb és fényesebb a hajam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Vavoca31

2018. február 21.

Egyszerűen imádom! A hajam meghálálja, amióta használom, nem töredezik. Az illata is finom, egyáltalán nem zavaró vagy erőszakos! Sokáig elég a kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Clementine

2018. február 18.

A hajam egyszerűen imádja. Bármennyit teszek rá nem nehezíti el és nem zsírosítja. Eddig natúr hajolajokat használtam de azok semmit nem csináltak a száraz hajvégeimmel így amikor megláttam, hogy akciós rögtön megvettem és nem bántam meg. Azóta mindennap használom nedves és száraz hajon egyaránt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

almakiss

2018. február 16.

Elég kevés és vékonyszálú hajam van, ezért hajmosás előtt maszkként használom a hajvégeimen. A hajamat sokkal puhábbnak és hidratáltabbnak érzem! Ezen felül fantasztikus illata van, amit hajmosás után is érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

vivii95

2018. február 16.

Sokáig elég és a hajolajokhoz képest nem ragasztja össze a hajvégeim,mint a legtöbb és nem fulladok meg az illatától, mert még az is jó. Elég furcsa,hogy létezik még ilyen csodaszer!:D 3. üveggel pumpálom már a hajamra, és még mindig imádom, nem nehezedik el a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Blackcherry12

2018. február 13.

Én már rettentően sok olajat próbáltam a hajam , de egyik se használt aztán rátaláltam erre hát ha fizetnének se kellene más.Úgy rendbe vágta a hajamat, komolyan nem akartam hinni a szememnek . Illata, hát az is megér egy misét , mert nagyon imádom ! :D szerintem még nagyon sokszor újra fogom venni. Bár én mindig akciósan veszem mert sokkalom egy kicsit az árát, de nagyon sokáig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil