aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

pampika

2018. február 3.

Én imádtam az illatát főleg! Engem nem érdekel hogy szilikonos az en hajamnak jót tesz. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

andrea91

2018. február 3.

Szerintem az illata wow nyami:D teljesen nondeszkript rágós trópusi gyümis, hihetetlen fini, parfümben is imádnám<333
Hatása jó. Jó szilikonos:D Mindegy, én már elengedtem a szilikonmentességet, szépen puhít szépít meg minden, nekem most egyik kedvenc cuccom minden közül de ebben tényleg benne van az illata is
Ja és szerintem gyorsabban szárad a hajam tőle, ha nedvesen viszem fel <3
mivel nekem derékig ér, nem utolsó szempont, sőt;D
újravevős, bespejzolós, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Ja és szerintem gyorsabban szárad a hajam tőle, ha nedvesen viszem fel <3
mivel nekem derékig ér, nem utolsó szempont, sőt;D
újravevős, bespejzolós, imádom.

Csipetke

2018. február 1.

Valami isteni illata van. Először hajmosás után nedves hajon próbáltam ki párszor. gyorsan beszívta a hajam nem hagyott ragacsos érzetet maga után. Egy kicsit száraz a hajam vége de ezt használva olyan mintha frissen lenne vágva. Aztán kipróbáltam szárazon is. Nekem így is szuperált, nem állt össze tőle a hajam vége sőt egy kicsit tettem belőle mindenhova nem csak a végére mert érezni akarom az illatát :D Nem nehezedett el tőle a hajam. Nagyon bevált nekem is ez a termék. Szerintem kipróbálom a samponját is meg a balzsamot. Simán megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2018. január 27.

Váó, nagyon sirály termék! ;) Most teszteltem, tegnap vettem. Tudjátok, van az amikor pár napja mostál hajat, és a hajhossz/hajvégek már durvák, szárazak.Rákentem ezt, nem sajnáltam, és konkréten olyan pihe-puha lett, hogy ilyet még a Helia-D féle hajvégápoló sem tud, pedig az a legjobb. És nem lesz ragacsos egyáltalán!! Illata intenzív, számomra nem a legkellemesebb, de attól még tetszik. Tényleg szuperpuhává varázsolja a hajat, jó az arcomhoz simítani. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

doris92

2018. január 26.

Nagyon szeretem! Hajszárítás előtt a hajam végeire használom, kb 4 pumpányi bőven elég. Nekem az illata nagyon bejön. :D Nem törik egyáltalán a hajam pedig vasalom ezerrel mindig :D És rettentő sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Hoogie

2018. január 21.

Nagyon nagyon igen!Imádom az illatát a kinézetét az állaga is jó, és használ is hajamnak, nagyon puha lesz tőle selymes és szerintem a hajvégekre nagyon jó hatással van.Persze a töredezést szerintem kb semmi nem állathatja meg vagy fordíthatja vissza....de az hogy puha és fényes a hajam tőle és olyan élettel teli ez fantasztikus!Karácsonyra kaptam és azóta használtam már párszor...most növesztem a hajamat és szeretném megfelelően ápolni ezért pl sokszor nem szárítom meg a hajamat csak felül a tővénél vagy még ott se az úgy még jobb és használom rá ezt meg jó kis samponokat és nagyon szép a hajam most.Illetve ami ritka nálam, hogy akár 3 napig is bírja mosás nélkül pedig nekem elég hamar zsírosodik a hajam amugy 2 naponta mosok hajat de mostanság 3. Örülök hogy ezt kaptam ajándékba.Nem tudom hol kapni de majd kiderítem majd megkérdezem a tesómat hogy hol vette.5 csillag imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

gingerhead

2018. január 11.

Meglepett ez az egész jó átlag itt. Ez a termék szerintem semmire nem jó. Kis kedves illata van, és kb ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

hadri

2018. január 8.

Nyár körül fél áron jutottam hozzá az Intersparba. Szeretem az illatát, jól hidratál. Előtte Avonos hajvégápolót használtam, de ez jobban bevált, ár-érték arányban is kedvezőbb, mivel ez 100 ml-t tartalmaz, az pedig csak 30 ml-es volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Tamszi

2018. január 7.

Nálam tuti csodaszer:) hajmosás után nedves hajra, vagy száraz hajra, teljesen mindegy. Nem nehezít, és nagyon pihe-puha tőle a hajam. Persze a mennyiségre figyelni kell, 2-3 pumpálás bőven elég. Sokáig kitart, tuti újravevős. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Timicat

2018. január 5.

Jó az illata és könnyen beszívódik a hajba. Ápolja de szerintem ezt a sima kókusz olaj vagy argán olaj megteszi. Jó termék de olyan mint a többi olajos hajvégápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil