aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Reccha

2017. szeptember 21.

Nagyon imádom ezt a terméket, már többször megvettem. Finom az illata, és a nagyon száraz göndör hajam olyan szép puha lesz.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

scintilla

2017. szeptember 20.

Maximálisan meg vagyok elégedve! Nekem most muszáj szilikont használnom, mert vállalhatatlan a hajvégem és a természetes olajak pl ricinus, nagyon zsírosították. Vizesen használom, hővédő spay-vel együtt és utána hajfénykrémet. Kaptam és más hajolajat is fogok próbálni. Remélem, le kell pontoznom majd, mert az azt jelenti, hogy még jobbat találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

blessed

2017. szeptember 9.

Jó kis termék, a hajvégeim puhák és nem szárazak. Heti kétszer használom, hajnosás előtt csak a végekre. Volt már könnyebben eloszlatható olajam, ezért nem teljesen 5 csillagos. Finom az illata, de a rágógumi valljuk be kicsit komolytalan. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Annuss

2017. szeptember 4.

Göndör hajam van. Mosás után pár nappal már száraz a hajam vége. De mióta őt használom ezzel nincs bajom. Szép fényt és puhaságot ad a hajnak. Remélem ápolja is valamennyire a végeket hisz nagy növesztésben vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Cukiduda

2017. augusztus 26.

Nagyon jó kis olaj, jelenleg az Alfaparfot váltottam erre (persze Alfa mindig van itthon), de mivel a sampon és balzsam is Aussie, gondoltam egy termécsaládot használok most egyszerre. Kellemesen puha és jó illatú a végeredmény. Nem tudom külön-külön melyiknek mondjak köszönetet, mindenesetre nagyon örülök neki, hogy végre majdnem olyan puha a hajam, mint szeretném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

babyface

2017. augusztus 21.

isteni az illata, kb a rágógumi illatú szolikrémekhez tudom hasonlítani! :) sokáig benne marad az illata a hajamban, tényleg nagyon könnyed, nem úgy mint pl a helia-d-s hajolajam (amit már borzasztóan untam és el is ajándékoztam anyukámnak), az én hajam csak úgy issza magába. imádom! lehet hogy beszerzek még egy garnitúrát ebből és a miracle moist sampon balzsam kombóból a leárazás alatt... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

tara95

2017. augusztus 12.

A dm appal egy ezres volt, rossz az ár, alapból 2000. Tömény szilikon, telenyomva mikrocsillámokkal, tehát ez is egy hajra való ,,smink". Direkt ezt kerestem, mert a hajam alsó harmadára csak a szilikon működik, hogy ne legyek oroszlános szalmakazal. Van benne pár olaj is, egyelőre hozza a várt hatást, nem zsírosít, gyorsan beszívódik és nem leszek tőle szöszös.
Huzamosabb használat után megkapja az ötöst, mert minden reggel használok 2 pumpányit és el is tűnik a hajamban pár perc alatt. Tökéletesen hozza amit elvártam tőle, ragyogó szőke hajkorona, mint a reklámokban kb. Így az egész hajam kevésbé tűnik pl zsírosnak, mert az alja nem áll szét mint egy borzoskának. Teljes áron is megvenném.

Na azért ez se fenékig tejfel. Már korábban is feltűnt, hogy ha nem mosok kezet utána, akkor szó szerint szétszárítja a tenyeremen a bőrt. Egyrészt ez nagyon ijesztő, másrészt tényleg csak egy smink, nem egészségesebb a hajam, ugyanolyan száraz, ha reggelente nem használom. Lehúzom egy nagyon jó szívű ketteskére...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

anndee

2017. augusztus 10.

Elkövettem azt a hibát, hogy a még töredezett hajamra kezdtem el használni, nem a frissen vágottra. Az illatát imádom, szerencsére a barátom is, az árát már kevésbé :D Sajnos a hatásáról nem nagyon tudok beszámolni, de az biztos, hogy a hajam gyorsan beissza. Minden nap használom, és még így is van benne, pedig már 4 hónapja biztos megvan :D Most,hogy vágattam, nem tudom, mennyire fog segíteni.. mindig elcsábulok az ilyen olajoktól, pedig lehet,hogy a kókuszolaj és társai sokkal többet érnének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Monaaaaa

2017. augusztus 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket, sokkal szebb tőle a hajam, mióta használom! Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Jdit04

2017. augusztus 5.

Kevésbé töredezik a hajam mióta használom, jó az illata, de csodát ne várjunk tőle! (PANTENE PRO-V regeneráló olajat is használok párhuzamosan mellette.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil