aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

neakardtudnihogyki

2017. október 29.

Az ára 1999Ft legalább is ahol én lakom uzlettol fuggetlenul.
Mindenemet lecseréltem Aussie termekekre, a sampontol a hajhabig csak ezt vagyok hajlando használni! Már végig próbálgattam a drogériak hajapolos polcait de ennek a markanak vált be az összes terméke az én hajamra!
Hosszu, derekig ero, festetlen, sotetbarna vastagszalu és dús hajamra ami bizonyos részeken szalkasodasra hajlamos sajnos ez a termek csalad vált be Istenigazan! Amennyi penzt már elkoltottem hajapolasra így a megadott arat se sajnalom, főleg úgy hogy a balzsamjaik kb 1,5-2 hónapot kibirtak! És én nem sajnalom rá a cuccot.....:-)))))
10/10 *****

Ui: Ha valaki tudja hol lehet beszerezni a hővédős terméküket kerlek írja le nekem!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Az ára 1999Ft legalább is ahol én lakom uzlettol fuggetlenul.
10/10 *****

Melszi

2017. október 26.

A Rossmannban vásároltam, leértékelve. Gondoltam kipróbálom, mert idáig egy hajolajjal sem voltam teljesen megelégedve. Mielőtt kipróbáltam volna, elolvastam az itteni véleményeket. A pár negatív megjegyzés kicsit lehangolt, de gondoltam hátha nekem beválik, és így is lett. Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve!!! Sőt, azóta már anyukám is használja, mert az Ő hajának is jót tett.:) Érezhetően puhább a hajam és határozottan kevesebb a töredezett hajvég. Nagyon lassan fogy, de biztos, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

kapeni

2017. október 26.

Nekem nagyon tetszik! Szőkített, göndör és vastagszálú hajam van, amit rendszeresen simítok és már az első használat után érezhetően puhább, és szebb kinézetű lett a hajam. Az illata is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Kriszta180222

2017. október 25.

Semmi extra. Száraz, göndör hajam van, amivel sajnos nem tud mit kezdeni. Hajmosás után használva szépen ki lehet fésülni a hajat, de körülbelül ennyi, hajszárítás után teljesen megszűnik létezni. Ha száraz hajra használom akkor mintha semmit nem kentem volna fel. Akinek kevésbé rakoncátlan és makacs haja van, annak jó lehet, de sajnos nekem nem vált be. :( Ár-mennyiség arányban amúgy nagyon jó lenne, már legalább fél éve szorgosan kenegetem is naponta hátha egyszer tapasztalok valami csodát, de ez eddig nem következett be, pedig nagyon drukkoltam neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

bgabryellla

2017. október 19.

Nagyon jóó! Annyira kellemes illata van, hogy már csak azzal is képes lett volna levenni a lábamról, na de a hatása.. annyira pihe-puhává varázsolja a hajam, hogy csak na! A kiszerelése is kimondottan tetszik, a pumpája pont annyit nyom ki, amennyire szükségem van. Új kedvencemmé vált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

csillu23

2017. október 17.

Már jó ideje használom, és nekem nagyon bevált. Száraz a hajvégem és a hajam is eléggé hajlamos a gubancolódásra, ezért már sok hajvég ápolót kipróbáltam és nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

SztanKlari

2017. október 12.

Sokféle hajápolót kipróbáltam már, de azt kell mondjam eddig ez a legjobb. Az állaga folyósabb, ezért két pumpálás is bőven elég (derékig érő haj), így egész sokáig bírja. Nagyon puha és fényes lesz utána a haj és láthatóan jobban hidratálja mint az eddig kipróbált hajápolók. Száraz és vizes hajon is szoktam használni, nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat. Eddig ez a best. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

leyorens

2017. október 11.

Kellemes az illata, könnyedén beszívódik, puha és könnyen kezelhető haj lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

szlilly

2017. október 9.

Imádtam ezt az olajat. Az illata nagyon kellemes, csak kár, hogy nem tartós. Mikor elkezdtem használni, akkor nagyon elégedett voltam vele, de mostanában elkezdett nagyon kiszáradni a hajam tőle. Hajmosás után használom, aznap még tökéletes, szép csillogó a hajam, de másnap... olyan száraz, hogy úgy érzem az olló az egyetlen megoldás.... nekem ez a termék hosszú távon nem vált be, pedig nagyon próbáltam szeretni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Nemesflora

2017. szeptember 22.

Nagyon jó kis hajolaj, szeretem az Aussie termékeket a 3 perces pakolásukból mindíg tartok otthon egyet. Imádom az édes, cukorkás illataikat, bár lehet ez sokaknak már émelyítő lehet. Szerintem ez is a kötelező hajápolóim közé fog tartozni, száraz és nedves hajra is szoktam használni, ha megint lesz valami jó kis kedvezmény biztos újraveszem. Aki nem szeretne szilikonos hajvégápolót vásárolni az ne ezt a terméket válassza, de pont emiatt könnyen beszívódik a hajba és nem zsírosítja azt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil