aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Timicat

2018. január 5.

Jó az illata és könnyen beszívódik a hajba. Ápolja de szerintem ezt a sima kókusz olaj vagy argán olaj megteszi. Jó termék de olyan mint a többi olajos hajvégápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Tuende

2018. január 2.

A legjobb hajolaj, amit valaha próbáltam, javít a haj állagán, az illata is nagyon finom. Ár-érték arányban kíváló. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

viviennoo

2017. december 30.

Csodát nem tesz, de nem is mondom, hogy rossz termék. Az illata nekem annyira nem tetszik, Szerintem drága, egy fodrászkellékesben már kapok 4-5 ezerért professzionális olajat. Nem igazán érzem, hogy hidratálná a hajamat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

fannivea

2017. december 28.

Ez az illat😍 Rossmannban vasaroltam, meg akcios is volt. De 2ezret is siman meger. Sokkal dragabb tarsait konnyeden leveri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Blackcherry

2017. december 20.

Imádom!! A hajamat úgy rendbe vágta csak néztem, hogy ha ez álom én nem akarok felkelni . Rettentően puha lett tőle, egyáltalán nem zsírósítja és még ár-érték arányban is jó. De akciósan jobban megéri :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Lipiv04

2017. december 13.

Hajvégekre használtam hajmosás előtti estén a száraz hajamra, kicsit nehéz eloszlatni, úgy éreztem volt, ahová nem jutott, volt ahová pedig túl sok, az illata nagyon jó, sokat javít a szárazságon és töredezettségen. Ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

szbanna

2017. november 19.

Csodát nem tett, de azért egy észrevehetően javított a hajvégeimen. Az illata tökéletes, és nem nehezíti el a hajam. Megkapja az öt csillagot, mert magát a márkát imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

titike92

2017. november 15.

Az illata nagyon kellemes,de sajna más pozitívuma nincs is. Már lassan 2hónapja használom egy blogon olvastam,hogy elvileg mennyire jó. Hát nekem csalódás jó illata lesz a hajamnak de egyáltalán nem hidratálja a hajvégeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Lori1991

2017. november 12.

Mindig bajom volt a hajápoló olajokkal, elég sok félét próbáltam már. Az Aussie márka samponjait és balzsamjait már 2 éve használom, most gondoltam kipróbálom az olajat és ez is teljesen pozitív szerencsére. A hajam puhább érezhetően pedig szálkás és száraz alapból, az illatát mint minden más Aussie terméknek imádom. Nem tudom mért csak most került az utamba ez a kis csodaszer ? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

edinaa225

2017. november 4.

Illata valami isteni illetve a hatása is. Puha selymes hajat varázsol. Ára ellenére sokàig elég. Bátran ajánlom mindenkinek aki száraz hajal küzd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil